www.kartynba.com.pl
http://kartynba.com.pl/

REGULAMIN FORUM KART KOLEKCJONERSKICH NBA Aktualizacja
http://kartynba.com.pl/viewtopic.php?f=133&t=55012
Strona 1 z 1

Autor:  nbacards-bobster [ czw maja 09, 2013 1:51 pm ]
Tytuł:  REGULAMIN FORUM KART KOLEKCJONERSKICH NBA Aktualizacja

1. Forum kart kolekcjonerskich http://www.kartynba.com.pl jest miejscem publicznym, dostępnym dla każdego użytkownika. Aby stać się pełnym członkiem forum, wystarczy:
A) zarejestrować konto na http://www.kartynba.com.pl.
B) Swój pierwszy post napisać w dziale Historie Forumowiczów viewforum.php?f=114 . Jest to prosta forma szacunku dla innych użytkowników, gdzie nowy użytkownik powinien napisać kilka słów o sobie, opisać swoją historię z kartami NBA itp. Takie działanie ma na celu eliminacje botów, spamu logującego się na forum. Pierwszy post na forum musi być zaakceptowany prze moderatora lub administratora. Jeśli nowy użytkownik nie spełni w/w punktu B , otrzyma informacje od moderatora lub administratora forum z linkiem do regulaminu forum.
2. Forum kart kolekcjonerskich http://www.kartynba.com.pl to miejsce gdzie panuje pełna kultura oraz szacunek do innych użytkowników. Obowiązuje to wszystkich zarejestrowanych, włącznie z administratorami i moderatorami, jak i gośćmi.
Konsekwencją nie przestrzegania tego punktu regulaminu będzie przyznanie ostrzeżenia. Drugie ostrzeżenie jest jednoznaczne z otrzymaniem BANA NA FORUM (blokada konta na 90DNI)
3. Staraj się pisać zrozumiale dla innych, z zachowaniem podstawowych zasad poprawnej polszczyzny (chodzi głownie o ortografie i interpunkcję)
4. Forum kart kolekcjonerskich http://www.kartynba.com.pl zastrzega sobie prawa do kopiowania zdjęć z witryny http://www.kartynba.com.pl przez niezarejestrowanych użytkowników i rozpowszechniania ich.
( w razie jakichkolwiek pytań związanych z tym punktem , skontaktuj się z administratorem strony)
5. Forum kart kolekcjonerskich http://www.kartynba.com.pl ma kilka podstawowych zasad związanych z użytkowaniem forum, jego wyglądem, poruszaniem się oraz publikowaniem na nim swoich tematów.
TWORZENIE TEMATÓW NA FORUM
- Staraj się tworzyć tematy w odpowiednich działach
- Jeśli chcesz stworzyć nowy temat upewnij się że, podobny lub identyczny już nie istnieje.
- Jeśli dany temat istnieje to bierz czynnie w nim udział. Wnieś swoją wiedzę lub niewiedzę do tematu. Forum kart NBA to miejsce dla każdego użytkownika , gdzie można zdobyć duże doświadczenie lub podzielić się swoją wiedzą związaną z kartami NBA.
- Jeśli stworzyłeś temat a chcesz zmienić jego nazwę to nie zakładaj drugiego tematu a jedynie edytuj nazwę tematu. ( Jeśli nie wiesz jak to zrobić , napisz do administratora lub moderatora forum.)
PISANIE POSTÓW NA FORUM
- Jeśli stworzyłeś post a zapomniałeś dodać np. kilka słów to nie twórz następnego postu . Edytuj swój pierwotny post. Nabijanie postów nie jest mile widziane na forum.
- Staraj się nie dodawać własnych postów jeden pod drugim

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+1godz.
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/