www.kartynba.com.pl

Dzisiaj jest wt lip 17, 2018 9:02 am

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
Administrator
Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 10 (100%)
Leszczu to skopiuj liste a Ty Patysiak napisz do piwa i sie dogadajcie co i jak .. hej

SPRAWDZ MOJE KARTY NA SPRZEDAZ:

viewtopic.php?f=118&t=54441
http://www.bobstercardsworld.pl/
http://s1257.photobucket.com/user/rumak ... t=3&page=1

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 30 (100%)
1 zlot -bobster
2 zlot - bobster
3 zlot -
4 zlot -
5 zlot -
6 zlot -
7 zlot - LukaszNkoo
8 zlot - LukaszNkoo
9 zlot-
10 zlot-
11 zlot- Leszczu
12 zlot- Bigicz

KEVIN GARNETT cards: 2407
1of1: 6
Auto: 25 (3 Auto/Floor, 3 Auto/Jersey, 3 Auto/Patch)
Ball: 9 (1 Ball/Jersey)
Floor: 28 (2 Floor/Jersey)
Jersey: 511 (Shorts, Warm-ups)
Patch: 52 (8 Patch/Jersey)
Shoe: 1

Last update 22.06.2017

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 4 (100%)
1 zlot -bobster
2 zlot - bobster
3 zlot -
4 zlot -
5 zlot -
6 zlot -
7 zlot - LukaszNkoo
8 zlot - LukaszNkoo
9 zlot-
10 zlot- Patysiak25
11 zlot- Leszczu
12 zlot- Bigicz

Biorę się za kopiowanie - skopiuje posty wszystkich, skopiuje wszystkie zdjecia i trzymam to jak cos na dysku.

Basic - 209

Stan na 17.03.2012
Obrazek

Moderator

{ FB_FEEDBACK }: 12 (100%)
Wolałem tego nie mówić, ale niestety "A nie mówiłem".
A mówiłem to już od dawna - admin przekształcał forum w swoją prywatną platformę do handlu i reklamy swojego sklepiku. Wszystkie jego działania właśnie do tego prowadziły.
Michał dobrze powiedział - świetnie wypozycjonowana strona, z dużą liczbą odwiedzin, łatwo do niej trafić, głównie dzięki nam wszystkim. Dlatego też nazwa i adres pozostały bez zmian.
Młodzi i niedoświadczeni trafią tam przez reklamę i pozycję w google. Mam tylko nadzieję że szybko znajdą nasze forum gdzie naprawdę mogą tworzyć fajną społeczność.
Brak platformy handlowej, totalna cenzura, żenujący przebrzmiały regulamin - to wszystko dyskwalifikuje gościa w moich oczach całkowicie.

http://s529.photobucket.com/user/lmarci ... FOR%20SALE
--------------------------------------------------------------
Grant Hill Collector

Stephen Curry Collector

Skylar Diggins Collector

Candace Parker Collector

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 24 (100%)
..wiedziałem że tak będzie..i mamy piękną ewolucję forum w prywatny folwark...ciekawe jak wypowiedzą się ci ,którzy tak czekali na reaktywację tamtego forum?

Marcin Gortat-201(56 auto,30 patch/jersey,114 base/insert
Obrazek
UD Chronology Seriatim 2007/08-44/48
UD Exquisite Collection 2008/09-32/35
UD Super Scripts 2007/08-38/39
UD Duel Scripts 2007/08-17/19
Immaculate auto 2013/14 -48/49
UD Hardcourt dual 2004/05-16/19
Immaculate Sole of the game 2014/15-14/18
Immaculate Sole of the game 2015/16-23/26

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 30 (100%)
Mnie ciekawi zdanie ludzi, ktorzy go tak bardzo bronili... np. PIWO

KEVIN GARNETT cards: 2407
1of1: 6
Auto: 25 (3 Auto/Floor, 3 Auto/Jersey, 3 Auto/Patch)
Ball: 9 (1 Ball/Jersey)
Floor: 28 (2 Floor/Jersey)
Jersey: 511 (Shorts, Warm-ups)
Patch: 52 (8 Patch/Jersey)
Shoe: 1

