www.kartynba.com.pl

Dzisiaj jest pt lut 24, 2017 6:11 pm

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Administrator
Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 4 (100%)
1. Jack_Daniels - Majster to co dodałeś w tym roku to szok. Jay Jay był bardzo blisko, ale jednak skłaniam się ku Tobie. Naprawde szacuneczek na niektóre karty :)

2. Jay Jay - kupiłeś prawie wszystkie największe inserty z lat 90', o których marzy każdy kolekcjoner playera z tamtego okresu. Naprawde wielka kolekcja, wielki rok, zakończony przytupem w postaci Octo. Masakra

3. Nabogato - kilka Fariedów 1/1, troche setów, Premium Patche, Laserki, piękne Selecty. Mega dobry rok, jednak dla mnie za Dżejem i Mariuszem

4. Meloa - wygrywasz dla mnie z Answerem i Goofym tym Bucikiem :D

5. Goofy i Answer81 - Answer za niesamowity serial, dzięki którym soboty już nie są takie same :D Goofy chociażby za tego taga, bo tak powinien wyglądać prawidziwy tag !

Dla pozostałych kolekcjonerów życze jak najlepszego 2016, wytrwałości i samych grubych kosek. Niech Moc bedzie z Wami !

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 1 (100%)
Coś nie prawdopodobnego - to zdrada, Targowica, spisek partii rządzącej, gdzie jest KOD - Czesław umieścił JJ na drugim miejscu ! .
Pewnie będzie poważna rozmowa w domu ! :twisted:

Administrator
Awatar użytkownika

Glock vel colony pisze:
Coś nie prawdopodobnego - to zdrada, Targowica, spisek partii rządzącej, gdzie jest KOD - Czesław umieścił JJ na drugim miejscu ! .

Czy Ty masz jakiś problem do mnie i do Jay Jay ?
Jak tak to zapraszam to Priv, bo nie ma co tu śmiecić tematu to po pierwsze.
Po drugie kieruje się obiektywnie, co kto kupił, co jest dla mnie fajne i ważne.

I PRZYNAJMNIEJ ODDAJE WSZYSTKIE GŁOSY A NIE JAKIEŚ BUŹKI JAK MAŁE OBRAŻALSKIE DZIECKO

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 11 (100%)
Glock vel colony pisze:

Mieliśmy kiedyś wymianę na temat kart w jednym temacie widzę że od tego czasu na siłę starasz się zaczepić moją osobę. Już wtedy zapraszałem Ciebie na prv abyś mógł poznać mnie bardziej i moją wiedzę o kartach, nie skorzystałeś. Widzę że po raz kolejny potrzebujesz zaproszenia ponieważ bardzo zastanawia mnie co Tobą kieruje że masz takie osobiste wycieczki w moim kierunku. Myślałem że jako osoba która kieruję się zachowaniem przy ocenie kolekcjo roku a nie kartami jakie kto zdobył. Masz ją na tak wysokim poziomie że nie będziesz podważał i komentował tego kto w jaki sposób wybiera swoje top5. Myliłem się jednak.

PANINI TO NIE KARTY !!!

Gary Payton 1548 sztuk
Ben Wallace 846 sztuk
Shawn Kemp 813 sztuk

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 30 (100%)
Chciałem zapytać, jak będą punktowane podwójne glosy na dane miejsce? Określona liczba punktów dzielona na pół pomiędzy dwóch?

KEVIN GARNETT cards: 2385
1of1: 6
Auto: 25 (3 Auto/Floor, 3 Auto/Jersey, 3 Auto/Patch)
Ball: 9 (1 Ball/Jersey)
Floor: 28 (2 Floor/Jersey)
Jersey: 501 (Shorts, Warm-ups)
Patch: 51 (8 Patch/Jersey)
Shoe: 1

Last update 27.01.2017

Moderator
Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 26 (100%)
1.jack_daniels

2.JAY JAY
3.Goofy
4.Vincent
5.nabogato

Administrator
Awatar użytkownika

Leszczu pisze:
Chciałem zapytać, jak będą punktowane podwójne glosy na dane miejsce? Określona liczba punktów dzielona na pół pomiędzy dwóch?

Tak, będą podzielone.

