www.kartynba.com.pl

Dzisiaj jest ndz gru 17, 2017 4:42 pm

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 30 (100%)
Dziś mój ulubiony Wojciech M. stwierdził, że "LeBron jest niedotykalny" :)

KEVIN GARNETT cards: 2407
1of1: 6
Auto: 25 (3 Auto/Floor, 3 Auto/Jersey, 3 Auto/Patch)
Ball: 9 (1 Ball/Jersey)
Floor: 28 (2 Floor/Jersey)
Jersey: 511 (Shorts, Warm-ups)
Patch: 52 (8 Patch/Jersey)
Shoe: 1

Last update 22.06.2017

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 5 (100%)
"niedotykalny" ? - ułaaaaa :D Serio- ja chyba bym musiał założyć temat pt. Czy Wojciech Michałowicz dobrym komentatorem jest? nie wiem czy taki temat był (pewnie był). Ogólnie kiedyś bardzo lubiłem duet Łabędź-Szaranowicz, pewnie troche po części, że wprowadzali nas w świat NBA i to co mówili braliśmy jako fakt (bo nie było za bardzo skąd czerpać tej wiedzy). Włodkowi zdarzały się wpadki jakich mało, ale potrafił się przyznać do tego (nawet na antenie-pamiętam jak kiedyś nawet się przyznał że cieszy się gdy otrzymuje listy bo cieszy go to że inni oglądają ten sport)

Ale serio- czy tylko ja tak mam że nie lubie Wojciecha Michałowicza jako komentatora? Ja nie wiem... nie oglądam już nba w C+ kiedyś go oglądałem, ale gość mnie do siebie zraził już w TVN... potem w C+ było to samo. Ja nie rozumiem - is he 4 real?

Awatar użytkownika

Temat Wojciecha M. był poruszany przeze mnie wiele razy ;) Za każdym razem gdy słyszę z jego ust jakąś perełkę, staram się to podkreślać ;) Jestem jego wielkim fanem. Wiedza, wiedzą, ale czasem temu typowi wydaje się chyba, że tego nikt nie ogląda... a nawet jeśli, to kompletnie się na tym nie zna...

Last update 22.06.2017

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 24 (100%)
taaa..Leszczu jego fanem wielkim jest ;) ...jak by takich perełek nie było ,nie było by co wspominać i pośmiać :D wiedzę gość mam naprawdę wielką no a wstawki i porównania..taki jego urok ;)

Marcin Gortat-201(56 auto,30 patch/jersey,114 base/insert
Obrazek
UD Chronology Seriatim 2007/08-44/48
UD Exquisite Collection 2008/09-32/35
UD Super Scripts 2007/08-38/39
UD Duel Scripts 2007/08-17/19
Immaculate auto 2013/14 -48/49
UD Hardcourt dual 2004/05-16/19
Immaculate Sole of the game 2014/15-14/18
Immaculate Sole of the game 2015/16-23/26

Awatar użytkownika

Mnie tutaj bardziej chodzi o rzemiosło jakim jest "komentowanie wydarzeń sportowych" które w jego wykonaniu przypomina wykład 79 letniego doktora na temat wyższości podróżowania w szaliku, nad podróżowaniem bez szalika- eufemistycznie rzecz ujmując.

Gość tak mnie porywa w swój świat koszykówki i stękania, męczenia i innych popisów oratorskich, że skupiałem się na tym jak bardzo mnie żenuje, zamiast oglądać mecz- słabo....słaaaaabo

Swoją drogą zawsze mnie zastanawiało- czy nie ma w Polsce nikogo innego? No proszę... anyone? O! może tutaj założymy taki temat i wysuniemy kandydatury?;)

Awatar użytkownika

Niestety mam bardzo podobne odczucia...

