www.kartynba.com.pl

Dzisiaj jest wt lis 21, 2017 3:32 am

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 29 (100%)
U czarodziei mają lecieć głowy, ciekawe jak się potoczą losy naszego jedynaka, nie życzę mu aby znowu był zmiennikiem d12..

Kobe Anthology 191/200

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 12 (100%)
Mamy dużo znaczącą wymianę po długim czasie, co o tym sądzicie?

Sacramento get: Rudy Gay, Quincy Acy, Aaron Gray
Raptors get: John Salmons, Greivis Vasquez, Patrick Patterson, Chuck Hayes

Moim zdaniem dobry deal dla Sacto jesli Gay się odblokuje, ale jego kontrakt może trochę odstraszać (19mln w 14/15 w player option).

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 3 (100%)
Toronto wygrało bez Gaya z Lakers wiec dla nich to na pewno zysk, bo on pewnie z opcji w kontrakcie skorzysta :)

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 7 (100%)
Moim zdaniem Toronto wyszło na plus - pozbyło się dużego kontraktu Gaya i zawodników z ławy, w zamian dostając ciekawych zawodników.

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 30 (100%)
Też jestem zdania, że Toronto powinno na tym ruchu transferowym zyskać. Z drugiej jednak strony będzie przepych na pozycji PG, zobaczymy co z tego wyniknie

KEVIN GARNETT cards: 2407
1of1: 6
Auto: 25 (3 Auto/Floor, 3 Auto/Jersey, 3 Auto/Patch)
Ball: 9 (1 Ball/Jersey)
Floor: 28 (2 Floor/Jersey)
Jersey: 511 (Shorts, Warm-ups)
Patch: 52 (8 Patch/Jersey)
Shoe: 1

Last update 22.06.2017

Awatar użytkownika

ciekawy ruchy transferowe, raptors czyści solary cup, powinni na tych transferach skorzystać.

Kobe Anthology 191/200

Awatar użytkownika

Podobno LAC są bliscy porozumienia z byłym graczem SAS Stephenem Jacksonem

Last update 22.06.2017

Awatar użytkownika

A Raptors podobno zwolnili DJ Augustina.

Awatar użytkownika

"With eight rebounds against the Pistons, Kevin Garnett became the 10th player in NBA history with 14,000 rebounds. He now is just the third player in NBA history to amass 25,000 points, 14,000 rebounds and 5,000 assists joining Kareem Abdul-Jabbar and Karl Malone..."

nic dodać nic ująć :)

edit: sorki że nie w tym temacie,coś źle mi się kliknęło. Można przenieść do tematu sezon 2013/14

http://www.tc-collector.com/przemekj_32 ... ction.html

Awatar użytkownika

Dhol pisze:
A Raptors podobno zwolnili DJ Augustina.

Dokładnie tak - D.J. śmiga teraz w Bulls ;)

Awatar użytkownika

Maszyna transferowa rusza, J. Bayless ma dziś przejść do Bostonu, w zamian Memphis otrzyma C. Lee.

Last update 22.06.2017

Awatar użytkownika

Transfer już praktycznie zaklepany. Dobry deal dla Celtics, bo kontrakt Baylessa spada po tym sezonie.

Suns tymczasem przywracają Leandro Barbose do ligi :)

Kolekcja:

James Harden - Base/Insert/Limit: 70, Jersey/Patch: 21, Auto: 4

Obrazek

2012-13 Panini Threads Rookie on Wood Autographs: 36/100
2014-14 Panini Immaculate Standard Materials: 8/100

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 1 (100%)
Na rynku też czają się Lakers. Chcą (znowu...) handlować Gasolem. Hiszpan ostatnio prezentuje rewelacyjną formę, ale młodszy już nie będzie i zarabia nie mało. W większości tych doniesień przewija się nazwisko Andrew Bynuma. Powiem szczerze, że jak dla mnie to ryzykowny krok. Jako gracza bardzo lubię Bynuma i uważam, że ma ogromny potencjał. Niestety w jego głowie coś jest nie tak. Nie wiadomo co mu odwali, a jest chyba tylko coraz gorzej pod tym względem. Dodatkowo Lakers chcieliby jakiś fajny pick w drafcie, a Cavs oferują tylko niepotrzebne dodatki. Ogólnie Cavs bardzo chcą przehandlować Bynuma, ale raczej kokosów na tym nie zbiją :roll: .

http://s902.photobucket.com/user/Mac_cards/library/Derek%20Fisher?sort=9&page=0

LOS ANGELES LAKERS players: 108

2009-10 PANINI SEASON UPDATE LAKERS LEGACY: 10/10 (100%)

Awatar użytkownika

Mac pisze:
Na rynku też czają się Lakers. Chcą (znowu...) handlować Gasolem. Hiszpan ostatnio prezentuje rewelacyjną formę, ale młodszy już nie będzie i zarabia nie mało. W większości tych doniesień przewija się nazwisko Andrew Bynuma. Powiem szczerze, że jak dla mnie to ryzykowny krok. Jako gracza bardzo lubię Bynuma i uważam, że ma ogromny potencjał. Niestety w jego głowie coś jest nie tak. Nie wiadomo co mu odwali, a jest chyba tylko coraz gorzej pod tym względem. Dodatkowo Lakers chcieliby jakiś fajny pick w drafcie, a Cavs oferują tylko niepotrzebne dodatki. Ogólnie Cavs bardzo chcą przehandlować Bynuma, ale raczej kokosów na tym nie zbiją :roll: .

