www.kartynba.com.pl

Dzisiaj jest pn wrz 24, 2018 7:54 pm

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Boxy - Kawson
Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 0 (0%)
Jednym z moich noworocznych postanowień było dokonywanie wrzutek na forum. Zaczynam zatem od małej relacji z niezbyt popularnego boxa jakim jest 2015-16 Complete. Produkt ten otwierałem już dosyć dawno, oto co w nim znalazłem:

2015-16 Panini Complete Basletball Hobby Box

Na początek kilka ciekawszych bazówek:
Obrazek

Kilka w wersji bardzo optymistycznie nazwanej Silver:
Obrazek

I wisienka na torcie, czyli tzw. Gold (jeden na boxa):
Obrazek

Inserty od lewej:
NBA Cares – #9 Marc Gasol
Home & Away – #22 Klay Thompson ; #27 Giannis Antetokounmpo
Court Vision – #8 Chris Paul
Obrazek

To by było na tyle. Ogólnie jestem zadowolony, duża ilość nazwisk, dynamiczne ujęcia, prostota i przejrzystość kart to coś co sobie cenię. Ogromnym plusem i czymś co wyróżnia spośród większości masówek jest konsekwencja: zorganizowano dodatkową sesję zdjęciową i wszyscy gracze są we właściwych dla obecnego klubu strojach. Wyjątkowy jest również papier, szorstki, niepowlekany – z czymś podobnym w przypadku kart koszykarskich spotkałem się chyba tylko w przypadku 1997-98 Fleer. Niestety jest to też bardzo lichy papier wymagający dodatkowej ostrożności.
Najbardziej cieszy oczywiście "Gold" Kristapsa (tak naprawdę ktoś bardziej szczery powinien to nazwać po prostu żółcią), ale jako że karta wypada raz na boxa i w secie jest 330 pozycji to trafienie dobrego rookasa w pojedynczym strzale jest wyjątkowo szczęśliwym trafem.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.