Last update 22.06.2017

Ostatnio zmieniony śr lut 13, 2013 10:55 pm przez Leszczu, łącznie zmieniany 1 raz

Pat82 pisze:
Swoją drogą zawsze mnie zastanawiało- czy nie ma w Polsce nikogo innego? No proszę... anyone? O! może tutaj założymy taki temat i wysuniemy kandydatury?;)

Były nawet jakieś skargi na niego od widzów Canal+. Jednak odpowiedź C+ jest taka, że żadnych zmian nie będzie bo nie ma żadnej alternatywy. Trudno się z tym sprzeczać bo komentatorów stricte koszykarskich w Polsce można policzyć na palcach jednej ręki i jeszcze ze dwa paluchy zostaną. Druga sprawa jest taka, że garstce widzów NBA nikt nie będzie robił dobrze i szukał nowego komentatora skoro pod ręką jest Michałowicz.

Ja nie lubię jego stylu. Ma przesadne skłonności do autopromocji co w zasadzie dyskwalifikuje go jako komentatora. Bo ten nie może grać pierwszych skrzypiec i wysuwać się na czoło transmisji co często mu się zdarza. Powinien być w cieniu, trochę z boku, pomagać, podpowiadać, wyjaśniać ale nie być najważniejszą osobą wydarzenia. Trudno mu odmówić wiedzy, zaangażowania i pasji. Facet kocha kosza i wie o nim bardzo dużo ale to nie czyni go dobrym komentatorem. Na dzisiaj jest najlepszy w tej robocie w Polsce ale tylko dlatego, że cała reszta jest jeszcze gorsza. Jednooki król wśród ślepców.

Administrator
Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 4 (100%)
Eeeeeeeeeee tam pierdzielicie chłopaki, ja sie na Nim wychowałem i uwielbiam go słuchać. Kogo byście za niego dali, skoro nie ma innego komentatora ? Jak czasami oglądam na streamach i słysze amerykański komentarz to mnie strzela dosłownie. Po prawie 10 latach z C+ przyzwyczaiłem się do Kej Di, Rass Westbrook Dre Igudala, Ti Di Ti Pi, Manu Dżino i innych takich :D

Awatar użytkownika

@ czesław- no tak, Tobie jest łatwiej, bo jak sam twierdzisz wychowałeś się na nim- nie masz porównania (i nie wiesz czy Masaj który ma 3 woły jest bogaty, czy biedny hie hie hie). Jeszcze raz zaznaczę, Włodek popełniał masę kuriozalnych błędów- ale był (jest) komentatorem sportowym. Barwa głosu, sposób mowy, i inne atrybuty dziennikarskie/komentatorskie jednak zdecydowanie były po jego stronie. Facet komentował już wtedy lekkoatletykę, piłkę nożną i kilka innych sportów, a NBA dostał od TVP chyba trochę z przypadku.

Obstawiam że wyglądało to tak:
-Cześć Włodek dostaliśmy kontrakt na emitowanie u nas enbiej
-A , to super ludzie się yyyyy ucieszą
-no Włodku i Ty to będziesz komentował
-A... no ekstra...a kto ma tam szanse na medal?
-Włodku, to jest koszykówka- zawodowa liga amerykańska
Acha...no tak...to kto ma największe szanse na ten medal?
Dobra, damy Ci do pomocy Pana Łabędzia on Ci troche wytłumaczy....

Ale wypaliło i to rewelacyjnie. Ja myślę że ciągle się mówi o tej "wiedzy" Pana Wojciecha. Panowie- facet jest dziennikarzem- w dość szczupłej jak na dziennikarza specjalizacji- nie mówie że NBA jest łatwo ogarnąć. ale tak jak wspomniałem większość dobrych komentatorów ogarnia kilka dyscyplin. No ok, on jest specjalistą w dziedzinie NBA. Ale to jego praca! Musi wiedzieć czytać znać itp:)
Gdyby każdy z Was dostał propozycję takiej pracy to łącząc przyjemne z pożytecznym zapewne szybko "wchłonął" by wiedzę związaną z każdym aspektem koszkówki;)

Gorzej z wypracowaniem umiejętności stricte związanych z komentowaniem wydarzeń na boisku:)

