www.kartynba.com.pl

Dzisiaj jest pt gru 14, 2018 8:27 pm

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość

{ FB_FEEDBACK }: 0 (0%)
Witam. Zakładam temat ponieważ chciałbym dowiedzieć się czy jest jakaś możliwość obniżenia kosztów przesyłki na Ebay'u?... Te ceny są po prostu masakryczne, jeszcze cło trzeba płacić i przesyłka jednej karty wychodzi około 30-40$ za samą przesyłkę. Wiem że można ustawić adres do COMC i oni potem przesyłają do mnie, lecz trwa to niestety około miesiąca czasu prawda?

Może ktoś z Was ma jakieś "dojście" lub co kolwiek co pozwalałoby uniknąć takich kosztów wysyłki?

Pozdrawiam oraz dziękuję bardzo za rady!

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 24 (100%)
A co myślisz jak by zacząć od przedstawienia sie w profilach kolekcjonerów ? :D

Marcin Gortat-201(56 auto,30 patch/jersey,114 base/insert
Obrazek
UD Chronology Seriatim 2007/08-44/48
UD Exquisite Collection 2008/09-32/35
UD Super Scripts 2007/08-38/39
UD Duel Scripts 2007/08-17/19
Immaculate auto 2013/14 -48/49
UD Hardcourt dual 2004/05-16/19
Immaculate Sole of the game 2014/15-14/18
Immaculate Sole of the game 2015/16-23/26

Oczywiście mogę to zrobić (należy się bura za nie przeczytanie regulaminu chyba) :D. Obiecuję poprawę :)!
U mnie problem pojawia się o tyle z tym że jestem fanem NFL i nie mam szans zdobyć kart w Polsce niestety (poza kilkoma seriami na Allegro) dlatego zadałem pytanie co do wysyłki
PS: Czy ktoś korzystał kiedyś z Amazon.com!? tam z tego co widzę wysyłka jest bardzo tania w porównaniu do Ebay, no i też jest spory wybór. Ktoś ma może jakieś doświadczenia związane z tym serwisem?

Moderator
Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 18 (100%)
Ale chodzi Ci o Global Shipping Program? Żeby tego uniknąć czy jak?

Ja po prostu szukam aukcji gdzie przesyłka jest na poziomie $4-7, jeżeli widzę że jest karta na której mi zależy, a sprzedawca oferuje wysyłkę jedynie przez Global Shipping Program (i wtedy jest ok $30), to piszę do niego prywatnie czy jest szansa uniknąć tego programu i wysłać poza nim. Czasem się zgadzają, czasem nie. Nie wiem czy o to Ci chodziło.

Dwyane Wade - 411 kart:

Auto: 12 | Patch: 11 | Memorabilia: 87 | Base/Insert: 301 |

Tak dokładnie. Chodziło mi o ten program. Też będę musiał tak spróbować, być może uda się namówić na to sprzedawcę. Znalazłem jeszcze jedną opcję mianowicie Amazon, lecz sporo kart sprzedawanych jest za pośrednictwem COMC więc i tak na jedno wychodzi. W każdym razie Dzięki za porady! Jeśli ktoś miałby jeszcze coś do przekazania proszę śmiało pisać.

Pozdrawiam!

Moderator

{ FB_FEEDBACK }: 12 (100%)
1. Nie warto patrzeć na Global Shipping Program. Tam ceny są z automatu kosmicznie wysokie i sprzedawca (o ile oferuje wysyłkę za granicę) w 99% przypadków zgadza się na wystawienie na fakturze przesyłki realnej, tzn z usps.com. Nigdy na to nie patrzę i jeszcze mi się nie zdarzyło aby sprzedawca był upartym idiotą chcącym 30$ za wysyłkę koperty z jedną kartą. W ostateczności gdyby jakimś trafem się taki trafił możesz po wygraniu albo zmienić na adres COMC i wysłać (gdy ci na karcie zależy) albo olać aukcję tłumacząc że koszty wysyłki są nie do przyjęcia i nie zgadzasz się na transakcję.
2. Wysyłka z USA do Polski to obecnie 6-7$. Z Chin, Hongkongu to 3-5$. Warto szukać sprzedawców z Azji.
3. COMC jest fajną opcją, wiadomo, że cierpliwym trzeba być, ale zawsze ma się pewność że karta zostanie wysłana i dojdzie do COMC. A później można zaczekać albo przyspieszyć proces dodawania kart. Oczywiście całość około miesiąca może potrwać bo wysyłka z COMC zawsze idzie znacznie dłużej niż standardowe wysyłki od osób prywatnych/sklepów.
4. Na Amazonie nie kupowałem kart, kupowałem inne przedmioty i zawsze wszystko było ok, więc i z kartami nie byłoby problemu.
5. Jest też opcja kupowania na Beckett. Niestety koszty wysyłki to też około 7-8$ za jedną kartę.

http://s529.photobucket.com/user/lmarci ... FOR%20SALE
--------------------------------------------------------------
Grant Hill Collector

Stephen Curry Collector

Skylar Diggins Collector

Candace Parker Collector

Moderator
Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 18 (100%)
Już chyba bardziej obszernie nie da się tego napisać niż zrobił to martini33, także nie powinieneś już mieć problemów z cenami przesyłki. W razie gdyby coś było, na forum jest już temat dotyczący Global Shipping Program i proponuję też przenieś te posty do tego właśnie tematu:

viewtopic.php?f=134&t=55353&p=83946#p83946

Dwyane Wade - 411 kart:

Auto: 12 | Patch: 11 | Memorabilia: 87 | Base/Insert: 301 |

Jasne. Temat został wyczerpany dostatecznie. Dziękuję bardzo za pomoc i za cenne rady!

Jeszcze raz Dziękuję!

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.