Last update 22.06.2017

Awatar użytkownika

Cóż szkoda nakręcać sie od nowa na temat hoops. Pkt 20 nowego regulaminu a dział hoops.pl jakoś ni w ząb do siebie nie pasują ;)
Generealnie cenzura plus monopol. Dziekuje za uwage.

http://www.tc-collector.com/przemekj_32 ... ction.html

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 3 (100%)
też muszę kilka słów zarzucić w tej sprawie.
Niestety stare "forum" to nie można je określać słowem forum tylko prywatnym folwarkiem. tak jak już wcześniej padło jest to reklama sklepu.
widać ze bardzo bardzo się pomyliłem chcą wpływać na zmianę atmosfery pod koniec konfliktu. uważam ze było to niepotrzebne. widać ze stary admin miał z góry zaplanowany plan "wysadzenia" gości których mu w tym palnie będą przeszkadzać. Szukał tylko pretekstu.
nie można te zmiany nazwać zmianami tylko całkowita likwidację tego wszystkiego co inni stworzyli. faktycznie Maciek dał narzędzie ale to inni stworzyli atmosferę i życie karciane. zapomniał tylko o tym ze cały organizm bez współpracy z pojedynczymi elementami / organami nigdy nie będzie funkcjonował.
jeśli chciał zrobić sobie reklamę, tworzyć nowa platformę mógł oddać forum w ręce innych maniaków.
Życzę mu jak najlepiej ale nie widzę tu pozytywów. chciałem występować na obu forach ale niestety nie mogę popierać takiej inicjatywy.......
będę obserwował stare forum ale tylko w celu ujawniania nowych zainteresowanych karciarzy. myślę ze nie nikt nie będzie miał za złe podsyłania im linków do nowego Forum :D.

PS. z uwagi iż troszku zajmuje się sprawami prawnymi proszę w swoich postach w odniesieniu do starego forum nie używać porównań do Komunizmu itp. ......
mozna narazić sie na konsekwencje prawne i to bardzo dotkliwie.
wykasujcie w poprzednich postach te kwestie. używajcie zamienników itp

pozdro jafar102

Jersey/Patch: 83

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 1 (100%)
Popieram uświadamianie ludzi zgarniętych i podsyłanie linków - ale niestety opcja "prywatne wiadomości" też została usunięta. WTF ! Wchodzę przed chwilą, patrzę że gość który mieszka jakieś 10 km odemnie, nowy chłopak, chcę mu wysłać wiadomość a tu...lipaa...;/

Zapraszam na : Ovation. Marketing & Advertising - Strony www, reklama, grafika, identyfikacja wizualna.

Obrazek

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 4 (100%)
Jednym słowem admin komunista :lol: :!:

Jakże ja sie ciesze że mamy nowe lepsze forum, na którym jest ład i porządek ;) z czasem powstaniemy niczym Phoenix z popiołów i nasze forum będzie numerem jeden :!:

Basic - 209

Stan na 17.03.2012
Obrazek

Administrator
Awatar użytkownika

LukaszNkoo pisze:
Popieram uświadamianie ludzi zgarniętych i podsyłanie linków - ale niestety opcja "prywatne wiadomości" też została usunięta. WTF ! Wchodzę przed chwilą, patrzę że gość który mieszka jakieś 10 km odemnie, nowy chłopak, chcę mu wysłać wiadomość a tu...lipaa...;/

hehehehehe Lukasz ale dajesz :D :D :D :D !!! Ja to wiedzialem od kiedy Leszczu napisał że wysłał wiadomości do starych forumowiczów !!!! To typowa zagrywka żeby nikt im czasem linka nie wysłał. SPoooookooo jak tylko wejdzie nowa nazwa forum , baner to zobaczysz że szybko pojawi się tu mase nowych graczy !