Dobra, nie hejtuje już tego Michałowicz:P Itak oglądam nba z komentarzem oryginalnym ;) Ale jeszcze raz namawiam na stworzenie castingu na komentatora;)

Awatar użytkownika

Czesiek według mnie wielu amerykańskich sprawozdawców sportowych jest o niebo lepszych od tego naszego Michałowicza. Zdecydowanie wolę załączyć stream z anglojęzycznym komentarzem, niż wysłuchiwać jego ochów, achów, ułłłłłłłłłła, mmmhhhhhhhhhhmmmmmm, czy przechwałek jak to kiedyś było na AWFie, albo jak to on niesamowicie gra podczas All-Star Game w meczu komentatorów. Słucham go, bo nie ma innego wyjścia. A czasem lubię się po prostu z gościa pośmiać. Najbardziej lubię oglądać powtórki, gdy C+ wycina przerywniki. Gość gada po 5, 10 razy to samo w odstępie kilku minut. Nie daje dojść do słowa swojemu partnerowi, przerywa mu, jakby w ogóle go nie słuchał, ciągle tylko wysnuwa niesamowite teorie, a jak zaczyna żartować... to ja już nie wiem czy się śmiać, czy płakać. Dla mnie typ, jeśli chodzi o samo komentowanie jest żałosny i jedyne co ma to... dar ciągłego gadania, nawet powtarzania się, ale ciągle mówienia! To nie każdy potrafi. Tyle, że jak już się coś mówi, to wypadałoby mądrze...
Połowa tekstów widać, że gdzieś tam na szybko przeczytana, by tylko zarzucić temat. Statystyki często bierze typ z kosmosu, jak procent wolnych w sezonie... czy skuteczność w rzutach za trzy...
Nie twierdzę, że ja jestem lepszy, czy znam się lepiej od niego, bo tak to może trochę wyglądać. Jednak jest tak jak napisali poprzednicy, jest to jego praca, on nic innego nie robi. Miałem kiedyś plan pójścia na studia z tym związane, ale nie wyszło. Pozostaje słuchanie jego, bo tych młodych następców, którzy liczą wsady na meczach, czy próbują go naśladować... nie dzierżę

Last update 22.06.2017

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 15 (100%)
Pomijając to co napisał Leszczu (całkowicie się z nim zgadzam) denerwuje mnie to, że Wojtek nie ma nic do powiedzenia na temat meczu który komentuje...zero wyciągania wniosków, wydaje się, że go wcale ten mecz nie interesuje. Tylko prowadzi ten swój męczący monolog....tragedia

2013-14 Panini Gold Standard Finals MVP 7/20
2015-16 Immaculate Collection Sole of the Game 5/26
1997-98 Ultra Stars 2/20
https://www.flickr.com/photos/132165857@N06/sets/

Awatar użytkownika

ułaaaaa, to nie wiedziałem nawet że jest już tak źle. Tak jak mówiłem- nie oglądam już nba w C+ ale cieszy mnie to że inni myślą podobnie.

Akurat to że ciągle potrafi gadać to OK, takie ma zadanie, ale tak jak wspomniał Leszczu, trochę logiki by się przydało:) Ogólnie nadal śmiem twierdzić, że zatrudniając jakiegoś młodzika pasjonata z castingu mielibyśmy za 2-3 sezony lepszego komentatora. No ale tak jak wspominaliście- niestety- jest nas (oglądających ten sport) garstka i możemy sobie tylko tutaj pogadać- ale chyba o to chodzi. Każdy sobie coś tam z siebie wyrzuci i czuje sie lepiej :P

Może taki Marv Albert czy Reggie Miller i Steve Kerr się nauczą płynnie mówić po polsku i wyślą CV do C+ ? :D:D:D

Ogólnie znów rozwinę temat.... co sądzicie o NBA OPEN COURT? Ja na to wpadłem nie dawno i sie zakochałem w tym programie. Ogólnie to co robi amerykańska TV z NBA i programami poświęconymi analizie ligi itp (wcześniejsze TNT z barkleyem i Jetem) to miazga. NBA open court to kolejny strzał w 10 i jeżeli ktoś z Was tego jeszcze nie widział to jest to pozycja MUST SEE :)

Teraz mi się przypomniał urywek programu w którym wszyscy dyskutują a Barkley nagle zaczyna ....zasypiać.... serio:) bomba!! Panowie mają też dystans do siebie i robią super show:) A teraz Wojtek Michałowicz i jego goście........ no.... to już wiemy kto jest SPRITE a kto pragnieniem ;)

Awatar użytkownika

"Nie lubię określenia wsad... kojarzy mi się z hutą żelaza Bolesław..."

