www.kartynba.com.pl

Dzisiaj jest sob lip 21, 2018 2:50 pm

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 153 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
Administrator
Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 4 (100%)
Nie wiem o jakim poście mówisz Brzozka. Od czasu zadymy z Kolekcjonerem nie usunąłem żadnego posta, więc może zrobił to jakiś moderator albo inny admin.

Nie będe sie wypowiadał odnośnie powyższych postów.
Szkoda, że nie potraficie zrozumieć zdania innych. Naprawde szkoda.
Nie będe nikomu nic wypominał, a mógłym, tylko po co odkrywać stare brudy :/

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 11 (100%)
Czesiek a może trzeba ?:>

Bo mądralińscy nie pamiętają swoich błędów które popełnili wcześniej tylko potrafią nauczać i wytykać każdemu jego obecne zdanie.
A na siebie samego krytycznie nigdy spojrzeć nie potrafią.
Ale później wychodzi że to jednak osoby posiadające własne zdanie odnośnie pewnych rzeczy są jako te najgorsze. Bo nie idą ślepo za stadem.

Panowie roll up kosztuje 120 zł z wysyłką.

30 razy 4 zł. Mamy temat załatwiony dobrowolnej nie przymusowej wpłaty. Zróbmy jedną małą rzecz. Zakończmy ją, a następnie pomyśli się o kolejnych.

Przynajmniej będzie nowy powód aby się pokłócić i aby było weselej.

PANINI TO NIE KARTY !!!

Gary Payton 1556 sztuk
Ben Wallace 850 sztuk
Shawn Kemp 817 sztuk

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 1 (100%)
To może takie sprawy załatwiajcie na Zlotach - twarzą w twarz. Napinanie się w jedną albo w drugą stronę na forum nic nie da i jest żałosne :)
Proponuje przenieść ten offtopic do kosza i dalej zapisywać się na listę pomocy.

big up

Zapraszam na : Ovation. Marketing & Advertising - Strony www, reklama, grafika, identyfikacja wizualna.

Obrazek

Administrator
Awatar użytkownika

@Łukasz, nie przeniose tego tematu do off'a, bo będzie nagonka, że częsć nie może tego zobaczyć :P
A jak mówiłem, nie będe usuwał postów, ew. tylko takie, które przeszkadzają w temacie Kolekcji Indywidualnych, na prosbe właściciela tematu :)

Awatar użytkownika

W koszu można wszystko sobie przeczytać !
Ale ok, jak uważasz ! ;)

Zapraszam na : Ovation. Marketing & Advertising - Strony www, reklama, grafika, identyfikacja wizualna.

Obrazek

Moderator

{ FB_FEEDBACK }: 12 (100%)
LukaszNkoo pisze:
To może takie sprawy załatwiajcie na Zlotach - twarzą w twarz. Napinanie się w jedną albo w drugą stronę na forum nic nie da i jest żałosne :)
Proponuje przenieść ten offtopic do kosza i dalej zapisywać się na listę pomocy.

big up

Lukasz mylisz się. Na zloty ile jeździ osób? 30-40. A ile osób jest na forum które nie jeżdżą na zloty (z różnych powodów) ale bardzo chętnie przyłączyły się do inicjatywy? Sporo.
Dlatego też załatwianie takich spraw na zlocie mija się z celem, bo inicjatywa ma służyć forum a nie tylko zlotom.

Ok, mamy cenę 120zł za roll up. Ja proponuję zrobić dwa, bo zawsze lepiej i widoczniej będzie, a poza tym zawsze jak jeden trafi szlag to mamy drugi. Na liście jest 33 osoby, dwa rolle to mniej niż 8zł/osobę. Kwota tak śmieszna jak kilka base'ów.

PS. Czesław czytaj ze zrozumieniem - Brzoza napisał, że Shaq sam wykasował swój post a nie ty. I w pełni się zgodzę ze zdaniem - "to forum dyskusyjne - i dobrze że mamy różne zdania o kartach,które serie się podobają które nie-i dobrze -tak ma być.Nie zgadzajmy się na wiele tematów z kartami,nie zgadzajmy się na temat treści banera,kolorów ,wielkości ale do cholery nie powinniśmy nie zgadzać się do kierunku rozwoju forum i to jest przykre i złe."
Stary jesteś adminem, działasz żeby forum rozkręcić i żeby fajnie ono funkcjonowało, a w tym temacie bronisz tych którzy mają na to forum wy.....ane. Jak będę chciał nosić broń bez zezwolenia czy zastrzelę sąsiada który mnie irytuje to też zrozumiesz moje zdanie? Nie rozumiem.

http://s529.photobucket.com/user/lmarci ... FOR%20SALE
--------------------------------------------------------------
Grant Hill Collector

Stephen Curry Collector

Skylar Diggins Collector

Candace Parker Collector

Administrator
Awatar użytkownika

Kieruje sie obiektywizmem i staram sie zrozumieć wszystkich.
Moim celem jest też uświadomić Wam, że nie każdy chce brać udziału w tym precedensie.
Kto jest za, niech działa, kto nie, niech wyrazi swoje zdanie (albo już wyraził) i nie wtrąca się do tematu. Proste jak budowa cepa.

