www.kartynba.com.pl

Dzisiaj jest czw lis 15, 2018 3:44 pm

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
Moderator
Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 18 (100%)
Co do meczu LAC - LAL to niezłe zaskoczenie, ławka Jeziorowców pokazała kawał basketu, aczkolwiek nie uważam, żeby sytuacja się powtarzała w późniejszych meczach :P Jednorazowy wybryk, Clippersi przespali i dostali po dupsku, będą się bardziej przykładać.

A co do meczu Heat - Bulls: chciałem mecz obejrzeć na żywo, bo liczyłem na niezłe emocje i widowisko podczas "opening night", ale niestety mecz nie był powalający.. Od strony Bullsów to Boozer miał dzień, ale reszta kiepskawo, D-Rose jeszcze musi się ograć i wpaść w rytm meczów, Noah to w ogóle zardzewiały po całości. Chicago od początku miało małe szanse, na każdej pozycji poza rozgrywającym Żary mają lepszego zawodnika niż Byki, do tego ławka dodała swoje 3 grosze wynik był jaki być musiał. Niestety z Heat też nie do końca jestem zadowolony - podobała mi się agresywna i waleczna postawa Chalmersa i Cole'a, ale reszta trochę jakby nonszalancko podeszła do meczu, ale mogło to być spowodowane szybkim zdobyciem wysokiej przewagi. LeBron chciał się obudzić, ale też coś nie mógł, no nie był to mecz na otwarcie sezonu, a szkoda. A i jeszcze Battier zasłużył na pochwałę, swoją drogą może to on będzie miał najlepszy % za 3 pkt i wszyscy popłyniemy na tym pytaniu w konkursie nabogato :P

Dwyane Wade - 411 kart:

Auto: 12 | Patch: 11 | Memorabilia: 87 | Base/Insert: 301 |

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 0 (0%)
Fajny mecz Pacers z Magic. Indianę trzeba pochwalić za obronę, szczególnie w ostatniej kwarcie gdzie Magic kompletnie się pogubili i oddawali rzuty z nieprzygotowanych pozycji. Paul George jak na start sezonu wygląda naprawdę nieźle...w ogóle widać, że gracze z Indianapolis przyzwoicie przepracowali lato. Dobre wrażenie zrobił szczególnie Stephenson i Orlando Johnson. Za to Hibertowi przydałby się trening z Olajuwonem, bo repertuar zagrań w ataku ma na poziomie zbliżonym do Dwighta. Orlando za to ambitnie i bez kompleksów, ale pewnie za dużo nie ugrają w tym sezonie, wiadomo - zbieranie doświadczenia teraz... Oladipo wprawdzie parę razy został wbity w parkiet, ale będą z niego ludzie, ma niesamowity ciąg na kosz i pewność siebie...pierwsze zadanie domowe dla niego to kontrola tempa i shoot selection, ale będzie dobrze

Fleer Hot Prospects 2006-07:
Draft Rewind Jersey - 47/49
Red Hot Materials - 32/39
Sweet Selections - 40/41

UD Reflections 2006-07:
Dual Fabric Reflections Gold - 47/49
Triple Fabric Reflections Gold - 45/50
Signature Reflections Silver - 44/79

UD Rookie Debut 2006-07:
Materialization - 30/60
Debut Ink - 34/35

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 12 (100%)
Nie zgodze sie, ze Heat maja na 4 pozycjach przewagę nad Bulls. W zależności od tego gdzie ustawimy Jamesa, Byki maja przewagę w postaci Deng/Boozer nad Battier/Haslem. Niemniej w tym pojedynku Heat wyglądali przerazajaco. Ten run w 2q - perfekcyjna obrona i bezlitosna egzekucja.

