www.kartynba.com.pl

Dzisiaj jest sob lis 25, 2017 1:18 am

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: 2014 Draft
Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 12 (100%)
Po poście menelaosa wskoczyłem do działu NBA z chęcią podyskutowania trochę o obecnych prospectach i szalenie zdziwiło mnie, że mimo tak mocnej draft class jeszcze nic na ten temat nie ma. Jako, że w tym sezonie mamy ewidentnie oprócz walki o jak najwyższy seed w PO, także walkę o jak najwyższy seed w loterii, temat ten jest zdecydowanie na czasie. Ciekawi mnie, jak zapatrujecie się na obecną draft class pod względem Waszych ulubionych teamów, ale także co sądzicie o czołowych prospectach draftu? Na pewno mamy fanów Bostonu, Lakersów, Minnesoty czy Denver, którzy już na kogoś ostrzą sobie zęby?

Moje osobiste top 5 draftu na tą chwile wygląda tak:

1. Wiggins
2. Parker
3. Embiid
4. Smart
5. Exum

W Bucks najchętniej widziałbym Parker'a, ze względu na szalenie wysokie koszykarskie IQ i zdolności przywódcze. Do tego Wingman to moim zdaniem to, czego brakuje koziołkom.

Z kolei jako najbardziej obiecujący prospect wybrałbym Embiida (który w raportach często łączony jest z Bucks, niestety), ze względu na jego niebotyczny upside. Chłopak dopiero od 4 lat miewa w rękach pomarańczową piłeczkę, a już wyczynia z nią na centrze takie rzeczy: http://www.youtube.com/watch?v=5Irvvb7Y4-w . Niestety jako, że jestem też fanem Sandersa to najchętniej widziałbym Embiida w jakimś innym teamie, a Larry'emu dał jeszcze szansę w Bucks.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.