PRZYPOMINAM ŻE :

OSTATECZNY TERMIN NA BANER FORUM DO 16.03.2013 !!! Wiec zapraszam wszystkich leniuchów do wklejania fotek w photobucket oraz tworzenia swoich banerów. 17.03 otwieram ankiete z przedstawionymi propozycjami !!

nagroda to box z lat 90tych

Administrator
Awatar użytkownika

Wiadomość handlowa , kolega dostanie chyba bana :D :D :D :D

http://www.kartynba.fora.pl/karty-nba,3 ... tml#121748

Awatar użytkownika

niektórzy użytkownicy na starym forum mają opcje wysyłania to nich mail ale warunkiem jest zalogowanie. ale to chyba nie robi problemów.
maili admin nie może blokować, wiadomości bezpośrednio są wysyłane.

Jersey/Patch: 83

Administrator
Awatar użytkownika

Ale oferować karty na wymianke chyba można na starym forum ?? Czy się myle i słabo doczytałem regulamin ??? :D :D :D :D :D

{ FB_FEEDBACK }: 5 (100%)
nbacards-bobster pisze:
Ale oferować karty na wymianke chyba można na starym forum ?? Czy się myle i słabo doczytałem regulami ??? :D :D :D :D :D

Można. Ale tylko raz :lol:

Administrator
Awatar użytkownika

hehehhe , ale beka

Awatar użytkownika

Michał pisze:
Można. Ale tylko raz :lol:

Hahah padłem :P :lol:

http://www.tc-collector.com/przemekj_32 ... ction.html

Awatar użytkownika

Michał pisze:
Pół zadania wykonane, teraz druga część: zbudowanie armii lemingów która nieświadoma lepszego karcianego świata oraz nieznająca jakiejkolwiek alternatywy łyka wszystko ze sklepu jak pelykany. Tak to ma działać, forum ma nakręcac zakupy w sklepie. A potencjalnym klientem jest tylko nowy kolekcjoner, bo osoby które trochę wiedzy na temat kart łyknęły nie będą przepłacać i z nich pożytku żadnego nie ma.

Na szczęście zwyciężyła taka bardziej "endecka myśl"..

Bałem się że po wszystkich numerach pana M. wszystko wróci do normalnego biegu wydarzeń i ludzie nie zauważą że coś jest dalej nie tak i że nastąpił wyrazny atak na wolność słowa i swobodnej wypowiedzi a forum zaczęło być tylko "narzędziem " w bardziej już zakamuflowanej "grze"..

Co sam pan M. sam ujawnił i dobitnie pokazał w ostatnich i trochę bardziej przejrzystym obrazie starego-nowego forum choć dalej w zakamuflowanej formie.. bardziej widocznych tylko dla "oświeconych" w tym wypadku starych forumowiczów nie będących już obiektem pożądania dokładniej konsumentem..

Początkowo wszystko wskazywało na pobłażne rozwiązanie problemu i przy nie zmienionym kierunku z lekką tylko korektą która i tak nic nie zmieniała oraz obietnicy nowego "lepszego" forum..
Znalazło by się paru kozłów całej sytuacji , wrogów(tak zwanych krzykaczy) nowych "lepszych" zmian których by się wyeliminowało czy sami by się wyeliminowali a wszystko by się dalej toczyło starymi torami tylko w nowej formie (oczywiście nie zmienionej) ale wszyscy schowali by urazy do kieszeni i dalej byłaby polityka wielkiej udawanej miłości do kart i ich rozwoju..
Pewnie przy lepszej wiedzy i mądrości udałoby się to wszystko osiągnąć na szczęście pan M. nie okazał się aż tak bystrą osobą i popełnił parę rażących błędów i nie miał pomysłów jak to dalej pociągnąć .. No i na złość dla pana M. paru krzykaczy okazało się trochę bardziej"oświeconych" i dość głośno krzyczeli dobrze argumentując i nie dając się okiełznać..

pan M. widać poszedł w dobrym kierunku dla siebie niestety zabrakło konsekwencji działań i opanowania emocji - wtórując słowa Goebbelsa - "Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą" - no prawie się udało panie M.