"Pierwsza połowa tego meczu minęła mi tak szybko jak każdy odcinek serialu RANCZO"

Last update 22.06.2017

{ FB_FEEDBACK }: 1 (100%)
Moim zdaniem czasami można się pośmiać z niego, ale ogólnie oglądanie meczu jest męczące. Ja wychowałem się na oglądaniu amerykańskiego komentarza i jego brak profesjonalizmu jest porażający. Szlag mnie trafia jak za każdym razem mówi "DŻOEL DŻONSON", co druga akcja jest transmisyjna, a co drugie podanie crossowe, a jak kiedyś na C+ zaprosił do obejrzenia nastepnego meczu NBA w sportklubie to zdałem sprzęt i odpuściłem sobie :)

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 14 (100%)
Dlatego ja nie oglądam i nie słucham tego pana jeśli nie jest to konieczne :D Nie ma to jak original komentarz np Marv Albert i jego słynne " Yezzz" ;)

17 autographs

stan na 16.12.2017

MY PC

http://s1189.photobucket.com/albums/z430/answer81/

Hablas espanol?

http://www.youtube.com/watch?v=IlDyBcbyd1M

Najlepsze fragmenty po trójkach i od 3.18 do końca :shock:

I jeszcze lepsze :)

http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=DqyDuabO2Zs&feature=endscreen#t=0h00m40s

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 14 (100%)
Michał pisze:
Hablas espanol?

http://www.youtube.com/watch?v=IlDyBcbyd1M

Najlepsze fragmenty po trójkach i od 3.18 do końca :shock:

I jeszcze lepsze :)

http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=DqyDuabO2Zs&feature=endscreen#t=0h00m40s

:D Dawno tego nie oglądałem.Fantastyczny komentarz nieżyjącego już Andres'a "ratatatatatata" Montes'a,a tutaj polska odpowiedź na ten komentarz może nie stricte koszykarski ,ale mam ciary gdy to oglądam :D

http://www.youtube.com/watch?v=q0T56PpB_Yk

17 autographs

stan na 16.12.2017

MY PC

http://s1189.photobucket.com/albums/z430/answer81/

Skoro już o skokach mowa :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=5NokheAtg5o

http://www.youtube.com/watch?v=mLgtaD3boYs

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 3 (100%)
hahahhaa ten drugi mnie powalił : Jeeeeessstt ustał !! To jest nokałt ;)

Nie no padłem :)

Awatar użytkownika

ale właśnie o takie emocje mi chodzi:) to się nazywa wczuwanie w rolę! Mnie się wydaje że Michałowicz nie ogląda NBA z oryginalnym "podkładem" ani innych programów o NBA. No chyba że ten jego "specyficzny styl" to jego LOGO i jest z niego dumny- wtedy to już lipa...

Ktoś wie kto jest jego ulubionym graczem? po za niejakim studentem AWF wojtkiem michałowiczem :D:D:D

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 3 (100%)
Z tego co wiem nie robi podziałów na ulubionych graczy czy drużyny..
Bo jak sam pisał kocha całe NBA bez podziału na ulubionych lub nie ulubionych graczy/zespoły

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 11 (100%)
Najbardziej śmieszne w jego komentowaniu jest próba edukacji to niby nowych i ciągle nowych telewidzów. Nie prowadzimy meczu na luzie dla tych którzy ewidentnie usiedli aby obejrzeć mecz bo wiedzą co chcą oglądać tylko polityka Canal + każe mu ciągle tłumaczyć co to jst cross co to jest pass lub inne rzeczy. Tyle lat Nba w canal + i oni ciągle uczą podstaw.