Jesli chodzi o Magic to troche brak mi slow. Juz w 1szym meczu mamy jawne tankowanie. Bo jak inaczej nazwać sytuacje, w ktorej Nicholson w 12min rzuca 18pkt na 8/9 z gry,po czym po trafieniu 2 trojek z rzędu w 2q zostaje od razu ściągnięty na lawke i wraca w...4q?

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 29 (100%)
22 punkty, 12 asyst, 9 przechwytów, 7 zbiórek -Michael Carter-Williams kapitalny mecz przeciwko heat, i tak jak się spodziewałem golden state rozstrzelało mój zespół;)

Kobe Anthology 191/200

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 7 (100%)
Kevin Love zagrał mega mecz - ten białas po prostu jest dobry!! :mrgreen:

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 3 (100%)
hmm orlando i 6-76ers mieli tankować , a tu MCW wyrasta powoli na kandydata do ROY a Andrew Nicholson na SMOY
ciekawe co będzie z Philą jak zacznie grać pan NN

Awatar użytkownika

soulja pisze:
Kevin Love zagrał mega mecz - ten białas po prostu jest dobry!! :mrgreen:

Narazie wszystkie mecze zagrał mega i jesli zdrowie dopisze będzi znowu błyszczał caly sezon ;)

http://www.tc-collector.com/przemekj_32 ... ction.html

Moderator
Awatar użytkownika

Chyba jednak dziadki z Brooklynu odczuły mecz przeciwko Miami, bo dostali przyzwoite baty od ekipy z Orlando. Oladipo wykręcił niezłe statystki (19 pkt na skuteczności 61,5%, no ale z drugiej strony 7 strat..) i efektowną 360 po krokach, także większość osób, która wytypowała Victora w konkursie nabogato na ROY może czuć się zadowolona i mieć nadzieję na więcej. Ogólnie bardzo ciekawie prezentuje się box score Orlando z tego pojedynku!

Co do Miami - Wizard to tutaj niespodzianek nie było, Big 3 wreszcie zagrało na przyzwoitym poziomie - 69 pkt na 103 drużyny przy skuteczności 61%, natomiast bardzo ładny występ Gortata, który był drugim strzelcem swojej drużyny, zebrał 11 piłek i rzucił 15 punktów, w tym trójeczka równo z syreną na zakończenie 2 kwarty :) Oby tak dalej!

Świetnie prezentuje się Minnesota w tych początkach sezonu, Love wykręca niesamowite statystyki, w każdym meczu double-double, do tego Kevin Martin dodaje coś od siebie, Rubio nie oszczędza asyst, czuje, że to będzie ekipa, której poczynania również będę śledził, bardzo mi się podoba ten team! Dziś zapowiada się ciekawy pojedynek, również lubię oglądać poczynania Irvinga, także ciekaw jestem wyniku :)

Dzisiaj kolejne wyzwanie dla 76-ers i czyżby kolejna niespodzianka? :P Jak obstawiacie dzisiejsze meczyki? Ja osobiście typuję zwycięstwa: GSW, MEM, LAC i MIN.

Dwyane Wade - 411 kart:

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 30 (100%)
Najważniejsze, że Brooklyn pokazał, że nie boi się gwiazdeczek z Miami i potrafi ich pokonać nie tylko w preseason. Mecze z przeciwnikami pokroju Orlando podejrzewam, że nie będą miały większego znaczenia. Chłopaki z Florydy po 30 meczu pewnie będą wygrywali 1 lub 2 mecze na 10 i skończy się w najgorszej piątce ligi... obym się mylił, bo mój przyszły szwagier od 20 lat kibicuje Magic ;)

Moje typy na dziś:
CLE, GST, MEM, LAC

KEVIN GARNETT cards: 2493
1of1: 6
Auto: 27 (3 Auto/Floor, 4 Auto/Jersey, 3 Auto/Patch)
Ball: 9 (1 Ball/Jersey)
Floor: 31 (2 Floor/Jersey)
Jersey: 529 (Shorts, Warm-ups)
Patch: 57 (8 Patch/Jersey)
Shoe: 1