Panu M. za nic już nie dziękuje i nie mam zamiaru dziękować ..
Nie mam zamiaru dziękować za stworzenie narzędzia swoich własnych prywatnych korzyści
Nie mam zamiaru dziękować za zniszczenie wielu lat wspólnej pracy wielu osób
Nie mam zamiaru dziękować za stek bzdur którymi nas karmił

Dziękuje za mądrość was wszystkich , choć przyznam że wątpiłem w zmiany i waszą powiedzmy spostrzegawczość i wspólne zgrane działanie ..

Dziękuje za zaskoczenie

Dziękuje za nowe forum

a teraz nie dziękuje tylko pozdrawiam :)

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 24 (100%)
No tak..pieknie przedmówca napisał...przykro z perspektywy czasu jest tylko osób ,które wierzyły ze M sie opamięta i wszystko się załagodzi i bedzie po staremu..walczyły ostro choć wyrok juz zapadł..Na szczęśćie plan mu nie wypalił,tylko parę osób go próbowało obronić ale większość nie jest w ciemie bitych i zauważyło spisek..Zostanie z paroma małolatami ,kórzy wpadną przez wyszukiwarkę ale to też kwestia czasu jak zobaczą że są cały czas w sklepie a nie na forum i w końcu znajdą Nas :D

Marcin Gortat-201(56 auto,30 patch/jersey,114 base/insert
Obrazek
UD Chronology Seriatim 2007/08-44/48
UD Exquisite Collection 2008/09-32/35
UD Super Scripts 2007/08-38/39
UD Duel Scripts 2007/08-17/19
Immaculate auto 2013/14 -48/49
UD Hardcourt dual 2004/05-16/19
Immaculate Sole of the game 2014/15-14/18
Immaculate Sole of the game 2015/16-23/26

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 23 (100%)
Brzozka pisze:
..wiedziałem że tak będzie..i mamy piękną ewolucję forum w prywatny folwark...ciekawe jak wypowiedzą się ci ,którzy tak czekali na reaktywację tamtego forum?

Brzozka pisze:
No tak..pieknie przedmówca napisał...przykro z perspektywy czasu jest tylko osób ,które wierzyły ze M sie opamięta i wszystko się załagodzi i bedzie po staremu..walczyły ostro choć wyrok juz zapadł..Na szczęśćie plan mu nie wypalił,tylko parę osób go próbowało obronić ale większość nie jest w ciemie bitych i zauważyło spisek

