www.kartynba.com.pl

Dzisiaj jest śr lis 21, 2018 9:31 am

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 30 (100%)
Tradycyjnie już zakładam osobny temat, w którym będzie można podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat zakończonego dziś zlotu (mile widziane fotki).

Moja relacja w tym roku ograniczy się do słów, bo zdjęcia niestety nie mam żadnego... Złożyło się na to kilka czynników, ale najważniejszym było bez wątpienia 40kg kart KG do przejrzenia już w piątek ;) szczegóły wkrótce w innym temacie.

Na szybko dzięki wszystkim za przybycie, fajnie było Was znowu zobaczyć (a niektórych poznać). Pora na odpoczynek po podróży i intensywnym weekendzie z kartami ;)

Wszędzie dobrze ale w domu najlepiej!

KEVIN GARNETT cards: 2501
1of1: 6
Auto: 27 (3 Auto/Floor, 4 Auto/Jersey, 3 Auto/Patch)
Ball: 9 (1 Ball/Jersey)
Floor: 31 (2 Floor/Jersey)
Jersey: 534 (Shorts, Warm-ups)
Patch: 58 (8 Patch/Jersey)
Shoe: 1

Last update 16.11.2018

{ FB_FEEDBACK }: 3 (100%)
Niedługo będą zdjęcia z głównego zlotu jak ktoś będzie chciał zdjęcie swojej kolekcji proszę o mail na PW i co to była za kolekcja bo wszystkiego nie da się zapamiętać kto co zbiera :D Pozdrawiam Mateusz

2013-14 Panini National Treasures Career Materials Trios # 12/15

{ FB_FEEDBACK }: 18 (100%)
Cóż mogę powiedzieć - mój pierwszy zlot, będę wspominać do końca życia na pewno bardzo miło.

-Świetny hostel, czysto, schludnie, lokalizacja super, blisko do różnego rodzaju jadłodalni (szczególnie bar mleczny na rogu ;) )
-Sporo świetnych ludzi, naprawdę żałuję że nie zajrzałem na wcześniejsze zloty, bo atmosfera, nie tylko ta karciana - mega!
-Masa nowych kart
-Widok niektórych kolekcji - bezcenny, a jednocześnie motywujący!
-Nocna eskapada i rozmowy Letejka o świcie :D
-Szkoda tylko że case nie przyszedł, ale i tak pękło sporo boxów, więc było co oglądać.

Co tu dużo mówić - nie mogę się doczekać następnego zlotu!

{ FB_FEEDBACK }: 0 (0%)
Podobnie jak STAT - to też był mój pierwszy zlot. Z pewnością będę go wspominać bardzo dobrze - fajnie było wszystkich w końcu poznać (chociaż nie z każdym była okazja, żeby jakoś dłużej pogadać). Kolekcja urosła o jakąś setkę base i insertów + 3 nowe autosy, a ja wróciłem do domu z dziurawym (w przenośni i dosłownie) i pustym portfelem... Tak więc zlot można uznać za jak najbardziej udany (przynajmniej jak dla mnie).
Jeśli tylko będę mieć taką możliwość, chętnie pojawię się na kolejnych zlotach (zwłaszcza, że te najbliższe szykują się całkiem niedaleko).
Pzdr

Awatar użytkownika

Zlot był MEGA :)
Wiem, że duża liczba osób czeka na fotki, więc wrzucę to co mam z mojego aparatu.
Na lepszą jakość niestety będziemy musieli poczekać, na Guziego :)
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pozdrawia Ekipa

Obrazek

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 24 (100%)
foty Piątkowo/sobotnie i recenzję wrzucę jutro..Jakieś poważniejsze podsumowania zlotowe były w niedzielę?

Marcin Gortat-201(56 auto,30 patch/jersey,114 base/insert
Obrazek
UD Chronology Seriatim 2007/08-44/48
UD Exquisite Collection 2008/09-32/35
UD Super Scripts 2007/08-38/39
UD Duel Scripts 2007/08-17/19
Immaculate auto 2013/14 -48/49
UD Hardcourt dual 2004/05-16/19
Immaculate Sole of the game 2014/15-14/18
Immaculate Sole of the game 2015/16-23/26

Awatar użytkownika

Brzozka pisze:
foty Piątkowo/sobotnie i recenzję wrzucę jutro..Jakieś poważniejsze podsumowania zlotowe były w niedzielę?

