www.kartynba.com.pl

Dzisiaj jest ndz paź 22, 2017 2:40 pm

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 2 (100%)
czesc. jakos nie zauwazylem zeby byl jakis temat o muzyce na tym forum a jak wiadomo kosz i muzyka sa nieodlaczne.
ja osobiscie slucham rapu (glownie amerykanskiego), wymieniac skladow czy raperow nie bede bo za duzo tego.

Ostatnio zmieniony ndz wrz 20, 2015 1:07 pm przez lipek, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 0 (0%)
Ze mną też nie jest inaczej :P też słuchaj amerykańskiego rapu, tego starszego jak A Tribe Called Quest, lub nieco nowszego jak Mac Miller, Kendrick Lamar, Schoolboy Q czasam Asap Rocky :)

{ FB_FEEDBACK }: 10 (100%)
Ja słucham troche ciezszej muzyki niz moi dwaj poprzednicy. Głownie sa to gatunki: alternative metal, hard rock, alternative rock/post-hardcore, mocniejsze odmiany muzyki chrzescijanskiej. Podam pare zespolow dla przykladu: Sevendust, Stone sour, Skillet, The letter black, Halestorm itp.. Oczywiscie nie pogardze tez innym stylem muzyki lub konkretnie jakims jednym albumem ktory wpadnie mi w ucho.

- Fleer 95/96
b) NHL cards:
- New Jersey Devils, Mighty Ducks of Anaheim/Anaheim Ducks
- UD CC 95/96
c) decoy cards/used redemption cards/game schedules

Ostatnio zmieniony pt gru 27, 2013 6:22 pm przez maczu, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 12 (100%)
Jeśli o mnie chodzi to ja również słucham rapu. Głównie skupiam się na rapie zza oceanu, chociaż czasami sprawdzam także nowinki w naszym kraju (lubię to co tworzy głównie Mioush i Mes).
Muszę przyznać, że jestem strasznie wybrednym słuchaczem. Od zawsze kocham się w twórczości Shakura, chociaż niektórzy mają zdanie, że jest no skillem, ale wolę ten temat przemilczeć :) Słucham przważnie rapu z lat 90', nie zapominając o starszej klasyce. Co do nowszych brzmień to zależy. Uwielbiam to co tworzy Kendrick Lamar, jak dla mnie numer 2 w rapie, bo na 1st miejscu pozostaje obecnie Eminem, gość ma swoje lata, a ostatnio wydaną płytą zmiażdżył system. Nie nawidzę za to rapu jakichś Asapów, Rick Rocków i innych tego typu śmiesznych grajków, dziwnie ubranych...
A zapomniałbym, że z mało znanych raperów słucham jeszcze Reks'a, polecam sprawdzić tego gracza :)

PS
1 marca do Polski przyjeżdża Method Man z Redmanem. Miejsce koncertu to Bielsko - Biała, ja mam to szczęście, że mieszkam 20 km od tego miasta :) Byłem na koncercie tych dwóch ziomków (Hip Hop Kemp 2011) i z całego serca polecam, bo robią na scenie mega rozpierdziel :)

Auto: 20 (2 Auto/Jersey)
Patch: 4
TAG: 1

Ostatnia aktualizacja: 30.12.2014

Awatar użytkownika

red/meth spoko. ja bylem na koncercie redmana na kempie 2008 chyba a moze 2010 juz nie pamietam kiedy to bylo bo myla mi sie kempy. reks dobry gosciu z bostonu oldskulowy raper na scenie od wielu lat (i tez na kempie gral)

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 14 (100%)
Ja słucham tylko rapu i zatrzymałem się na latach 90.Jest wielu wykonawców/zespołów które lubię ale numero uno to Tupac Shakur bezsprzecznie najlepszy wykonawca tego gatunku w historii :!: Oprócz Pac'a katuje też Ice Cube, DMX, Snoop'a(ale tylko do Last Meal)Nas ,Meth/Red i wielu innych ;)