Brzózka, ja po Twoich wpisach nie mogę się oprzeć wrażeniu, że próbujesz wywoływać tu co niektórych do tablicy, przeegzaminować ich niczym jakiś oświecony profesor, a potem sprawić, żeby poczuli się winni :roll: W moim przypadku tak nie jest i nie będzie, ale po kolei:
Po pierwsze - nie jestem zwolennikiem żadnych gwałtownych ruchów, oceniania innych "na szybko", czy palenia za sobą mostów. Tak, przyznaję ... ja byłem jednym z tych, którzy czekali na reaktywację dawnego forum. I osobiście uważam, że postąpiłem słusznie. Więc nie stosuj szantażu emocjonalnego wobec tych, którzy w przeciwieństwie do Ciebie zwlekali z decyzją.
Po drugie - Maćka znam o wiele dłużej niż Ty (z całym szacunkiem Stary, to nie jest żaden przytyk w Twoją Osobę, a po prostu fakt). Niektórzy z tutaj obecnych używają określeń, że w Polsce Maciek jest "spalony". Ja tak nie uważam. Nadal sądzę, że w kwestii szeroko pojętej (!) promocji kart na polskim rynku robi dobrą robotę (oczywiście nie mam tu na myśli rozwałki na dawnym forum, tylko promocję poprzez sprzedaż w Hoops.pl, reklamę kart w MVP czy na portalach o NBA). I temu nie zaprzeczycie.
Po trzecie - do 5 marca zamierzam napisać do Maćka (tak, tak ... do MAĆKA, a nie do "Pana M." jak już tytułują Go poniektórzy z Was, zachowujecie się tak, jakby był trędowaty) info i prośbę o usunięcie mojego konta z dawnego forum, bo jego obecna formuła też mi nie odpowiada. Ja także uważam, że błędem była rewolucja, usunięcie większości istotnych tematów, zdjęć, itp. Ale ja Brzózka nie dam Ci satysfakcji ... usuwam stamtąd konto nie dlatego aby zaprzestać z Maćkiem znajomości albo jechać po Nim na tym forum :x Robię to ze względów czysto praktycznych, po prostu tutaj jest zdecydowana większość z Was, moich znajomych, z którymi nie chcę tracić kontaktu i zaczynać znajomości "od zera". Poza tym to forum jest OK i ciągle się rozwija - mam nadzieję, że stale i systematycznie :)
Po czwarte - nie interesuje mnie wprawdzie to, ile było osób broniących Maćka albo zwlekających z decyzją o przejściu na to Forum. Nie wiem, czy byliśmy to tylko ja, Bigicz, Piwo, czy jeszcze ktoś inny. Ale powtarzam - nie mam zamiaru kopać leżącego. Obojętnie co o tym sądzicie, nie palę za sobą mostów, więc uszanujcie to. Nie tylko Ty Brzózka ale i cała reszta z Was.
Panowie - wszystko to, co napisałem powyżej, napisałem bez jakiejś wielkiej spinki ... po prostu zauważyłem, że Brzózka nie pierwszy raz próbuje sprawić, żeby tych kilka osób poczuło się winnych i wywołanych do odpowiedzi. Więc Mu odpowiadam jak wyżej. Bez satysfakcji, ale i na pewno bez obwiniania samego siebie. Mam nadzieję, że jesteś zadowolony. I jest to moja pierwsza i OSTATNIA wypowiedź w tym temacie.
Pozdrawiam Brzózkę i całą resztę z Was.

Tim Duncan - 851 kart
David Robinson - 671 kart
Tony Parker - 470 kart
Manu Ginobili - 325 kart
Sean Elliott - 188 kart
Avery Johnson - 134 karty
Kawhi Leonard - 117 kart
George Gervin - 97 kart
Dennis Rodman - 64 karty

Administrator
Awatar użytkownika

Dobra nie ma co się spinać ... Każdy ma swoje zdanie i trzeba je uszanować, więc może już damy sobie luuuuuuzzz w tym temacie.

Pozdrawiam

Moderator

Karol pisze:
Po drugie - Maćka znam o wiele dłużej niż Ty (z całym szacunkiem Stary, to nie jest żaden przytyk w Twoją Osobę, a po prostu fakt). Niektórzy z tutaj obecnych używają określeń, że w Polsce Maciek jest "spalony". Ja tak nie uważam. Nadal sądzę, że w kwestii szeroko pojętej (!) promocji kart na polskim rynku robi dobrą robotę (oczywiście nie mam tu na myśli rozwałki na dawnym forum, tylko promocję poprzez sprzedaż w Hoops.pl, reklamę kart w MVP czy na portalach o NBA). I temu nie zaprzeczycie.

Oczywiście że zaprzeczę. Gdzie była ta promocja przed tym zanim otworzył sklep? To jasne, że skoro masz własny biznes to myślisz o tym jak go rozreklamować, promocja i reklama służą przyciągnięciu większej liczby osób do sklepu. Oczywiście możesz to podpiąć pod promocję kart w Polsce, ale gdyby o to chodziło to robiłby taką promocję i reklamę już dużo wcześniej bezinteresownie. Skoro tak nie było, to głównym czynnikiem jest tutaj kasa determinująca jego działania. Tyle w tym temacie.