Tak, przyjeżdżasz w maju do Gorzowa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 17 (100%)
Tak pokrótce: dla mnie również był to pierwszy zlot i cieszę się, że wreszcie mogłam Was poznać osobiście :)
Najmilej będę wspominała mecz - fajna inicjatywa i emocje do samego końca! Z kolei w niedzielę wiele udanych handelków i małe uzupełnienie moich karcianych braków. Wiele Waszych kolekcji zwala z nóg - zwłaszcza autografy MJ`a ;)
Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich :D

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 4 (100%)
Kolejny Zlot za nami , swietna atmosfera, kilka ciekawych handelkow , bomby chmielowe i zwycieski mecz czy mozna chciec czegos wiecej?!
Niestety nie moglem zostac na glownym wydarzeniu ale czekam z niecierpliwoscia na foto relacje.
Pozdrawiam wszystkich fanow boksu z pokoju nr 6 ;)
Do zobaczenia na kolejnym spotkaniu.

Uploaded with ImageShack.us

Kolekcja Robaka
766-base+insert/11-Patch/68-Auto/86-GU RAZEM base&insert +gu+auto/931

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 24 (100%)
Mutti23 pisze:
Brzozka pisze:

Tak, przyjeżdżasz w maju do Gorzowa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

o żesz :!: :!: :!: :shock: :o :shock: :o :shock:

Marcin Gortat-201(56 auto,30 patch/jersey,114 base/insert
Obrazek
UD Chronology Seriatim 2007/08-44/48
UD Exquisite Collection 2008/09-32/35
UD Super Scripts 2007/08-38/39
UD Duel Scripts 2007/08-17/19
Immaculate auto 2013/14 -48/49
UD Hardcourt dual 2004/05-16/19
Immaculate Sole of the game 2014/15-14/18
Immaculate Sole of the game 2015/16-23/26

Moderator
Awatar użytkownika

Pierwszy zlot za mną, napiszę parę słów jak to wszystko wyglądało okiem Rookiego :P Ale ogólnie - było mega, dopiero po powrocie do domu docenia się wszystko, co się wydarzyło i wraca do niektórych mometów :)

Ja na zlot przybyłem w piątek ok. godz. 16, już trochę osób było w hostelu i co chwilę ktoś dojeżdzał. Taka opcja mi pasowała, bo systematycznie kogoś poznawałem, przez co później łatwiej mi było kojarzyć kto jest kto i co zbiera ;) Gdy już dojechała ekipa z Dolnego Śląska i Bobster otworzył swoją torbę na zwłoki po brzegi wypchaną kartami, to zaczął się chaos. Chwilowo nie mogłem się ogarnąć, ale jak tylko zostałem w niego wciągnięty, to już wszystko działo się samo - handelki, oglądanie kolekcji, więcej handelków, poznawanie osób itd. :D Jeszcze trzeba było coś zjeść, także wybraliśmy się ekipką do baru mlecznego, gdzie niestety jedzenie nie było za dobre (choć tu zdania są podzielone). Na szczęście po drugiej stronie ulicy był McDonald, przez co bar mleczny był jak nieschłodzona wódeczka, a McDonald jak porządna zagrycha do niej :P Wieczór i noc ciągnęły się do późna, tu jakiś box, tu ludzie do miasta wyszli, cały czas coś się działo. Do tego Pippen pokazał swoje Booklety i autografy Scottiego, która dosłownie wgniatały w siedzenie, nie mogłem się napatrzeć :shock:

Drugi dzień zaczął się o 7:30 i wyglądało to tak, że otworzyłem oczy i ujrzałem Bobstera handlującego z Letejkiem. I w zasadzie tuż po przebudzeniu, będąc jeszcze w łóżku, kupiłem od naszego Admina dwie karty :P Przeszedłem się po pokojach zobaczyć co się dzieje i w ostatnim pokoju zobaczyłem dokładnie ten sam obraz, który widziałem na zakończenie dnia wcześniejszego - Leszczu siedzi na łóżku i ogląda karty PIWA, Brzózka siedzi na krześle i zabawia (słownie) towarzystwo. Miałem wrażenie, że całą noc tak spędzili :lol:

Później już dzień potoczył się normalnie - śniadanko, handle, otwieranie boxów, poznawanie kolekcji innych, wyjście do miasta, gdzie napiliśmy się w Brovarii pysznego piwa - bomby chmielowej z posmakiem cytrusowym. Potem dobra szamka i powrót do hostelu na przedmeczową siestę :P Salka meczowa była delikatnie mówiąc nieciekawa, ale za to następne salki mogą być już tylko lepsze :) Sam mecz mega emocjonujący, Shaq zdobył prawie połowę punktów Południa, ale również na wyróżnienie zasługuje FankaNBA, która sypneła 21 oczek :D Po meczu standard - boxy, handle, jedzonko itp. Noc ponownie była długa ;)