17 autographs

stan na 30.09.2017

MY PC

http://s1189.photobucket.com/albums/z430/answer81/

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 29 (100%)
U mnie duży przekrój muzyki nie zamykam się w jednym stylu. Słucham: Linkin Park, System Of a Down, Shinedown, Paramore, Iron Maiden, RChCP, Pezet, Happysad, Dżem, Kings Of Leon, The Killers, Hugh Laurie, Johannes Brahms, Ira, Perfect, AC/DC, Hans Zimmer, Kult i wielu wielu innych..;)

a tu mój profil muzyczny: http://www.lastfm.pl/user/kapitan_mors

Kobe Anthology 191/200

Ostatnio zmieniony pt gru 27, 2013 2:17 pm przez Krystian24, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 4 (100%)
Ja bardzo różnorodnie,można sobie zerknąć:

http://www.lastfm.pl/user/JarinhoP

1 patch
9 jersey
48 base&inserts

09/10 Upper Deck Immortals ---> 30/55

Awatar użytkownika

Ja podobnie jak Mamba ale głównie rap i coś mocniejszego: Wiz Khalifa, 2pac, dr.dre, Eminem, Snop, Korn, System of a Down, Disturbed, Bullet for my Valentine, Avenged Sevenfold, Metallica

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 7 (100%)
Ja słucham w sumie każdej dobrej muzy ;)
Jeżeli chodzi o ulubionych to są to m.in.:
- Kanye West
- Rex
- Gang Starr
- produkcje DJ Premier
- Chance the Rapper
- Pezet

A po ostatnim koncercie Bednarka na którym byłem, zacząłem też ogarniać muzę reggae :mrgreen:
Polecam Dub Incorporation - fajny francuski misz-masz. Mała próbka - http://www.youtube.com/watch?v=ULFHvmZnjRk

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 3 (100%)
Ja od ponad dwudziestu lat, od pierwszych odcinków słynnego Yo MTV Raps, tylko i wyłącznie czarna muza, czyli hip hop. To moje kolejne hobby i pasja po kartach, sneakersach i siłowni. A wykonawcy przeróżni, Począwszy od gówniarzy jak Illegal czy Da Youngsta's poprzez starych wyjadaczy jak Cube, Dre, Fat Joe, Nas kończąc na nowszym pokoleniu jak Game, Jadakiss, Juelz Santana. Polski rap również śledzę od początku jego istnienia, kiedyś jeździłem na sporo koncerów, z racji tego że jestem ze śląska byłem np. na wielu pierwszych koncertach Paktofoniki, widziałem jak tworzy się historia :) Pamiątką pozostało sporo zdjęć, w tym śp. Magika, zarówno z czasów K44 jak i PFK. Kiedyś lubiłem PWRD, 17, Grammatik, Jajonasza a teraz moimi ulubieńcami są, VNM, Sitek, Pysk, Ero, Sobota czy Reno. Yo!

Awatar użytkownika

soulja pisze:
Ja słucham w sumie każdej dobrej muzy ;)
Jeżeli chodzi o ulubionych to są to m.in.:
- Kanye West

U mnie zdecydowanym no. 1 jest Kanye, słucham go od ładnych 6-7 lat, byłem na koncercie, mam większość płyt itd itp. Poza tym słucham trochę starszego amerykańskiego rapu i odrobinę tego co aktualnie powszechnie znane. Nie mam jakiegoś wybrednego gustu muzycznego ;)

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 1 (100%)
Z chęcią wypowiem się w tym temacie :D . Od lat słucham głównie rapu ze wskazaniem tego polskiego. Jeśli chodzi o ten zagraniczny to ograniczam się praktycznie do Eminema i 2Paca (czyli bez zaskoczenia). Właśnie od Eminema zaczął się mój "romans" z rapem. Mam większość jego płyt i często leci na głośnikach. Miał słabsze momenty w karierze, ale wydał wgniatające w ziemię "Recovery", a niedawno dobił jeszcze świetnym "The Marshall Mathers LP 2". Jest mistrzem ;) .