Brzózka jak i kilka innych osób dosadnie napisali co myślą po tym zobaczyli. I słusznie, bo mają do tego prawo po tym w jaki sposób potraktowano naszą pracę na starym forum, jak admin rozwiązał całą sytuację i stworzył własny folwark do sprzedaży swoich kart. Ja pisałem już od dawna o tym, że forum to jego konkurencja więc prędzej czy później naturalnym ruchem będzie zabicie konkurencji. Zrobił to tam gdzie mógł przeistaczając forum które miało już sporą pozycję na rynku i wielu użytkowników we własne narzędzie do dotarcia do swojego sklepiku. A punkt 20 regulaminu świetnie podsumowuje jego działania.

http://s529.photobucket.com/user/lmarci ... FOR%20SALE
--------------------------------------------------------------
Grant Hill Collector

Stephen Curry Collector

Skylar Diggins Collector

Candace Parker Collector

Awatar użytkownika

Brzozka pisze:

Przeczytaj moje wiadomości to będziesz wiedział. Ja również czekałem na reaktywację, do pewnego momentu miałem nadzieję, że wszyscy dojdziemy do porozumienia i wrócimy na stare śmieci. Powód jest prosty szkoda mi lat których tam spędziłem, mojego tematu w kolekcjach indywidualnych, moje boxy itp. W tych tematach widać jak dorastałem i dorastała ze mną moja kolekcja, jak zmieniałem w niej priorytety. Nowe forum jest OK, ale to nie do końca to samo, tu musimy zacząć od zera i pisać historię od nowa.
Maciek jest moim kolegą, chociaż nie odpowiada mi zupełnie to co zrobił. Nie będę pisać, na starym forum, bo to już nie jest nasze forum które od lat rozwijaliśmy. Chcę mieć swoje forum...
Wydaje mi się, że najwięcej wypowiadają się osoby które były tam krótko, dla nich jest łatwo spakować się i przejść na nowe podwórko...
Ja byłem tam od samego początku, pierwsze zloty, pierwsze spory, boxy, case, to jest dużo, zabranie fotek nie wiele da.

Cofamy się w rozwoju o kilka lat do tyłu. Musimy wziąć się do pracy i wrócić na swoją pozycję.

martini33 pisze:
Karol pisze:

Oczywiście że zaprzeczę. Gdzie była ta promocja przed tym zanim otworzył sklep? To jasne, że skoro masz własny biznes to myślisz o tym jak go rozreklamować, promocja i reklama służą przyciągnięciu większej liczby osób do sklepu. Oczywiście możesz to podpiąć pod promocję kart w Polsce, ale gdyby o to chodziło to robiłby taką promocję i reklamę już dużo wcześniej bezinteresownie. Skoro tak nie było, to głównym czynnikiem jest tutaj kasa determinująca jego działania. Tyle w tym temacie.

a kto wcześniej pisał do MVP? Kto załatwiał banery naszego forum na innych stronach? TY? Czepiasz się go, a powiedz Co ty zrobiłeś dla naszego kolekcjonerstwa? Chodź pomogłeś w organizacji jakiegoś zlotu, pomagałeś w czymś? Z tego co pamiętam, zawsze tylko sie mądrzysz.

Administrator
Awatar użytkownika

Każdy ma swoje prawo interpretacji zamierzeń Lebrona na starym forum. Wiec już się nie przekomarzajcie bo to i tak nic nie zmieni. Lepiej ten czas poświęcic na jakieś fajne pomysły związane ze zlotem w Krakowie :)

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 29 (100%)
Popieram zlot w krakowie:D

a co do tematu forum hoops.pl zarejestrowałem się tam pare dni temu i już napisałem do admina o usunięcia mego konta. Nie podoba mi się jego zasady i forma..:D tu jest o wiele lepiej, a stwierdzam to już po drugim dniu:) dzieki mojemy przedmowce jestem tutaj:)

Kobe Anthology 191/200

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.