Trzeci dzień zaczął się tak samo wcześnie jak poprzedni - ok 7:30. Poranne ogarnięcie, śniadanko i przed 10 ruszyliśmy na salę zlotową, która była tuż koło naszego hostelu - spora sala ze sceną, na której spokojnie mogła rozłożyć się pani Danuta, która zawitała do nas dzień wcześniej. Ludzie porozkładali swoje kolekcje i zaczęły się obchody - tutaj nie będę się rozpisywał, jedynie mogę napisać, że było pierdo****cie :!: :!: Mocne kolekcje, rzadkie okazy, czego chcieć więcej. Był również konkurs z wiedzy o kartach, bardzo fajne urozmaicenie. Po sali zlotowej sporo osób się zawinęło i w hostelu zostało już mniejsze grono uczestników. O 18 był mecz SAS - NYK, ale nie udało się uzyskać transmisji, więc na projektorze obejrzeliśmy kawałek All Star Game z '95 roku, parę epizodów Shaqtin A Fool i oczywiście box breaki :P Ostatnia noc również skończyła się późno, poruszone były mega ciekawe tematy na temat zlotów, interesów, pamiątek, promocji naszego hobby i starego forum, świetnie mi się tego wszystkiego słuchało! Dużo się dowiedziałem i nauczyłem :)

W poniedziałek zjedliśmy śniadanie i dolnośląską ekipą pożegnaliśmy się z pozostałymi, poszliśmy do cukierni po rogale i opuściliśmy Poznań :)

Wrażenia ze zlotu świetne, chyba najczęściej słyszanym zdaniem tego zlotu było: O, będzie nowy projekt! Szkoda jedynie, że tak mało skorzystaliśmy z sali kinowej i projektora i brakowało mi takiego oficjalnego przedstawienia się każdego na głównej części zlotu, powiedzenia parę słów o sobie i kolekcji. Ale w zasadzie i bez tego dało radę 90% osób poznać i kojarzyć co zbierają :)

Także Panowie i Panie - dzięki za świetną atmosferę i czekam na następny Zlot! :D

Dwyane Wade - 411 kart:

Auto: 12 | Patch: 11 | Memorabilia: 87 | Base/Insert: 301 |

Ostatnio zmieniony śr lis 13, 2013 3:37 pm przez T-White, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika

W końcu jakaś obszerniejsza relacja! Brawo młody, tak trzymaj!

Ja tym razem tak jak pisałem już wcześniej nie robiłem zdjęć, więc tradycyjnej fotorelacji w moim wykonaniu nie będzie... Licze jednak na pozostałych, parę aparatów było w użyciu.

Ekipa z Dolnego Śląska (Bobster, Goofy i Kusza) wyruszyła do Poznania z małym opóźnieniem. Nie miało to nic wspólnego z bagażami Adama ;) które ledwo zmieściły się do obszernego volkswagenowskiego bagażnika! Niestety droga nam się strasznie dłużyła, kiepska pogoda, piątkowe korki i przymusowe przystanki ;) dawały się we znaki wszystkim. Dotarliśmy na miejsce ok. 18.30 i ku mojemu zdziwieniu znaleźliśmy miejsce parkingowe przy drzwiach hostelu. Jest to o tyle ważne, że Bobster nie jest w stanie sam poradzić sobie ze swoimi pakunkami ;) Jak się później okazało auta nie trzeba było ruszać przez cały wyjazd, gdyż hostel, sala zlotowa i hala do gry znajdowały się na jednej ulicy w odległości może 500m od siebie!!! Za to duży plus dla organizatorów. Po przyjeździe tradycyjne powitania z obecnymi już zlotowiczami, rozmowy o NBA i nie tylko, małe zakupy i długa noc. Moje pierwsze 2 dni zlotu upłynęły na przeglądaniu obszernej kolekcji PIWO, który postanowił pozbyć się kart KG. Wybieranie, negocjacje, decyzje... to był prawdziwy ból głowy. Sprawę załatwiliśmy jednak i tak dość szybko według mnie i do meczu mogłem przystąpić ze świadomością bardzo udanego zlotu ;) Wcześniej udaliśmy się sporą grupą na rynek poznański, gdzie w południe mogliśmy podziwiać walczące koziołki i skosztować świetnego piwka z Brovarii! Obiad na wagę też był mega ;)