Jeśli chodzi o Polskę to prym wiedzie dla mnie cały czas Paktofonika i Kaliber 44. To jest klasyka, którą ciężko będzie zepchnąć ze szczytu. Poza tym jestem fanem takiego artysty jak Buka (+ jego ekipa SumaStyli). Mam do niego ogromny sentyment. Natrafiłem na jego twórczość w głębokim podziemiu, zajarałem się i przechodziłem razem z nim przez całą karierę. Jeśli chodzi o innych artystów to lubię sobie posłuchać Bisza, Małpę, Skorupa czy Trzeci Wymiar.

Ostatnio trochę odbiłem od tematu dlatego jeśli możecie mi coś polecić to będę bardzo wdzięczny. Szczególnie jeśli chodzi o rap z USA, bo w tym nigdy nie siedziałem. Szukam produkcji z bitami wgniatającymi w fotel oraz hipnotyzującym flow :P . Za podsunięcie czegoś z PL też będę wdzięczny. Ja od rana sprawdzam kolesia z masce, który zwie się Kaen i przyznam, że nie jest źle ;) .

http://s902.photobucket.com/user/Mac_cards/library/Derek%20Fisher?sort=9&page=0

LOS ANGELES LAKERS players: 108

2009-10 PANINI SEASON UPDATE LAKERS LEGACY: 10/10 (100%)

Awatar użytkownika

Jak dla mnie Kaen czy jak mu tam to marna podróbka Eminema. Dla mnie czyste ksero, styl, ubiór, tatuaże, zachowanie na scenie (przypomina starego Slima), a niestety talent marny...
Mac mogę Ci polecić Kendricka Lamara, gość dla mnie jest mega kotem z nowego pokolenia rapu. Oprócz niego sprawdź też Reks'a, znakomity gracz, jaram się nim okropnie. No i cały czas klasyka oczywiście na głośnikach :)
Co do Eminema, również mega zajawka, słucham go od czasu gdy miałem 13 - 14 lat, gdy kuzyn przyniósł mi The Eminem Show. Mam trochę odmienne zdanie co do Recovery, ale TMMLP2 to piekielnie dobry album, Eminem w szczytowej formie. Świetnie także było jego kolabo z Royce da 5'9".

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 1 (100%)
Wincjusz pisze:
Jak dla mnie Kaen czy jak mu tam to marna podróbka Eminema. Dla mnie czyste ksero, styl, ubiór, tatuaże, zachowanie na scenie (przypomina starego Slima), a niestety talent marny...

No i miałeś racje :P . Na pierwsze odsłuchy można się delikatnie uśmiechnąć pod nosem, ale szybko przechodzi to żenadę...

Wincjusz pisze:
Mam trochę odmienne zdanie co do Recovery, ale TMMLP2 to piekielnie dobry album, Eminem w szczytowej formie. Świetnie także było jego kolabo z Royce da 5'9".

Uważasz, że "Recovery" było słabe w porównaniu do np. "Encore" :?:

Dziś na głośnikach u mnie głównie lecą:
- Lords of the Undergrounf (oldskul)
- Kękę
- i polecany przez Wincjusza Reks (naprawdę było warto to sprawdzić!) ;)

http://s902.photobucket.com/user/Mac_cards/library/Derek%20Fisher?sort=9&page=0

LOS ANGELES LAKERS players: 108

2009-10 PANINI SEASON UPDATE LAKERS LEGACY: 10/10 (100%)

Awatar użytkownika

W sumie to Encore było trochę gorsze od reszty jego płyt, ale Recovery mi wogóle nie siada (no kilka kawałków jest naprawdę świetnych). Niby to powrót Eminema, bla, bla, bla, ale ten album to czysta komercja idealnie nagrana pod radio, więc dla mnie sorry ale tego nie kupuję (jestem starym wyjadaczem, jaram się klasykami :D ). Te wszystkie gimnazjalistki słuchające od zawsze Eminema, jego wielkie fanki, a znają tylko Love The Way You Lie z Ruhaną. A spytało się tych wielkich fanów, czy znają Bad meets Evil, a to było piekielnie dobre kolabo Ema z Roycem, no ale ta płyta nie zdobyła takiego ogromnego rozgłosu, no i w sumie dobrze ;)
Dobra dość tego mojego pieprzenia, Eminem wydał TMMLP 2 i tą płytą zabił wszystko inne wogół, wrócił Slim Shady i jest dobrze. Jedynie denerwuje to, że w radiu The Monster z Ruhaną leci 100 razy na dzień, ale to potrafię znieść bo to dobry kawałek ;)