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 29 (100%)
1. jack_daniels
2. jay jay
3. nabogato
4. meloa
5. answer81 i vincent

Kobe Anthology 191/200

{ FB_FEEDBACK }: 0 (0%)
oto moje Top 5
1.Jack Daniels
2.nabogato
3.vincent
4.Jay Jay
5.Karol

NBA Hoops 14/15: Road to the Finals 58/89
NBA Hoops 15/16: Road to the Finals 37/81
Panini Pinnacle 13/14: Behind The Numbers
Panini Prestige 14/15 PREMIUM: Franchise Favorites

Administrator
Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 10 (100%)
Zapraszam do oddawania głosów! Wszystkie osoby które nie zagłosują zostaną usuniętę z forum :lol: :lol:

Spinać się tam i głosować, każdy wie kto jakie ma karty. Wystarczy że zagląda się raz w tygodniu do tematów z kartami forumowiczów!

SPRAWDZ MOJE KARTY NA SPRZEDAZ:

viewtopic.php?f=118&t=54441
http://www.bobstercardsworld.pl/
http://s1257.photobucket.com/user/rumak ... t=3&page=1

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 15 (100%)
1. Jack_Daniels
2. Jay Jay
3. Vincent
4. Meloa
5. Answer81

2013-14 Panini Gold Standard Finals MVP 5/20
https://www.flickr.com/photos/132165857@N06/sets/

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 2 (100%)
1. vippp
2. answer81
3. jack_daniels
4. robak91
5. przemekj

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 3 (100%)
nie chce zostać usuniety z forum... :( :? :oops: :cry:
wiec moje głosy idą do
1. Jack_Daniels :shock:
2. Vippp :o :shock: :D
3. answer81 ;) :D
4. Jay Jay za pytony i Kempy ;) :D
5. Goofy i Leszczu :D :)

Łącznie kart Michael Jordan: 4300szt
w tym :
Auto: 1
Limit: 227 szt

Jersey: 100 szt
Bat-Kij - Floor: 67 szt
Metal - Jumbo: 230 szt

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 30 (100%)
Zanim przejdę do głosowania pozwolę sobie na kilka słów refleksji. Coraz częściej pojawiają się głosy, że na forum nic sie nie dzieje. Ja się z tym nie do końca zgadzam. Naturalne jest to, że HS Poland przejął całkowicie aktywność jaka pojawiała się na czacie, łatwiej jest też na szybko wrzucać fotki z telefonu, czy dogadywać deale. Jednak nic nie zastąpi tematu kolekcje indywidualne, gdzie wszystko jest przejrzyste i usystematyzowane. Ktoś powie, że tylko tu się cokolwiek dzieje. Racja, ale za to zobaczcie jak podniósł się poziom prezentowania kart, opisów serii itp. Pamiętam jak 5 lat temu fotki były ciemne, prześwietlone i w większości zbiorowe, bez ładu i składu, robione gdzieś na kanapie, kocu, czy ceracie... Tu naprawdę nie mamy się czego wstydzić. Przydałaby sie aktywność w innych tematach, jak choćby relacja z zlotu... ale to już pozostawiam adminom i Wam samym.

Szczerze powiem, że nie pamiętam takiego ciężkiego wyboru jeśli chodzi o kolekcję roku. Kilka osób narzuciło bardzo wysoki poziom, za co należą się duże słowa uznania. Mam nadzieję, że utrzymacie ten wysoki level i o polskich kolekcjonerach będzie głośno na całym świecie. Decydowały detale, ale ostatecznie moja klasyfikacja wygląda nastepująco:

1. miejsce - jackDaniels - mam wrażenie, że Twoja kolekcja jest nieco oderwana od naszej polskiej karcianej rzeczywistości. Nie chciałbym tu nikogo urazić, ale sety za jakie się zabierasz czy perełki Gortata które trafiły do Ciebie w tym roku... to jest istny KOSMOS!
2. miejsce - nabogato - nie wiem czy są w ogóle jakieś granice, które mogą Cię zatrzymać... ale jeśli nawet ich nie ma to z pożytkiem dla Nas. Z przyjemnością ogląda się kolejne kosy, jakie trafiają do Ciebie, zarówno z Farieda jak i secików.
3. miejsce - Jay Jay - potężna dawka piekielnie mocnych kart, z one of one'ami na czele
4. miejsce - answer81 - konsekwencja w dążeniu do celu, systematyczność i ogrom świetnych kart AI
5. miejsce - Vincent - 41 Wood Impressions, 39 Penmanshipów, 11 Pros & Prospects... do tego masa innych ciekawych setów i jeszcze gracze.