To o czym pisał już T-White, sala nas nieco zszokowała. Mało miejsca, ciemności, śliski parkiet, ściany zaraz za koszami, krzywe obręcze... to nie napawało optymizmem na rozgrzewce. Emocje meczowe szybko sprawiły, że przestało się o tym myśleć. Był to jeden z ciekawszych naszych pojedynków, gdzie wynik był sprawą otwarta do ostatnich minut. Szerokie składy sprawiły, że mogło być sporo rotacji w obu zespołach. Dominacja pod koszami południa (Shaq 46 pkt, Leszczu 26)
zbilansowana została szybką i skuteczną grą na dystansie północy (Pippen 29 pkt, Fankanba23 21!). Wiele było przypadku ale i sporo walki. Mecz zakończył się wynikiem 115:113 dla południa.

Sobotni wieczór obfitował w wiele wydarzeń które normalnie odbywałyby się na głównym zlocie. Niestety część ludzi nie mogła zostać na głównym zlocie, więc duża część boxów otwarta została w sobotę. Myślę, że trzeba nad tym pomyśleć przy kolejnych spotkaniach bo w niedzielę pękły tylko 2 boxy... ale to sprawa do obgadania. Ten termin był wyjątkowy.
Najbardziej z hitów cieszył się bez wątpienia Czesław, ale z pewnością opowie sam o tym niedługo. Przy okazji wielkie podziękowania dla niego, bo mimo kłopotliwych kontuzji (chodzenie o kuli i złamana ręka) Kajtek był ciągle z nami i starał się być organizatorem pełną gębą!

W niedzielę o 10.00 zameldowaliśmy się w Domu Tramwajarza i zaczął się główny zlot karciany. Niestety wielu osób już nie było (Pippen, Brzózka...), sporo musiało wyjechać wcześniej tego dnia (Robak, Laker, PIWO...) co z pewnością zmniejszyło rangę tego wydarzenia. Niestety nie było case'a ani zamówionych boxów... Organizatorzy postarali się jednak o ciekawą atrakcję, jaką był konkurs na temat wiedzy o kartach NBA. 60 pytań otwartych przygotowanych przez Zo33mvp i Czesława sprawiło wiele trudności. Najlepiej wypadł Bobster i w nagrodę dostał statuetkę oraz boxa, którego otworzyliśmy wspólnie. Mi również zabrakło zapowiadanego wcześniej przedstawienia obecnych na zlocie, ale podobno nie było przenośnego mikrofonu.
Na duży plus na pewno kolejna karciana pamiątka przygotowana przez organizaorów:
Obrazek
Obrazek

Tym razem niedzielna, oficjalna część zlotu zakończyła się dość szybko. Sporo ludzi jechało tego dnia już do domu. Zostało nas w hostelu może 20. Nie chcę się tu powtarzać, bo sporo napisał Tomek Biały, który według mnie ma jeden z ciekawszych nicków na forum, obok DonCrystalino ;)

Hitem zlotu tym razem dla mnie (mimo dość poważnej konkurencji ze strony pewnej osobistości) była postawa Lejka ;) chłopak jest dla mnie kosmitą!

Poniedziałek to czas pożegnań, zakupy rogali marcińskich i powrót do domów.

Były to bez wątpienia intensywne 3 dni pod znakiem kart. Mnóstwo niezdrowego choć pysznego żarcia (Pizze, naleśniki, burgery). Odskocznią były normalne, domowe śniadania czyli kanapki jakie można było spożywać w hostelu!

Podziękowania dla organizatorów i pozdrowienia dla wszystkich, którzy tworzą tę niesamowitą atmosferę zlotową! Jest to jedyna okazja by spotkać się z niektórymi z Was poza forum. Cieszy to, że na zlocie pojawiło się wiele nowych twarzy. Mam nadzieję, że nie zraziły się one do naszej społeczności, a wręcz przeciwnie ;) Szacunek dla Pani Danuty, że ciągle wytrzymuje z taką zgrają świrusów i decyduje się w pojedynkę przyjeżdżać na nasze spotkania!

Do zobaczenia w Gorzowie!

