www.kartynba.com.pl

Dzisiaj jest pt sie 17, 2018 2:14 am

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 3 (100%)
Założyłem ten temat aby każdy mógł wyrazić tutaj swoje zdanie na temat wyglądu konkursu , jego dalszego rozwoju oraz by miał możliwość podsunięcia paru pomysłów..

Jak wiecie stworzyłem konkursowy budżet...

Wygląda to tak :

Budżet konkursowy 11.03.2013

panMaks - 10zł wpłata -11.03.2013
letejk23 - 4,20zł wpłata - 11.03.2013
Zenek Martyniuk - 15zł wpłata - 11.03.2013

Aktualny budżet konkursowy
11.03.2013 = 34,20zł

Historia wpłat

letejk23 - 5zł - 18.02.2013
panMaks - 10zł - 11.03.2013
letejk23 - 4.20zł - 11.03.2013
Zenek Martyniuk - 15zł - 11.03.2013

Założenie jest takie że każdy może wpłacić jakiś grosz który będzie przeznaczony np. na box

Chciałbym się odnieść do tego budżetu a właściwie jego przeznaczenia bo właściwie jest pomysł żeby te pieniądze wykorzystać na zakup boxa ale myślę że nie tylko..

Fajnym pomysłem byłoby wykorzystanie go np. na prenumerate MVP Magazyn czy jakieś piłki, może buty do gry w kosza , bynajmniej pomysłów kupa..

Co o tym myślicie ?? W ogóle co sądzicie o całym budżecie i jego celowości bo chwilowo oprócz dwóch osób nikt nie pali się do wpłat..

Jak to widzicie ? Jak widzicie samo zbieranie pięniędzy na konkurs? Czy to dobry pomysł??Co zmienić by wpłaty były bardziej "popularne"..

Tak myślę że może wpłaty na moje prywatne konto mogą zle się kojarzyć i może widzicie inne miejsce gdzie można by było wpłacać datki czyli poprostu może wam to najnormalniej przeszkadza??

Może stworzymy skarbnika i zrobimy na niego głosowanie ??

Proszę też o sugestie co do tego pomysłu jednego z użytkowników :

cyt.

"Myślę o: NBA Liga Mistrzów

Cyklicznie co tydzień podajemy np 10 różnych wydarzeń z NBA,każdy kto chce wziąć udział w zabawie typuje.
przed PO robimy podsumowanie ogólny i czołowe miejsca dostają jakieś nagrody(tu trzeba się zastanowić czy robimy jakieś wpisowe i stąd pula nagród czy coś innego)

Ja mogę wszystko prowadzić w excelu. Najlepiej też jakby typy szły na maila,żeby nie było podpatrywania. I też wydarzenia które byśmy podawali takie mało "pewne", z dużą dozą ryzyka."

W sumie ciekawa koncepcja taka liga typów ..Można by razem pomyśleć nad czyms takim ..

Wiadomo że trzeba by było tak to zrobić żeby każdy jakoś znalazł czas na typy a i nagroda byłaby konkretniejsza..

Oczywiście można też zostawić tak jak jest czyli jakieś cykliczne konkursy lub jedno i drugie;)

Proszę was o wpowiedzenie się w tym temacie odnośnie wszystkiego co dotyczy konkursu lub może dotyczyć..

Pozdrawiam i liczę na prawdziwą burzę mózgów ;)

{ FB_FEEDBACK }: 5 (100%)
Ja zdecydowanie popieram wszystkie konkursowe inicjatywy. Tylko nie jestem przekonany czy teraz jest dobry czas by zaczynać z czymś poważniejszym jak np. ten ostatni pomysł typowania różnych wydarzeń co tydzień. Obecnie na forum jest dużo spraw organizacyjnych - baner, nazwa, rangi, niedługo pewnie jakieś wybory modów. Nie wiem czy ludzie będą w stanie się we wszystko to zaangażować. Ostatnie konkursy pokazują, że z frekwencją nie jest najlepiej i obawiam się, że póki forum żyje innymi sprawami tak będzie dalej. Myślę, że w jakieś exele nie ma co na razie iść, można tutaj próbnie zorganizować taki konkurs i zobaczyć jak to wygląda.

Kasiorka na konkursy. To jest dosyć drażliwy temat i na pewno nie ma co wywierać żadnej presji. Jak ktoś ma ochote to wpłaci, żadnego przymusu tu być nie może. Ewentualnie umawiamy się, że będzie konkurs nagroda box tylko musi się znaleźć 25 osób które wpłacą po 10 zł. I jeżeli będą chętni na coś takiego to robimy konkurs.

Sprawa skarbnika. Jak dla mnie jesteś najodpowiedniejszą osobą jeżeli chodzi i o samą organizację konkursów oraz o zbiórkę funduszy. Skoro nawet sam Zenek Martyniuk powierza Ci swoje pieniądze to nie ma tematu.

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 30 (100%)
Jestem także jak najbardziej ZA wszelkiego rodzaju konkursami!

Sprawa pieniędzy jak widać kuleje...
Ja już kiedyś oferowałem, że chętnie przeznaczę karty na nagrodę w konkursie.

Liga typerów - super sprawa jak dla mnie! Nie wiem tylko czy na Play-Offy będzie jak to ogarnąć

KEVIN GARNETT cards: 2493
1of1: 6
Auto: 27 (3 Auto/Floor, 4 Auto/Jersey, 3 Auto/Patch)
Ball: 9 (1 Ball/Jersey)
Floor: 31 (2 Floor/Jersey)
Jersey: 529 (Shorts, Warm-ups)
Patch: 57 (8 Patch/Jersey)
Shoe: 1

Last update 17.07.2018

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.