Zabrakło niestety miejsca dla Goofy'ego czy Meloa, ale to pokazuje jak wysoki poziom kolekcjonerstwa mamy w PL!
Gratuluję wszystkim, którzy biorą aktywny udział w funkcjonowaniu tego forum. Oby kolejny rok obfitował w równie ciekawe zbiory!

KEVIN GARNETT cards: 2385
1of1: 6
Auto: 25 (3 Auto/Floor, 3 Auto/Jersey, 3 Auto/Patch)
Ball: 9 (1 Ball/Jersey)
Floor: 28 (2 Floor/Jersey)
Jersey: 501 (Shorts, Warm-ups)
Patch: 51 (8 Patch/Jersey)
Shoe: 1

Last update 27.01.2017

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 7 (100%)
Nadszedł czas na moje głosy i przemyślenia
Może nie udzielam się ostatnimi czasy zbytnio na forum ale zaglądam na nie praktycznie codziennie a temat kolekcji indywidualnych śledzę na bieżąco
Po analizach i doświadczeniach z poprzednich lat i wpojeniu sobie nawyków i regulaminów ( tu ukłon w stronę moderatorów którzy tak kluczowo zawsze trzymali się zasad ) postanowiłem oddać swoje głosy w kategorii Kolekcja roku
Kryteria jakimi się kierowałem związane były z moją całoroczną obserwacją wrzutek i regulaminem głosowania czyli - Głosowaniem na to co zobaczyłem na forum tylko i wyłącznie
Pamiętam i to nie tylko pewnie ja, jak w poprzednich latach leciały teksty że na kolekcję roku zasłużył Rysiek, Zo albo Pippen bo tak naprawdę to oni mają albo zdobyli najlepsze karty ale tak naprawdę karty widmo których to nikt na forum nie widział, chodziły o nich tylko góralskie legendy i opowieści. W tym roku sprawa wygląda nieco inaczej bo karty widmo o których podczas obecnego głosowania mowa można było oglądać na HS Polska
Moje zdanie jest takie ze HP i forum to dwie odrębne instytucje łączące tą samą pasję, jednak nie każdy kto jest na forum ma szansę oglądać niesamowite karty które lądują na HS przez co oddać bardziej obiektywny głos lub nawet go zmienić
Mała refleksja w tym kierunku - Można by było na HS Polska zorganizować identyczne konkursy i głosować tam przez osoby zrzeszone na dokonania kolekcjonerów tylko i wyłącznie w obrębie Facebookowych poczynań co zawsze urozmaiciło by dodatkowo poczynania na tych dwóch karcianych stronach ( to takie tylko moje przemyślenie )

Moje głosy rozkładają się następująco

1. JayJay - Za karty o których zawsze marzyłem zbierając swoich zawodników i ciągle były poza moim zasięgiem (mowa tu o Rubies Paytona PMG, SPX 1/1, Retro 1/1 Finest Gold Refractora /74 Kempa. Dodatkowo dochodzi uzupełnienie kolekcji Bena Walleca o bardzo ogromną ilość kart wśród których znalazło się kilka naprawdę bardzo mocnych pozycji.
2. Answer - Systematyczność i jeszcze raz systematyczność. Gościu który z roku na rok powiększa i polepsza swoją kolekcję o nowe i coraz mocniejsze karty. Pamiętam jeszcze Daniela kilka lat wstecz jak ciężko było mu się zdecydować na jakąś mocniejszą kartę AI, w tym roku prawie w każdej wrzutce można zobaczyć u niego jakąś kartę z wyższej półki o której zapewne jeszcze jakiś czas temu tylko marzył (to już 4-5 dan myślę że z taką konsekwencją w zbieraniu i dążeniu do celu za kilka lat może być czarny pas :) ) .
3. Nabogato - Wszystkim którzy na bieżąco śledzą forum osoby Dawida i jego Kolekcji nie trzeba przedstawiać. Masa Farieda wpadła w tym roku a w tej masie kilka naprawdę World Class. Dodatkowo obrał sobie do zbierania kilka ciekawych i ciężkich do zdobycia setów z których coś tam jest już na półmetku coś innego zbliża się ku końcowi
4. JackDaniels - Gortaty Gortatami wszystko co było możliwe a czego Mariuszowi brakowało zostało już przebrane na Ebayu. Masa setów i to nie byle jakich tylko jednych z najlepszych na świecie (szkoda że nie wszystko zostało pokazane na forum i nie wszyscy mieli szanse i okazję to tu zobaczyć i cieszyć oko - mowa o nowych forumowiczach i osobach niezrzeszonych na HS Polska). Jednak największe słowa uznania za ukończenie jak dla mnie jednego z najpiękniejszych setów jaki kiedykolwiek został wydany - Flair HEAD OF THE CLASS.
5. Goofy - Kamil - Dobra robota. Po przeanalizowaniu na spokojnie wszystkich tematów kolekcji indywidualnych uznałem że 5 miejsce powędruje do Ciebie, w podsumowaniu roku 2015 widać u Ciebie całą masę różnorodnych a do tego niektórych bardzo rzadkich kart. Dodatkowo te Ultimatey do setu jakie wpady .... . Mimo rozterek jakie czasami miewałeś kolekcja z roku na rok rośnie w siłę.