Last update 16.11.2018

Relacja z Głównego Zlotu XV Kolekcjonerów Kart NBA
Relacja słowna - Mateusz
Fotografia - Kamila

XV ZLOT KOLEKCJONERÓW KART NBA
Obrazek

Obrazek
Na początek moja skromna kolekcja :)

Obrazek
Bogate karty Kolegi nabogato

Obrazek
Wspólna kolekcja Wade-a kolegów T-White i Seldena

Obrazek
T-White pokazuje że na zlocie jest OK

Obrazek
Karta z podwójnym autografem Ty Lawsona perełka w kolekcji nabogato

Obrazek
Kolekcja STAT#1

Obrazek

Obrazek
Potężna kolekcja kart Leszcza cześć pierwsza

Obrazek
Cześć druga

Obrazek
Kolekcja Watsona23

Obrazek
Bardzo ciekawa karta z czekiem podpisanym przez Boba Cousy'ego :)

Obrazek
Kolekcja Kuszy

Obrazek
Kolekcja Zo33mvp

Obrazek
Super Pamiątka Zlotowa

Obrazek

Obrazek
Konkurencyjna Kolekcja na Karola

Obrazek
Kolekcja Rajon9Rondo

Obrazek
Przepiękna kolekcja FankiNBA23 która na moje powinna zostać MVP meczu szacunek!!

Obrazek
Leszczu się zastanawia czy na pewno kupiłem dobre karty od Piwa

Obrazek
Answer81 może jednak kupię tą kartę

Obrazek

Obrazek
Leszczu a może przejże jeszcze raz może będzie coś z Kevina Garnetta

Obrazek
Bigicz a może oblać by tu kogoś piwem :)

Obrazek
Karol się cieszy bo właśnie przekroczył 3400 kart Spurs

Obrazek

Obrazek
a może kupi pani ode mnie jakąś kartę?

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Puchar dla Bobstera za wygranie konkursu wiedzy i kartach Nba. Pewnie i tak go sprzeda na ebay :) :) :)

Obrazek
Kolekcja Kolekcjonera 1988 część pierwsza

Obrazek
Część Druga

Obrazek
Cześć Trzecia

Obrazek

Obrazek
Chyba już czas się zbierać

Obrazek
Grupa pod wezwaniem "KOLEKCJONERZY KART NBA"

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Zobacz jaka super karta chyba z Panini :) :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Karty answera81

Mam nadzieje ze udało mi się dobrze podpisać kolekcje jeżeli nie to PRZEPRASZAM ale ciężko wszytko spamiętać. Żona mówi ze zdjęcia kiepskie bo ciemna sala. Musiałem je zdobyć bo nie chciała mi ich dać ale ja uważam że liczy się pamiątka. Pozdrawiam wszystkich i do następnego Zlotu.

Ostatnio zmieniony pt lis 15, 2013 5:14 pm przez guzi6, łącznie zmieniany 4 razy

Awatar użytkownika

Jak na warunki oświetleniowe naprawdę świetne zdjęcia!
Mam nadzieję, że za niektóre podpisy nikt się nie obrazi ;)

Swoją drogą wydawało mi się, że poza kartami PIWO niewiele oglądałem na zlocie, a tu proszę ;) zostałem przyłapany. Bardzo ciekawa relacja, jeśli można kilka fotek chętnie bym wykorzystał.

Last update 16.11.2018

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 17 (100%)
guzi6 pisze:
Żona mówi ze zdjęcia kiepskie bo ciemna sala. Musiałem je zdobyć bo nie chciała mi ich dać ale ja uważam że liczy się pamiątka. Pozdrawiam wszystkich i do następnego Zlotu.[/i]

Jak dla mnie fotki super - wielkie dzięki :)

dziękuje no mam nadzieje ze nikt się nie obrazi ale to wszytko w formie żartu

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 5 (100%)
Witam, mnie na zlot udało się dotrzeć niestety dopiero w piątek i to jeszcze po godzinie 14... nie wiedziałem że to już "po obiedzie" ale zależało mi na tym aby choć na chwilę przyjechać i zobaczyć jak to wygląda, ze względu na fakt że nigdy wcześniej w zlocie nie byłem.

Po za wspomnianym faktem, że nie wiele widziałem i ogólnie okazało mi się że wpadłem, to zlot uważam za ciekawy. Zdążyłem się "nieśmiało" przejść wokół stolików i rzucić okiem na te piękne kolekcje które wszyscy wystawili.