Last update 17.07.2018

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 0 (0%)
Philly jak na razie tragedia - nawet zatankować nie potrafią :lol:
Oglądałem ich mecz z Bulls i oprócz MCW niezły mecz Spencera i Tony'ego Wrotena... Sixers zresztą bardzo zespołowo grali i nawet niezłą obronę w drugiej odsłonie pokazali, choć trzeba sobie jasno powiedzieć, że gdyby nie Rose, to Bulls wygraliby ten mecz 20 punktami. Jednak tak długa przerwa zrobiła swoje i nie mówię tu nawet o motoryce, bo o dziwo nawet nieźle to wygląda, ale czucie gry i kontrola tempa nienajlepiej, stąd zresztą trafiały się szkolne straty, któych tak zastraszająca liczba nie przystoi nawet dużo słabszym zawodnikom... w Bulls nieźle (szczególnie w pierwszej połowie) zagrali Taj Gibson i Hinrich...Chicago miało miażdżącą przewagę na deskach i musieli się nieźle postarać aby tego nie wykorzystać. Noah - zupełnie bez formy!! Zobaczymy jak Sixers będą grali dalej - dzisiaj szansa na pierwszą porażkę, w końću muszą zacząć realizować plan, bo w przeciwnym razie Hinkie zacznie eliminować niepokornych :lol:

Fleer Hot Prospects 2006-07:
Draft Rewind Jersey - 47/49
Red Hot Materials - 32/39
Sweet Selections - 40/41

UD Reflections 2006-07:
Dual Fabric Reflections Gold - 47/49
Triple Fabric Reflections Gold - 45/50
Signature Reflections Silver - 44/79

UD Rookie Debut 2006-07:
Materialization - 30/60
Debut Ink - 34/35

Moderator
Awatar użytkownika

Hehe Leszczu przyznam, że chciałem trochę sprowokować tę rozmowę pisząc o Brooklynie :P chyba nasze matchupy będą najciekawsze w tym sezonie! A co do porażki z Orlando, to podobnie traktuję porażkę Heat z 76-ers - stało się, ale liczy się efekt końcowy, czyli PO :)

Sieka podobnie pisałem po meczu Heat - Bulls - Noah zardzewiały po całości, fakt też parę meczy opuścił, no ale też coś tam trenował i sam zapowiadał, że jest w 100% gotowy do podjęcia rywalizacji, a tu klapa. I również te same wrażenia co do Rose'a - motoryka na świetnym poziome, ale ogranie na fatalnym, musi się wkleić w schemat rozgrywek, ograć i powinno się poprawić.

Panowie forum nie kończy się na dziale Nasze kolekcje, sezon się zaczął niesamowicie, pełno niespodzianek i mega występów, zachęcam do udzielania się :P

Dwyane Wade - 411 kart:

Awatar użytkownika

Mimo, że liczę na sporo porażek Bucks w tym sezonie i jakiś ciekawy pick w drafcie, to jestem zawiedziony postawą Sanders'a. Absolutny falstart na całej linii. W 3 meczach grał średnio zaledwie 17min, notując w tym czasie FATALNE 2.7ppg/3.7rpg/2bpg. W jednym meczu były to kłopoty z faulami, w drugim totalny brak koncentracji, w trzecim wystarczył 1 zły gwizdek dla Sanders'a i myślami był już gdzie indziej. Na minuty wpływa też solidna postawa Zazy Pachulii, ale Larry to samozwańczy franchise player, zarabiający 10mln$, tak grać po prostu nie wypada.

Jeśli chodzi o Giannis'a "Greek Freak" Antetokounmpo, to chłopak nie może narzekać, że nie dostaje swojej szansy - gra ponad 11min na mecz. Mimo, że patrząc w statystyki widać, w sumie to nic nie widać (2.7ppg/1.3rpg), to potencjał jest olbrzymi. Jego wielkie łapy przydają się niesamowicie, zwłaszcza w obronie. Póki co Bucks są średnio +5 na mecz z nim na parkiecie, co przy bilansie 1-2 jest całkiem dobrym wynikiem (Larry Sanders średnio -10...).