Jeśli chodzi o nowych komentatorów to jest dla mnie jedna osoba która dała by rade udźwignąć ten temat. Jest to Maciej Kwiatkowski z starego bloga zawszepopierwsze, obecnie z szóstego gracza. Mocno przysłuchiwałem się jego wypowiedzią pod kątem telewizyjnym i ja osobiście kupuje. A Pana ułaaa z całym szacunkiem ale zjada wiedzą i lekkością jej wypowiadania.

Pis joł

PANINI TO NIE KARTY !!!

Gary Payton 1556 sztuk
Ben Wallace 850 sztuk
Shawn Kemp 817 sztuk

Ostatnio zmieniony czw lut 21, 2013 12:55 pm przez JAY JAY, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika

No wiesz, Marcin , bo przez te lata był wysyp "koszykarskich pasjonatów" więc trzeba cały czas uczyć tych nowych którzy się pojawiają- przecież jest ich tak wielu... no widać normalnie na boiskach :D

A tak na poważnie to co do Maćka Kwiatkowskiego to jasne że tak, tylko całe założenie jest takie- Czy ktoś dałby szansę człowiekowi Jego pokroju? Chłopak bądź co bądź jest już znany na polskiej scenie basketu dzięki ZP1 MVP itp.... Takich jak on jest jeszcze na pewno wielu, ale on już gdzieś tam nas przyzwyczaił do siebie i na pewno wiemy co to jest za "typ" co do wiedzy, trafiłeś w sedno- gość który nie żyje tylko z NBA ma wiedzę dużo większą. Ja śmiem twierdzić że i na tym forum ( kolekcjonerów kart w pierwszej kolejności a nie maniaków NBA) znalazłoby się kilka osób które wiedzę na temat NBA mają większą od Pana "Ułaaa".

Moderator

{ FB_FEEDBACK }: 12 (100%)
Wszystko (lub prawie wszystko) na temat bohatera tematu jakiś czas temu podsumował i to bardzo trafnie portal 2Takty:

http://www.2takty.com/wyniki-wyszukiwan ... -kosza-w-c

http://s529.photobucket.com/user/lmarci ... FOR%20SALE
--------------------------------------------------------------
Grant Hill Collector

Stephen Curry Collector

Skylar Diggins Collector

Candace Parker Collector

Awatar użytkownika

Wszystkiego chyba przytoczyć sie nie da ;) pozwoliłem sobie wykorzystać ten tekst

Dziś w nocy Michałowicz walnął tyle baboli, że... aż wszystkich nie pamiętam ;)
Na pewno przez jakiś czas opowiadał o Jamalu Crawfordzie, gdy na parkiecie pojawił się nowy nabytek Celtics... tyle że o imieniu Jordan ;) To że pomylił imiona to nic. Zaczął opowiadać historię jego gry na parkietach NBA i wyszło, że wcześniej zawodnik ten grał właśnie w Atlancie...
Gdy w końcu zorientował się, że pieprzy swoje bezsensowne farmazony, nagle stwierdził... "Aaaa, pojawiłsię ten gracz o którym mówię, z numerem 27". Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że Jordan latał już po boisku przez jakieś 1,5 minuty....

Najlepszy jednak jego tekst z ostatnich meczów to ten, że Danillo Gallinari w tym sezonie zasłużył na występ w All-Star Game. Tu moc wywodów na jego temat i stwierdzenie w stylu: On NAWET w Eurolidze w ostatnim sezonie był wielką gwiazdą , zdobywał niecałe 15 punktów i 4 zbiórki... Gość w NBA wali po 18 na mecz...
Z tą Euroligą to samo chyba walnął o Lawsonie. Ja kumam, że tam się gra krócej (4x10) ale 15 punktów to dla wyróżniającego się gracza NBA w formie raczej żaden problem.

Last update 22.06.2017

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.