Co więcej- dowiedziałem się, że kolejny zlot odbędzie się w moim Gorzowie- więc zrobię wszystko aby w tym terminie być dostępny. Ponadto może nawet zapisze się na ten zlotowy mecz;) Grajek ze mnie marny, ale z chęcią się bym pobawił i przypomniał sobie dawne czasy :)

Ogólnie bardzo fajna atmosfera. Choć czułem się trochę nieswojo, gdyż po za chłopakami z Gorzowa i właśnie zapoznanym kolegą Martinim nikogo nie znałem, to po chwili podszedł do mnie jakiś kolega, który przedstawił się jako "CZESŁAW", za chwilę pojawił się kolega "Leszczu" itd...wymieniać można długo... trochę mi było głupio że na wejściu nikomu się nie przedstawiałem, ale wybaczcie chłopaki, było Was zbyt wielu aby z każdym się przywitać i przedstawić :) Choć niewątpliwie bardzo miło mi było i pewnie gdybym wiedział że przyjadę wcześniej lub nawet w piątek/sobotę, to poznałbym więcej ciekawych osób i odwiedził hostel. Wszystko przede mną.

Co jeszcze można dodać- dużo pięknych kart, fajna atmosfera (trochę się powtarzam) ciekawi ludzie ... jedynym mankamentem był fakt że dotarłem tam w niedzielę po godzinie 14 a niestety około godziny 16 sala była już pusta i udało mi się zamienić kilka słów z kolegą MT19 którego zapoznałem.

Zatem jeszcze raz przepraszam wszystkich którzy mogli poczuć się urażeni faktem że się nie przedstawiłem, ale również byłem "przytłoczony" Waszymi licznym gronem, oraz faktem że wszyscy już dobrze się znacie. Jednak co jeszcze raz podkreślę, nikt nie dał mi powodów do tego abym czuł się skrępowany- tak jak napisałem wręcz przeciwnie- chłopaki sami podchodzili i przedstawiali się, pytali co zbieram itd...
Fenomenem był także nasz CEO Bobster- który sobie nagle do mnie podszedł i zapytał co zbieram ... ja na to że Larry Johnsona... czym widocznie uruchomiłem jego proces myślowy pt " ja chyba jakiemuś kolesiowi załatwiałem koło 300 kart larrego johnsona...." a w tym momencie Rysiu mi podpowiedział "no przecież kupowałeś od Adasia karty!" i w tym momencie skojarzyłem, że jest to TEN Bobster (Pozdrawiam :) ) Było tez kilka osób z którymi wcześniej pewnie handlowałem i zamieniłem kilka słów, ale było to chyba za dużo osób a za mało czasu. Już na kolejnym zlocie zapewne poznam więcej osób i uda mi się więcej z Wami porozmawiać. Zatem nie pozostaje mi nic innego jak czekać na kolejny zjazd w Gorzowie:)))

Śmiesznie było też się przedstawiać- przedstawiałem się jako "Patryk" ale jeżeli dobrze pamiętam, to każdy się przedstawiał swoją ksywą z forum co po głębszym przemyśleniu MA SENS :)

pozdrawiam :P

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 23 (100%)
A Karol się cieszy, bo na zlocie przekroczył nie 1000 a 3400 kart Spurs :twisted:
Zdjęcia świetne, nie mieliśmy chyba lepszej ich jakości na żadnym zlocie. I to z ciemnej sali :o Widać jednak rękę i oko Profesjonalistki ;)
Pozdrowienia dla wszystkich Zlotowiczów, w szczególności dla Gorzowa i wszystkich tych, z którymi nie zdążyłem pożegnać się w niedzielę :)

Tim Duncan - 855 kart
David Robinson - 674 karty
Tony Parker - 473 karty
Manu Ginobili - 327 kart
Sean Elliott - 188 kart
Avery Johnson - 135 kart
Kawhi Leonard - 119 kart
George Gervin - 97 kart
Dennis Rodman - 64 karty

Awatar użytkownika

Karol, na wrocławskim zlocie był profesjonalny fotograf zarówno na dobrze oświetlonej sali zlotowej jak i na meczu!

Last update 16.11.2018

@guzi6: tak tylko gwoli ścisłości - ta karta, którą podejrzewasz o bycie kawałkiem biletu - to w rzeczywistości karta z czekiem podpisanym przez Boba Cousy'ego ;)

Awatar użytkownika

Jako, że Zlot odbył się w Poznaniu, a mam do niego raptem kilkadziesiąt kilometrów, to nie mogłem dopuścić do tego, żeby mnie na nim zabrakło ;)

To był mój 3 Zlot w karierze, ale dopiero pierwszy w pełnym, czterodniowym wymiarze czasowym.