Ale na szczęście do tego transferu raczej nie dojdzie. Bynum to kontuzję i brak mózgu, mitch raczej takiego kroku nie zaryzykuję.. już lepiej spróbować ściągnąć Omara Asika, który coraz bardziej domaga się transferu. LAL zamknęło sobie szeroki wachlarz możliwości nowym kontaktem z kobe.. Zrozumiał bym takie kwoty, gdyby był w pełni zdrów bo wtedy można by było to uznać jako podziękowanie za lojalność i wkład w rozwój i kolejne mistrzostwa dla tej organizacji. Ale kobe będzie łapał coraz więcej kontuzji. Można było spróbować negocjacji z niższego pułapu. LAL jeśli chce mieć jako takie środki w lecie na transfery to musi użyć amnestii na nashu.. d.j. odoma i e. harrisa już się pozbyli. Inna kwestia to gasol, jeśli chcą go wytransferować to teraz w lutym na to czas, bo po sezonie wolny zawodnik, no chyba że się zgodzi na niski kontrakt, to wtedy bym go zostawił. Ostatni problem to kłótnie rodzeństwa Buss, przez co wiele pomysłów nadzorczej zostało blokowanych.. Jedno jest pewne, Mitch Kupchak coś wymyśli ciekawego w kwestii transferów;)

Kobe Anthology 191/200

Awatar użytkownika

Transakcja na linii Bulls - Cavs.
Do Cavaliers poszedł Luol Deng, a Bulls w zamian dostali A. Bynuma i 3 wybory w drafcie (2014, 2015 i 2016).
Jak tylko trade się uprawomocnił, Bulls zwolnili A. Bynuma.
Tankowanie pełną gębą :lol: :lol:

Był to ostatni rok kontraktu Denga i z tego co czytałem Bulls proponowali przedłużenie na 3 lata za 30 mln na co nie zgadzał się Deng. Oficjalnie Deng mówi, że liczy na co najmniej 4 letni kontrakt za 50 mln.
Trzon drużyny Bulls został doszczętnie rozbity, a dalsze trenowanie drużyny przez T. Thibodeau stoi pod dużym znakiem zapytania (w lecie bossowie Bulls sami zwolnili głównego asystenta trenera, a teraz bez informacji i akceptacji tradowali Denga).

Awatar użytkownika

Boston handluje kogo może. Dziś Jordan Crawford przeniósł się wraz z Marshonem Brooksem do GST, Miami zyskało Toney Douglasa, a do Celtics przeniósł się Joel Anthony i picki Miami.

Last update 22.06.2017

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 23 (100%)
Wydaje mi się, że to świetny deal dla "Wojowników", zyskali dwójkę solidnych graczy jako uzupełnienie pierwszej piątki.

Tim Duncan - 838 kart
David Robinson - 642 karty
Tony Parker - 456 kart
Manu Ginobili - 316 kart
Sean Elliott - 178 kart
Avery Johnson - 127 kart
George Gervin - 92 karty
Kawhi Leonard - 87 kart
Dennis Rodman - 64 karty

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 4 (100%)
Świetny deal dla Miami a bardzo słaby dla Bostonu i GSW.

Miami zeszło z wysokiego kontraktu Joela i dostało na obwód solidnego defensora i gracza który jeszcze bardziej powiększy spacing
Boston dostał beznadziejnego Joela (Perk to przy nim mistrz ball-handlingu) i picki,w tym jednego na pewno nie dostaną bo Philly musiało by być w PO. Tankowanie pełną gębą.
GSW dostało Brooksa który jest beznadziejny w ataku i obronie,nie wiem co on jeszcze robi w NBA oraz Crawforda który po fajnym początku gra jeden z gorszych sezonów w życiu. Potrzebowali kogoś kozłującego do odciążenia Stefki,a wzięli 2 graczy delikatnie mówiąc słabo kozłujących (i jednocześnie wzmocnili Miami).