Show w MKE na razie kradnie Nate Wolters, dobrze wykorzystując kontuzje Knight'a i Ridnour'a. Notuje przyzwoite 10ppg/7apg i bardzo pewnie prowadzi ofensywę Bucks (a to wielka sztuka, uwierzcie mi).

Podsumowując bilans 1-2 -> oby tak dalej :D

Co do tej ciekawszej części ligi. Oglądałem sobie powrót Westbrook'a i był imponujący mimo słabej skuteczności. Ten nietrafiony dunk wyglądał stary dobry Russ z głową na wysokości obręczy. Heat z kolei wyraźnie się oszczędzają (właściwie to LeBron), a sixers nie potrafią nawet porządnie przegrywać. Odnoszę wrażenie, że wychodzi im wszystko, ich przeciwnikom nic a i tak ledwo wygrywają, tak się na dłuższą metę nie da. Dzisiaj jeszcze wygrają z GSW, ale to będzie na tyle :D

EDIT po 7min meczu - jednak potrafią przegrywać :D

Moderator
Awatar użytkownika

Jakoś ostatnio był na nba.com artykuł o tym, że Sanders nie jest zadowolony z roli, jaką dostaje w Bucks oraz że nie dostał szansy gry w czwartej kwarcie któregoś tam meczu, który przegrali, więc zamierza porozmawiać z trenerem o jego wkładzie w drużynę. Może sytuacja się poprawi :)

Leszczu, chyba trzeba zacząć obstawiać albo puścić Totka, trafiłeś w 100%! :D

Clippersi nawrzucali dzisiaj punktów po całości, siedmiu graczy sypnęło ponad 10 pkt, w tym trzech ponad 20, nieźle! Warto obejrzeć boxscore tego meczu :)

Co do GSW i 76-ers - triple-double Curry'ego robi wrażenie, ale performance Iguodali to niezły wyczyn! 32 pkt z czego 21 pkt z samych trójek!

Oj będzie się działo w tym sezonie.. :P

Dwyane Wade - 411 kart:

Awatar użytkownika

Ta było coś na NBA.com, że na 36min czwartych kwart, zagrał jakieś 10min. W jednym przez faule, w drugim przez dobry mecz Zazy więc nie ma się o co burzyć, tylko zacząć grać :P

Curry mega zaczął ten sezon, ratuje mi całe fantasy :D

Awatar użytkownika

Dobra gra w ataku Clippers mnie nie dziwi, ale obrona?? Doc Rivers miał z nich zrobić lepszych defensorów, a w 4 meczach tracili średnio po 112,5 punktu na mecz...

Last update 17.07.2018

Awatar użytkownika

Poprawią się w tym elemencie, ale w tym składzie mistrzami obrony nigdy nie będą. Swoją drogą ostro zawodzi #1 pick draftu Anthony Bennett. 4 mecze, w sumie 50min gry, 0/15 FG, w sumie 2pkt w tych meczach, 3rpg. Można już mówić, że to mały kandydat na bust?

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 7 (100%)
Dhol pisze:
Swoją drogą ostro zawodzi #1 pick draftu Anthony Bennett. 4 mecze, w sumie 50min gry, 0/15 FG, w sumie 2pkt w tych meczach, 3rpg. Można już mówić, że to mały kandydat na bust?