Wrażenia po takim wydarzeniu pozostały ogromne i niezmiernie pozytywne, aż z żalem opuszczałem Poznań. Super, że mogłem odnowić stare znajomości oraz poznać nowych kolekcjonerów i móc razem z Wami pasjonować się kartami, rozmawiać o nich, o NBA, a także z niektórymi o wspólnej współpracy ;) (Letejk), pruć boxy, popijać przy tym dobrą whisky i zarywać noce ;)

Wielkie podziękowania dla organizatorów za profesjonalne zorganizowanie całego Zlotu ;) oraz dla wyszystkich Kolekcjonerów i Kolekcjonerki, że mogłem wśród Was w tym pięknym przedsięwzięciu uczestniczyć.

Mam nadzieję, że Zlot do Poznania jeszcze powróci ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

08/09 UD Sp Authentic Chirography 35/35

Moderator
Awatar użytkownika

Leszczu pisze:
Nie chcę się tu powtarzać, bo sporo napisał Tomek Biały, który według mnie ma jeden z ciekawszych nicków na forum, obok DonCrystalino ;)

Hehe dzięki, zastanawiam się czy nie założyć tematu "Skąd ten nick?" w którym ludzie pisaliby genezy swoich ksywek, trzeba przyznać że niektóre są intrygujące i mogą mieć ciekawą historię :)

Załapałem się na ciekawe zdjęcia u guziego, ale również Bigicz strzelił mi dobrą fotkę z kolekcją :D

Karol pisze:
Zdjęcia świetne, nie mieliśmy chyba lepszej ich jakości na żadnym zlocie.

Zdjęcia są znakomite, ale te ze zlotu we Wrocławiu również są niczego sobie ;)

Saier Twój set Chirography na żywo prezentował się jeszcze lepiej niż we wrzutce, poezja!

Myślę, że warto też napisać parę słów o hostelu, w którym się znajdowaliśmy - Cinema Paradiso. Moje odczucia są bardzo pozytywne, co prawda nie mam porównania do innych miejscówek, w których mieszkaliście na zlotach, także kogoś z weteranów trzeba do porównania :) Co do hostelu - czysty, wygodny, spora kuchnia, w której nie brakowało miejsca dla wszystkich, sala kinowa mimo że niepozorna, pomieściła sporo osób przy oglądaniu YT :P Do tego ciekawe wstawki kinowe, ściany z kaset czy plakatów, jakieś stare kamery i zegar Star Wars, fajne nawiązanie do kina. Świetnie, że cały obiekt był dla nas, przez to chyba każdy czuł się swobodnie. Z tego co mówili ludzie z Poznania i okolic to sam hostel nie leżał w najciekawszej dzielnicy, ale tuż obok była Żabka, niedaleko sala zlotowa i do gry w kosza, a troszeczkę dalej McDonald i bar mleczny. Jedynie do centrum kawałek był, ale i tak za wiele podróży do niego nie było. Ogólne wrażenie bardzo dobre!

Dwyane Wade - 411 kart:

Auto: 12 | Patch: 11 | Memorabilia: 87 | Base/Insert: 301 |

Ostatnio zmieniony śr lis 13, 2013 11:22 pm przez T-White, łącznie zmieniany 1 raz