Moje oceny trade:
Miami 4/5
Boston 2,5/5
GSW 2/5

1 patch
9 jersey
48 base&inserts

09/10 Upper Deck Immortals ---> 30/55

Administrator
Awatar użytkownika

Nie rozumiem twojej wypowiedz odnośnie Crawforda... dobry grajek z niego wyrósł w Bostonie a wytransferowali go bo Rondo wraca, takie jest moje zdanie. T.Douglas ? Mam do niego mieszane uczucia, wiec nie wiem co może dać Miami, szczególnie, ze mają juz Chalmersa i Cole'a. Jedyny pozytyw do pozbycie się J.Anthony'ego. GSW zyskują chyba najbardziej, bo maja dobrego zmiennika dla Curry'ego :D

Awatar użytkownika

Jarinho - szanuję Twoje zdanie, ale ... no właśnie, ale ;)
Że niby Crawford to słaby gracz? Bardzo Cię proszę ... to idealne uzupełnienia dla Curry'ego, zawodnik, który zdobywał po kilkanaście punktów w meczu, miał tez kilka asyst. Bardzo się przyda w Warriors, szczególnie po tym jak oddali Jarretta Jacka. Co do Brooksa, to wprawdzie nie wiem, jak teraz gra, ale śmieszy mnie trochę zdanie "nie wiem, co on jeszcze robi w NBA". Ano, chyba coś jednak robi, skoro jeszcze tu gra ;) Pamiętam go jeszcze z zespołu Nets, gdzie był dobrze zapowiadającym się "prospektem" (może nie gwiazdą, ale solidnym ligowym średniakiem a tacy też w NBA grają) ;) I na pewno jeszcze go nie skreślam. Pod skrzydłami Jacksona może odbudować formę, o ile dostanie znaczącą ilość minut w grze.
Na czym opierasz teorię, że Miami zrobiło "świetny deal"? Rozumiem ... chodzi Ci pewnie o pozyskanie Bynuma, o którym tak wszyscy trąbią w mediach :lol: A ja będę jak ten niewierny Tomasz, tzn. jak nie zobaczę, to nie uwierzę :P (inna kwestia to to, jak ten pajac wpasowałby się w drużynę Heat i na ile byłby zdrowy). Toney Douglas to na bank (!) gorszy całościowo gracz niż wyżej wspomniany Crawford. Tak więc ja jestem na razie bardzo daleki od tego, aby określać to mianem "świetnego dealu" dla Miami. Chociaż oczywiście szanuję Twoje argumenty, ale widzę to zupełnie inaczej.
Boston ... no cóż ... dla mnie to totalna egzotyka, w tym sensie, że jestem ciekaw, jaką oni zbudują drużynę z tych picków masowo pozyskiwanych z przyszłych Draftów. Daaaawno nie było ekipy, która aż tak bardzo odmładzałaby skład właśnie w ten sposób. Może się okazac, że Celtics za 5 lat będą młodą potęgą :)

Tim Duncan - 838 kart
Tony Parker - 456 kart
Manu Ginobili - 316 kart
Sean Elliott - 178 kart
Avery Johnson - 127 kart
George Gervin - 92 karty
Kawhi Leonard - 87 kart
Dennis Rodman - 64 karty

Moderator
Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 18 (100%)
Jole w Miami był jedynie opcją defensywną, niewiele dodawał od siebie w ataku. Po przyjściu Birdmana, który coś tam działa defensywnie i offensywnie rola Joela już w ogóle została ucięta.. Więc tak naprawdę Miami nie wykonało złego ruchu, bo pozbyło się kontraktu Anthonego, zrobiło miejsce w salary, a Douglas pewnie do końca tygodnia zniknie z Heat. I faktycznie możliwe, że wtedy Żary pozyskają Bynuma.

Dwyane Wade - 411 kart:

Auto: 12 | Patch: 11 | Memorabilia: 87 | Base/Insert: 301 |

Awatar użytkownika

To jeszcze kilka słów wyjaśnienia :mrgreen:

Świetny deal dla Miami ---> nie chodziło mi o Bynuma,chodziło mi właśnie o to że wyczyścili salary,zyskali elastyczność kosztem nic nie wartego Anthonego. Więc myślę ze dobry ruch,biorą pod uwagę korzyści do strat.

Crawford ----> nie napisałem nigdzie że to słaby zawodnik,ale że nie pasuje do koncepcji GSW. Tam ma kto punktować,potrzebny im był koleś który pomoże tę piłkę dystrybuować. Bo popatrz,Curry nie dość że rzuca to jeszcze rozgrywa. Wchodzi Crawford za Currego i kto do cholery ma tam rozgrywać? Potrzebny był im właśnie ktoś typu Jacka co rzuci i rozegra. Crawford jest dobrym punktującym ale powtórze, nie tego GSW szukali.