Pozdrawiam

ERIC PIATKOWSKI - 129/198 - 65% Cards ( 1 Logoman 7 Auto 1 Patch 2 GU 5 Limits 45 Inserts 68 Base )

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 0 (0%)
1) JJ
2) Goofie
3) Answer
4) Tair
5) Vincet

Awatar użytkownika

1. Jack daniels
2. Vincent
3. Answer81
4. JJ
5. nabogato

Awatar użytkownika

Moja 5-tka:
1. Jay Jay
2. Answer81
3. Goofy
4. Vincent
5. Tair2

Jack Daniels, Nabogato, Meloa mają niesamowite karty i na pewno znajdą się w pierwszej piątce kolekcji w Polsce tak czy inaczej, ale po pierwsze zbierają graczy nie z mojej bajki (Melo i Faried), a po drugie znaczna większość ich kart to nowe serie, a ja jestem fanem starszych. Mimo to gratuluję im świetnego roku i kolekcji na światowym poziomie!! Chłopaki z mojego Top5 mają karty o których mogę tylko pomarzyć, a ich playerzy grali w większości w moich ukochanych latach 90-tych... Podziwiam i życzę równie udanego roku 2016!!

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 23 (100%)
Trochę czasu zajęło mi przejrzenie wszystkich czołowych kolekcji, bo nie przeglądam ich regularnie na co dzień. Ostatecznie mój wybór jest następujący:
1) Jack Daniels
2) NaBogato
3) Jay Jay
4) Answer
5) Meloa

Tim Duncan - 798 kart
David Robinson - 626 kart
Tony Parker - 407 kart
Manu Ginobili - 291 kart
Sean Elliott - 177 kart
Avery Johnson - 126 kart
George Gervin - 89 kart
Kawhi Leonard - 68 kart
Dennis Rodman - 65 kart

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 9 (100%)
U mnie to wygląda nastepujaco:
1. Jack Daniels
2. JJ
3. Nabogato
4. Answer
5. Meloa

Patch: 6
Auto: 6

2006-07 UD Ultimate Signatures 13/24
http://s1174.photobucket.com/user/chudy ... t=4&page=1

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 24 (100%)
ciezko bylo z decyzja bo wszyscy widza jakie niesamowite dostawy kart byly w tamtym roku u paru osob w szczegolności..wyroznic powinno sie wiecej osob i na pewno wyrazy uznania nalezy sie wiekszej ilosci osob.moje typy to
1. JJ-pomimo naszych wzlotow i upadkow w tym roku bylbym nie uczciwy jak nie przyznalbym tej pozycji Lordowi z Gorzowa. :mrgreen: .pomimo ze spi na kasie zdobycie tak rzadkich Łolesow ,Kempow,Peytongow to naprawde wyczyn polaczony przez caly rok systematycznych dostaw..
2. Answer-Ciezkie caloroczne rowne dorzucanie do strasznej gory Iverow wzburzało moj podziw i szacunek.. to byla niekonczaca sie opowiesc prawie w kazdym tygodniu 2015 roku.
3.Goffy-Nie jestem wielkim fanem Rodmana ale sztuki cholernie mocne caly czas dorzucal Robaka ale to co najważniejsze to ultimaty ,które sa jednymi dla mnie z najlepszych kart w historii i marzeniem,ktore jest nie wykonalne.. :oops:
4.Vincent-Totalna odmiana do chaosu w tamtym roku i wyjątkowe sety ,które podziwiam jak Pen i Wood..egzotyki jego kolekcji dodaja nazwiska paru dziadkow ktore pokazuja jego szacunek do starych zawodników.
5. Jack.. piate miejsce ..a powinno byc pierwsze ..przegięcie roku z kartami,złamanie wszystkiego ale jak sie nie ma bariery finansowej to i granic nie ma.. ;) ciężko opisać ten przypadek :mrgreen:

