www.kartynba.com.pl
http://kartynba.com.pl/

black friday COMC
http://kartynba.com.pl/viewtopic.php?f=137&t=57868
Strona 1 z 1

Autor:  vaniek [ pt lis 25, 2016 10:35 am ]
Tytuł:  black friday COMC

Mam pytanie w związku z dzisiejszym dniem na comc a mianowicie widze kartę przykładowo wyswietlana cena jest 10$ na zielono wchodze w celu zakupu karty a tam 25 $ buy now ?? i tak na 1/2 kart które sprawdzam. Tez tak macie ?? czy o czymś nie wiem??

Autor:  Wyrwa [ pt lis 25, 2016 1:23 pm ]
Tytuł:  Re: black friday COMC

Na telefonie przeglądałem nie nankompie, ale mi pokazuje ceny jak zawsze. Może akurat wchodziłem do jakiś sprzedawców co ustawili na dziś min cenę do propozycji a buty nowe drożej i to byłaby jakaś nowa opcja.
Ja nie widziałem dziś takiego przypadku.

Autor:  Dhol [ pt lis 25, 2016 1:47 pm ]
Tytuł:  Re: black friday COMC

Ja tez juz dzisiaj widzialem takie przypadki. Np to - http://www.comc.com/Cards/Basketball/20 ... o/11441977

Tutaj widac 4$, ale na liscie poprzez wyszukiwanie widac 3.25$ - http://www.comc.com/Cards,sr,i100,=gian ... +excalibur

Nie wiem skad to wynika, ale podejrzewam ze u czesci sprzedawcow skonczyla sie ustawiona promocja na BF i system w wyszukiwarce tego nie przetworzyl (od dawna wiadomo ze wyszukiwarka ma opoznienie przy ustawianiu cen wzgledem faktycznych. Co prawda nie az takie, ale ma).

Autor:  Glock vel colony [ pt lis 25, 2016 3:40 pm ]
Tytuł:  Re: black friday COMC

Rozwiązaniem może jest fakt że każda promocja, jej rozpoczęcie i zakończenie wchodzi z opóźnieniem tj. przykładowo jak ja ustaliłem rabat na promocję w swojej zakładce go widziałem od razu, jednak przy globalnym wyszukiwaniu jeszcze jej nie było - dopiero zobaczyłem ją po kilkunastu minutach (zależy od natężenia zmian promocji innych użytkowników). Podobnie jest z zakończeniem promocji tj. mija ustalony czas i promocja się kończy jednak przy ogólnym wyszukiwaniu jeszcze jest ale po wejściu w daną pozycję już jest cena na czarno.
Jeżeli zdarzyło się to w ciągu kilku kilkunastu ostatnich godzin może to być związane z zakończeniem kilkudniowej bezpłatnej promocji "Black Friday Previev 2016 " ale poczekaj kilka kilkanaście godzin i znowu będzie następna darmowa promocja "Black Friday 2016" od piątku do niedzieli (czasu USA) i zapewne większość użytkowników COMC weźmie w niej udział i znowu będą promocje. Cierpliwości. Tak na marginesie w niedziele kończy się "Black Friday 2016" zaś w poniedziałek zacznie się znowu promocja darmowa Cyber Monday 2016.

Powodzenia.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+1godz.
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/