Jak będzie się okażę,staram się patrzeć na to całościowo,chętnie podejmę dalszą dyskusje :D

1 patch
9 jersey
48 base&inserts

09/10 Upper Deck Immortals ---> 30/55

Awatar użytkownika

Zgadzam się z Jarinho, Crawford nie jest tym kogo szukali GSW. Szukali zmiennika dla Curry'ego na kozioł, a nie do rzucania. Do tej pory na PG grywał nawet z musu Iguodala, ale nie raz Jackson wypowiadał się, że wolałby Iguodale obok first-pass PG, a Crawford takim nie jest. Klay, Iguodala, Lee - oni potrzebują kogoś kto im dogra jak Curry odpoczywa, a nie kogoś kto im zabierze rzuty.

Co do Miami to deal dobry. Ja bym zostawił Douglasa, bo to naprawdę bardzo dobry obrońca. W lidze po cichu nazywany jest złotym środkiem na Curry'ego czy Parker'a, może o to tu chodzi po 36p 12a Curry'ego vs Heat ;)

A Celtics zrobili dobry ruch, dostali picki (ten który dostali od 76ers jest zastrzeżony w loterii 2014 i 2015, a w 2016 zamienia się w dwa 2go rundowe picki, więc też coś tam jest) i zrobili trochę cap space.

Co do samego Crawford'a, nie jest graczem złym, a po prostu średnio pasującym do GSW. Takie dwie rzeczy jeszcze:

Cytuj:
W pierwszych 24 meczach sezonu Crawford miał śr 11.5 FGA, 45.9% z gry i 39.6% za trzy. W ostatnich 14 tylko 35.1% i 21.2% przy 12.5 FGA.

To jest 12 rzutów mniej dla trio Curry/Thompson/Iguodala którzy rzucają z ~2 razy lepszą skutecznością.

Cytuj:
Jordan Crawford w Bostonie miał najgorszy Defensive Rating, z nim tracili 105.5 punktów na sto posiadań.

Awatar użytkownika

Panowie, nie będę wchodził w dyskusję o liczbach z osobami, które w statystykach orientują sie lepiej niż ja ;) a wygląda na to, że orientujecie się lepiej. Twierdzę, że Warriors zrobili dobry deal, bo kieruję się wyłącznie nazwiskami, a te nie są złe (Brooks i szczególnie Crawford). Nie wiem, czy jest sens przytaczać liczby Crawforda z Bostonu, bo to inna ekipa, inni partnerzy i inny styl grania (obrony i ataku). W Oakland to wszystko funkcjonuje inaczej i jest bardziej prawdopodobne, że zarówno Brooks jak i Crawford wkomponują sie tam lepiej w zespół niż miało to miejsce w Bostonie. "Statystyki nie grają", znacie pewnie to powiedzenie, zobaczymy, czy Warriors dobrze na tym wyjdą, ja twierdzę, że tak.
Co do Miami, to oczywiście, z pewnego punktu widzenia to dobry deal, że zyskując elastyczność finansową pozbyli sie jednocześnie Anthony'ego, ale powtarzam ... co sie stanie jak Bynum jednak nie podpisze kontraktu z Heat? Albo co sie stanie jak Douglas lada dzień zostanie zwolniony przez Heat, bo nie pogra przy Chalmersie i Cole'u? Na ocenę tego dealu w przypadku ekipy z Florydy przyjdzie czas wtedy, gdy będziemy już wiedzieli, czy Wielki Kręglarz przechodzi do Miami (gdzie dziś w nocy zadebiutował zresztą Oden).

Tim Duncan - 838 kart
Tony Parker - 456 kart
Manu Ginobili - 316 kart
Sean Elliott - 178 kart
Avery Johnson - 127 kart
George Gervin - 92 karty
Kawhi Leonard - 87 kart
Dennis Rodman - 64 karty

Awatar użytkownika

Dla Miami ten deal jest bez znaczenia jeśli oddadzą Douglas'a. Anthony to zerowa strata, tracą jedynie drugorundowe picki a mają więcej czasu dla Birdmana który naprawdę nieźle gra.

Jasne, że statystyki nie grają ale pokazują jak ktoś gra. Nie możesz powiedzieć że nie ma znaczenia że ktoś trafia 20% rzutów, bo statystyki nie grają. Poza tym mówisz że kierujesz się nazwiskami. Brooks nie ma go wyrobionego kompletnie, chyba oprócz tego że ma tragiczny shot selection. Ma w tym sezonie całe 3 ppg, gra po 7min i w GSW może nie grać nawet 5min w meczu :D

Mówisz że nie warto przytaczać numerków Crawforda z Bostonu bo to inny team. A jeśli powiem, że i w Atlancie i w Washington miał identyczne jak ma teraz, to nadal myślisz że to kwestia zespołu w jakim gra, a nie po prostu jego gry? Uważasz że Crawford przyda się w GSW, więc zadam proste pytanie: co tam wnosi nowego?

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.