Spokojnie, to dopiero początek sezonu i chłopak ma masę czasu żeby się ogarnąć ;)
Przyznać jednak trzeba, że zaczął fatalnie (ale z punktu w którym się znajduje, droga jest tylko do góry) :lol:

Awatar użytkownika

soulja pisze:
...chłopak ma masę...

z tym się zgodzę ;)

Last update 17.07.2018

Moderator
Awatar użytkownika

Jeszcze za wcześnie, żeby oceniać przydatność Bennetta, ale faktycznie, nie jest to start w stylu MCW (żeby uniknąć zbędnych pytań - Michaela Carter-Williamsa), ale ostatni będą pierwszymi i czas pokaże, kto jest mocny w tych najważniejszych momentach.

Wczorajszej nocy świetna dyspozycyjność Ellisa, póki co rozgrywa solidne spotkania i skutecznie zasila szeregi Mavs, aż go trochę nie poznaję :P Ale nie tylko on pokazał kawał dobrego basketu: Gordon Hayward i Brook Lopez niezłe spotkania, Paul George kolejny znakomity występ, Bledsoe ciągle trzyma poziom, dzieje się dzieje! Ach i LeBron w końcu się obudził - 35 pkt, 8 zb i 8 as, świetna skuteczność i pięćsetny mecz z rzędu, w którym zdobył dwucyfrową liczbę punktów! Dołączył tym samym do klubu pozostałych gwiazd z takimi seriami: Michael Jordan, Kareem Abdul-Jabbar, Karl Malone i Moses Malone.

Dwyane Wade - 411 kart:

Awatar użytkownika

Gdyby ktoś chciał obejrzeć meczyk z poprzedniej nocy z NCAA pomiędzy Kansas a Duke, czyli Jabari Parker vs Andrew Wiggins, czyli top2 prospectów w 2014 NBA Draft to: http://www.youtube.com/watch?v=PFb1eVKyhok

Torrent mogę na pw podać ;)

Awatar użytkownika

Ja dziś oglądałem powtórkę meczu Golden State - Detroit. Z niesamowitą łatwością przychodziło Wojownikom zdobywanie punktów, świetnie się to oglądało. Nawet J. O'Neal się tam wkomponował i zalicza bardzo przyzwoite występy. Pistons to nie drużyna... Drummond szaleje pod koszami, ale w ataku niestety nie widać, żeby był w stanie wykreować sobie coś sam. Najczęściej dobija rzuty kolegów ;) ale trzeba przyznać, że nieźle mu to wychodzi. Datome pokazał się z dobrej strony. Może dostanie więcej minut.
Dziś ciekawe starcie LAC - OKC. Ciekaw jestem jak wypadną Clippersi na tle Thunder

Last update 17.07.2018

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 3 (100%)
Karol, nie podobały Ci się zeszłoroczne szare stroje, to co powiesz o tych najnowszych ?
Obrazek

Awatar użytkownika

Ten maziaj przypomina mi dziary graczy.

Last update 17.07.2018

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 23 (100%)
Maks, te najnowsze nie są jeszcze aż takie złe, bo po prostu są na konkretną okazję (niedawny Veteran's Day bodajże). I z punktu widzenia wojaka - nawet mają jakis tam styl :) Można to przeżyć, tak jak choćby "Los Spurs" na koszulkach ;) Ale co do szarych piżam używanych na co dzień w sezonie, no cóż ... nic tylko walnąć głową o ścianę :evil: I wygląda na to, że nie są to - jak to ująłeś - stroje "zeszłoroczne" :?

Tim Duncan - 855 kart
David Robinson - 674 karty
Tony Parker - 473 karty
Manu Ginobili - 327 kart
Sean Elliott - 188 kart
Avery Johnson - 135 kart
Kawhi Leonard - 119 kart
George Gervin - 97 kart
Dennis Rodman - 64 karty

Moderator
Awatar użytkownika

Wygląda na to, że 20 grudnia zobaczymy w akcji Danny'ego Grangera. Myślicie, że jego powrót pogorszy grę Pacers? Wiadomo, że na początku nie dostanie wielu minut, ale a czasem..

Dwyane Wade - 411 kart:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.