Marcin Gortat-191(56 auto,12 patch,13 jersey,106 base/insert)
Phoenix Suns-2604
Obrazek
UD Chronology Seriatim 2007/08-44/48
UD Exquisite Collection 2008/09-32/35
UD SPX-Super Scripts 2007/08-38/39
UD SPX-Duel Scripts 2007/08-14/19
Immaculate collection auto patch 2014/15- 2013/14 -48/49
UD Hardcourt dual 2004/05-16/19
Immaculate Sole of the game 2014/15-13/18

Czas i na moje głosy ;) nie będę się rozpisywać bo nie lubię :lol:

1. Jack Daniels - Gortat , Gortat i jeszcze raz Gortat :D sety ,które masz u siebie są idelnie trafione w mój gust :)
2. Jay Jay - Tak jak pisał Piwo , też marzyłem o takich kartach Iversona jak zbierałem i wiem jak ciężko o nie ,a Dżeju je ma ;)
3. Answer - Soboty z Danielem przez cały rok ;) i coraz mocniejsze karty A.I 3 :D szacun Brachu i Twoja kolekcja jest dla mnie Najlepsza mimo ,że dałem Cię na 3 miejscu ;) ,ale Iverson gra z numerem 3 więc musisz się trzymać tego numeru :lol:
4. Nabogato - Sama ksywka mówi za siebie :) lecisz z setami Na Bogato :D kibicuję Ci od samego początku z Laserami i wiem ,że jedna karta to dla Ciebie formalność ;)
5. Goffy - Mocne karty Robaka i set Ultimejta prze kozacki i jego niskie limity sztos :)

Graty dla wszystkich kolekcjonerów z Forum i HS ;) pozdro

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 1 (100%)
1. Jacek z Danielem - 8-)
2. JJ - :ugeek:
3. Answer - :geek:
4. Nabogato - :o
5. Goofy - :mrgreen:

kolekcja Richarda Jeffersona w barwach New Jersey Nets

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 11 (100%)
Na wstępie chciałbym powiedzieć że pierwsze miejsce powinno należeć do Jack Daniels miał przekosmiczny rok. Serie które wybiera do zbierania są idealnie wpasowane w mój gust karciany. Nawet sety z Panini wybiera te które sam chciałbym zbierać ;) Postanowiłem go jednak nie wrzucać do listy bo musiałbym wyrzucić z niego kogoś innego. Lecz widząc jak się układają punkty i to że jest liderem i nikt mu zwycięstwa nie odbierze postanowiłem go nie wrzucać :) mam nadzieje że to zrozumie :) Dzięki temu mogłem spokojnie wybrać moją szaloną piątkę :)

Z wyborem tej piątki nie miałem problemu bardziej z ustaleniem jej kolejności. I teraz tak wcześniejsze lata na forum pokazywały że nie powinniśmy głosować na tzw. kolekcję widmo. Wspomniał już o tym Piwo. Ja również jestem tego samego zdania. Super że jest Hot spot ale nie zaniedbujmy forum. Dajmy z siebie ten 10 minut wysiłku aby wrzucać karty tutaj. I ten aspekt zaważył odnośnie pierwszego i drugiego miejsca. Miało być odwrotnie ale jeden z nich był bardziej pracowity na forum ;) i to przeważyło na jego korzyść :)

1. Answer
2. Gooffy
3. Na bogato
4. Meloa
5. Vincent

PANINI TO NIE KARTY !!!

Gary Payton 1548 sztuk
Ben Wallace 846 sztuk
Shawn Kemp 813 sztuk

Awatar użytkownika

Co do miejsc 2-4 to posłużyłem się random.org, ciężko mi było samemu ustalić kolejność ;)

1.jack_daniels
2.JAY JAY
3.nabogato
4.Goofy
5.Vincent

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.