Polecam także sprawdzić Kendricka Lamara, młody talent, ale już jest prze kot. Na początku może Cię denerwować jego głos, ale jak się wsłuchasz to nie idzie się oderwać od tego rapera. Koleś co ma flow, to jest poezja dla mych uszów :)

Awatar użytkownika

rowniez polecam kendricka. jesli ktos nie slyszal to proponuje zaczac od plyty 'section 80' , bardziej klasyczny rap niz na nowej 'good kid masd city' na ktora osobiscie potrzebowalem troche czasu zeby ja zaakceptowac. sporo niej dziwnych dzwiekow, trapowych bitow, ale kendrick daje rade!

Awatar użytkownika

A w gościnnych kawałkach to już wogóle zjada gospodarzy, no nie udało mu się może z Eminemem na nowej płycie ;)
Polecam kawałek Control, dużo zamieszania wywołał w środowisku hip-hopu. Oto link do niego i sama zwrotka Lamar'a:

http://www.youtube.com/watch?v=B2z4YSqcmus

Awatar użytkownika

Recovery na początku strasznie się jarałem, ale Relapse bardziej mi się podobało a najlepsza to The Eminem Show ciągle się siedziało u kumpla i słuchało tej płyty. Bad meets Evil bardzo fajny duet.

Awatar użytkownika

Ja słucham w sumie każdej dobrej muzy, ale najbardziej się jaram rapem jak chyba większość fanów koszykówki :) oczywiście zdecydowanie dominują lata 90-te - złota era rapu, świetne płyty wychodziły...
Każdy fan kosza zna a jeśli nie to powinien znać film "He Got Game" z Ray'em Allen'em - cały soundtrack robiła formacja Public Enemy, pionierzy sceny! Swoją drogą słyszałem, że Spike Lee ma zamiar 2 nakręcić :) ale kosmicznego meczu 2 nie popieram bo król jest jeden! :D

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 7 (100%)
mj23 pisze:
Każdy fan kosza zna a jeśli nie to powinien znać film "He Got Game" z Ray'em Allen'em - cały soundtrack robiła formacja Public Enemy, pionierzy sceny!

"He got game" mam oryginał na kasecie VHS - nie wiem czy jeszcze ktoś pamięta te wielkie czarne kasety :mrgreen:
Soundtrack tez mam oryginał na kasecie.

Hej.

Wszystkiego co wpadnie w ucho. Różne gatunki muzyczne, żadnego nie przekreślam. Disco polo jest obciachowe, ale w naprawdę dobrym wykonaniu można do tego potańczyć i jest w porządku. Rock, rock'n'roll, grunge, blues, jazzu mniej - chyba, że zmiksowany z innymi rodzajami muzy, pop itd., itd. 8-)

Pozdrawiam,

Aga

Awatar użytkownika

Ja w ogóle omijam rap..polskie produkcje K44 zwłaszcza księge moge walkowac za to bez końca.Do Paktofoniki i Koli mam niemniejszy sentymeny..Wychowałem się na Doorsach i Toolu,potem Radiohead i stara szkoła z groungu zSeattle,aż w końcu odkryłem jazz,potem polski yass i tyle..muza nieskończona..

07-08 UD Premier Penmanship 54/81
07-08 Ud Premier Opening Night 16/19 (?)
09-10 Hall Of Fame "Famed Signatures" 49/50
14-15 Gold Standard 79 Au 66/70

http://s1039.photobucket.com/user/joond ... t=3&page=1

Vincent: 98% polskiego rapu nie jestem w stanie słuchać. Ani na to patrzeć.

Ale są wyjątki.

Awatar użytkownika

Mój podkład do otwierania paczek i chyba w ogóle koszykarski hymn to Afro Kolektyw - Karl Malone.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.