www.kartynba.com.pl
http://kartynba.com.pl/

XXIV Ogólnopolski Zlot Kolekcjonerów: Toruń 17-20.05.2018 r.
http://kartynba.com.pl/viewtopic.php?f=132&t=58104
Strona 1 z 1

Autor:  Karol [ pt lut 02, 2018 9:05 pm ]
Tytuł:  XXIV Ogólnopolski Zlot Kolekcjonerów: Toruń 17-20.05.2018 r.

Zapraszamy na wiosenny zlot, który odbędzie się tym razem w Toruniu, w dniach 17 - 20 maja 2018 r. (czwartek - niedziela).

Bazą noclegową będzie Hostel "Freedom" (www.freedomtorun.pl) położony w centrum średniowiecznej Starówki. Ceny za pokój od osoby za dobę to 60 zł (dla zlotowiczów przybywających od czwartku) lub 50 zł (dla tych, którzy przybędą w piątek).

Sala zlotowa najprawdopodobniej będzie znajdować się w Hotelu "Polonia" oddalonym od naszego hostelu o 5 minut drogi (nie jest to jeszcze na 100 % pewne, organizator jest na etapie załatwiania sali).

W pobliżu Hostelu znajduje się Bulwar Filadelfijski nad Wisłą, sporo lokali gastronomicznych jak i klubów dla żądnych imprez wariatów, każdy znajdzie coś dla siebie :)

Możemy pomyśleć o koszykarskim meczu kolekcjonerów, jeśli będzie zainteresowanie. Na facebookowym Hot Spocie padła również propozycja wyjścia na mecz PLK ale na dzień dzisiejszy nie ma szczegółowego terminarza na playoffy, także trzeba z tą opcją poczekać.

Kolejne sprawy zlotowe będą na bieżąco przedstawiane w tym temacie. Zapraszamy zainteresowane osoby (które nie mają konta na Facebooku ani nie ma ich na Hot Spocie) do śledzenia tego tematu. Organizatorem jest LIPEK, więc jak ktoś ma jakieś pytania, może do Niego pisać tu na forum, poprzez prywatne wiadomości.

Jeśli ktoś z forum jest NA STO PROCENT (!) zainteresowany udziałem w zlocie, niech się wpisuje w tym temacie, lepiej jednak byłoby gdyby wpisywały się osoby które są pewne przyjazdu na zlot. Proszę wpisywać: 1) swoje nicki 2) czy planujecie nocleg 3) jeśli planujecie nocleg, to wpisujcie ile noclegów i które konkretnie dni.

Przypominam, że można również skorzystać z opcji bez noclegu (a więc pojawić się tylko na sali w sobotę), ale zachęcamy jak najwięcej osób do noclegu. bo "zlot bez noclegu, to nie zlot" ;)

Autor:  Cards Planet [ pn maja 14, 2018 5:34 pm ]
Tytuł:  Re: XXIV Ogólnopolski Zlot Kolekcjonerów: Toruń 17-20.05.201

Witam :)
nie dam rady przyjechać na zlot w Toruniu,
pilny wyjazd ;)

życzę samych "one to one" w boksach, i udanego zlotu.

mam nadzieję że spotkamy się na następnym zlocie,
jak coś potrzebujecie z akcesoriów mamy zniżkę 20%
http://cards-planet.com/pl/
zapraszam
Danuta

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+1godz.
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/