Administrator
Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 4 (100%)
To może mała relacja ze strony organizatora...
Zlot w sumie zaczął się dla mnie już w czerwcu, bowiem wtedy z Zo obmyśliliśmy Quiz. Jak na pierwszy raz myślę, że wyszło ok, mam nadzieje, że jeśli ktoś podejmie się tego tematu to poprawi nasze błedy... a ja zmierze się z Bobsterem w wiedzy o kartach :twisted: :twisted: :twisted:
Główna część zlotu zaczęła się dla mnie w piątek rano od założenia coś a'la gipsu na ręke :)
Potem dokuśtykałem się do hostelu i oczekiwałem pierwszych karciarzy. I tak z minuty na minutę chciałem co raz bardziej z kimś pogadac :D Po jakichś 40minutach oczekiwania dotarły pierwsze osoby : Robak, Danson, Karol oraz dwójka zlotowych rookie : Stat i T-White. Zacżeły się pierwsze dyskusje o kartach i NBA a kolejne osoby przyjeżdżały do Cinema Paradiso (albo Paradajs, nie PIWO ? :P ). Po jakimś czaje zjechała ekipa z Wrocławia a torba Bobstera była, bez ogródek, większa od niego :lol: :lol: Dobrze, że byłem kontuzjowany i nie musiałem tego dźwigać, bo jeszcze jakieś przepukliny bym sie nabawił :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Około 21 dotarła do nas Gorzowska ekipa i mieliśmy komplet na piątek :) Zaczęło się również prucie boxów. Pippien poczęstował nas samymy rarytasami jeśli chodzi o rzadkość pudełek. Co do hitów to raczej średnio, ale mimo wszystko znowu moge powiedzieć, że jestem królem boxów :lol: Z luźnej paczki 97-98 Stadium Club, wyjałem limit a Vedder wyjął auto VC oraz dual jersey. Zgadnijcie gdzie obie karty się teraz znajdują :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Noc zakończyliśmy paroma dowcipami, przy czym po kawale o łysej kobiecie myślałem, że brzoza posika sie ze śmiechu (szkoda, że nie było Cie z nami do końca :( )
W sobote, koło 11 wyruszyliśmy na rynek i udało Nam się tam dotrzeć w sam raz na koziołki :) Potem brovaria i wspólne dyskusje, zakończone salwami śmiechu po tekstach Szaka. Następnie wróciliśmy do hostelu i po jakieś godzince udaliśmy się na mecz. Chciałbym przeprosić za salę, daliśmy z Marcinem dupy jeśli chodzi o tą kwestię, bo mimo, że nie mogłem grać to wiem, że brudny parkiet i malutkie rozmiary mogły być kłopotliwe :x :cry: :oops: Mimo wszystko uczestniczyłem w meczu - pisałem wyniki i punkty. Jako, że zawsze grałem na południu, Ci z północy posądzali mnie o jakieś wałki :lol: :lol: :lol: Nic z tych rzeczy Pany ! Uczciwość zawsze na pierwszym miejscu :mrgreen: :mrgreen: Mecz był emocjonujący do końca, gdyby Pippen trafił ostatnią 3, to północ w końcu by wygrała... a tak południe potwierdza swoją dominację :mrgreen: Po meczu, wieczór znowu przebiegał pod dyktando boxów. Najpierw dziobaliśmy case'a 2012-13 Sp authentica. Chyba nie musze mówić, kto wyjął najlepsze karty 8-) Później siedzący obok mnie Pippen wyjął 1/1 jersey VC... i chyba wiecie gdzie jest :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Niedziela to główna część zlotu, szkoda, że nie było, jak zapewniano Nas, przenośnego mikrofonu, bo pojawiło się mega dużo nowych twarzy i lepiej byłoby jakby każdy się przedstawił. O quizie już mówiłem :) Fajnie było oglądać Wasze kolekcje :)
Dziękuje żonie Guziego za profesjonalne zdjęcia, Karolowi za pomysł na zdjęcie wspólne, Szakowi za masaże :D, wszystkim z którymi robiłem deala a Saierowi za pysznego Cziwaska :D

Generalnie zlot uważam na udany, dużo się działo, dużo mogłem przeżyć pomimo problemów zdrowotnych. Chciałbym też wytypować kilka zlotowych hitów, które zapadły mi w pamięci :
1. Zdjęcie na Fb (if ju noł łot aj min :D )
2. Projekty... projekty... projekty...
3. Bob Kuzin/Kuzyn letejka - hahahahaha

Nic, tyle od mnie.
Do Zobaczenia w Gorzowie :mrgreen:

zdjęcia zostały poprawione dzięki Karol i Watson23

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 1 (100%)
Żałuję, że mogłem być z Wami tylko w niedziele i to przez kilka godzin. Na pewno nie żałuję jednak, że w ogóle pojawiłem się na swoim pierwszym zlocie. Niezły spontan wyszedł. Znałem tylko jedną osobę plus włocławską ekipę poznaną po drodze ;) . Jak wszedłem do domu kolejarza (tragarza :P ) to byłem trochę speszony niczym prawdziwy rookie. Każdy był jednak pozytywnie nastawiony. Miło było poznać osoby, które znałem tylko z forum i zobaczyć na własne oczy karty, które po nocach mi się śnią. Przy okazji wpadło też kilka Fisherów i innych Lakersów oraz ciekawa pamiątka zlotowa ;) .

Co mogę więcej napisać? Chyba tylko - DO NASTĘPNEGO :!:

PS. Zdjęcia super się ogląda

http://s902.photobucket.com/user/Mac_cards/library/Derek%20Fisher?sort=9&page=0

LOS ANGELES LAKERS players: 108

2009-10 PANINI SEASON UPDATE LAKERS LEGACY: 10/10 (100%)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.