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 24 (100%)
Jak słusznie wyjątkowo napisał JJ bierzemy przy tylu osobach co jest rolla i koniec(nie wiem czy dwa sa potrzebne -nie chodzi juz o cenę bo zrzutka faktycznie wychodzi śmieszna ) czy nie lepiej baner uniwersalny do wywieszenia np na namiocie lub budynku(podczas zlotu).projekt juz większość poparła -tylko fot brakuje w wysokiej rozdzielczości .ja moge zebrać kasę i zrobic zamowienie a wysyłki zrobić np.od razu na Wrocław na zlot by sie przydał (chyba ze ktos nie ma miejsca to moge trzymać bo mam takowe w szafie w garażu ) działamy i pokażemy ze można choć i tak części to wisi .

Marcin Gortat-201(56 auto,30 patch/jersey,114 base/insert
Obrazek
UD Chronology Seriatim 2007/08-44/48
UD Exquisite Collection 2008/09-32/35
UD Super Scripts 2007/08-38/39
UD Duel Scripts 2007/08-17/19
Immaculate auto 2013/14 -48/49
UD Hardcourt dual 2004/05-16/19
Immaculate Sole of the game 2014/15-14/18
Immaculate Sole of the game 2015/16-23/26

Awatar użytkownika

Czesław pisze:
Kieruje sie obiektywizmem i staram sie zrozumieć wszystkich.
Moim celem jest też uświadomić Wam, że nie każdy chce brać udziału w tym precedensie.
Kto jest za, niech działa, kto nie, niech wyrazi swoje zdanie (albo już wyraził) i nie wtrąca się do tematu. Proste jak budowa cepa.

No tak jak słusznie napisał Martini-Admin chyba powinien wlasnie nie rozumieć uwsteczniania forum..sory ale jak dla mnie w tym temacie polegles..

Obrazek

Awatar użytkownika

Czy Gortat wchodzi w grę na banerze?wlasnie dostałem zacna pozycje a mój Sasiad jest fotografem i może mi zrobić w mega rozdzielczości ..moge zrobic skoro nikt nie może przesłać duranta auto co mam i kobego w Max rozdzielczości ,MJ i lbj niestety nie mam..

Obrazek

Awatar użytkownika

Dajesz Brzoza !

Obrazek

Moderator

Jak masz dobre karty i możliwość zrobienia dobrych fot to dajesz i działamy, bo jakoś nie widać tych wszystkich Lebronów i MJ :) Gortat to nawet lepsza opcja będzie bo jego w PL znają wszyscy

Grant Hill Collector

Stephen Curry Collector

Skylar Diggins Collector

Candace Parker Collector

Moderator
Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 18 (100%)
Postaram się jutro cyknąć jakieś zdjęcia kart Wade'a i LBJ''a (Gauto, GU). w maksymalnej dla mojego aparatu rozdzielczości.

Dwyane Wade - 411 kart:

Auto: 12 | Patch: 11 | Memorabilia: 87 | Base/Insert: 301 |

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 5 (100%)
Brzozka pisze:
Jak słusznie wyjątkowo napisał JJ bierzemy przy tylu osobach co jest rolla i koniec(nie wiem czy dwa sa potrzebne -nie chodzi juz o cenę bo zrzutka faktycznie wychodzi śmieszna ) czy nie lepiej baner uniwersalny do wywieszenia np na namiocie lub budynku(podczas zlotu).projekt juz większość poparła -tylko fot brakuje w wysokiej rozdzielczości .ja moge zebrać kasę i zrobic zamowienie a wysyłki zrobić np.od razu na Wrocław na zlot by sie przydał (chyba ze ktos nie ma miejsca to moge trzymać bo mam takowe w szafie w garażu ) działamy i pokażemy ze można choć i tak części to wisi .

tez byłbym bardziej za banerem i 1 rollupem bedzie to bardziej uniwersalne bo rollup nie sprawdza sie w plenerze

FLOOR 307
FLOOR/JERSEY 68
FLOOR/AUTO 150
FLOOR/FILM 15
BALL 10

TOTAL 550

Administrator
Awatar użytkownika

Mogę porobić kilka zdjęć swoich kart - ale dopiero w przyszłym tygodniu. Walcze z sesją i bede w okolicach wtorku/środy w domu dopiero :/

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 0 (0%)
martini33 pisze:
Rozumiem, że ktoś ma prawo mieć inne zdanie, ale nie wszędzie odmienne zdanie to powód do dumy. W tym wypadku uważam że nie, a podejście takie "więc napływ nowych kolekcjonerów jest mi totalnie obojętny." jasno pokazuje stosunek niektórych do forum. Zastanawia mnie tylko brak spójności w postępowaniu - z jednej strony ktoś taki ma forum w głębokim poważaniu, a z drugiej strony nie przeszkadza mu to regularnie wrzucać kolekcji czy rywalizować o miano najlepszej kolekcji, o jeżdżeniu na zloty nie wspominając. Wychodzi więc, że wrzuca się karty dla fejmu i "ochów" i "achów" a jeździ na zloty by wyrwać się z domu na kilka dni (choć w niektórych przypadkach pomimo że jeździ się na zloty to z tymi zlotami mają już prawie nic wspólnego).

Martini powiedz mi tak szczerze masz Ty w tych swoich gaciach jakieś jaja? Pijesz ciągle do mnie a nie potrafisz jak prawdziwy facet napisać konkretnie „słuchaj SHAQ boli mnie to i tamto", albo podejść na zlocie i powiedziec w twarz co masz do mnie, ale nie Ty wolisz napisać „stosunek niektórych na forum”, „ktoś taki”, „nie przeszkadza mu”. No zagrywka z klas 1-3.

Widzę też, że zarówno Ciebie jak i Brzozkę czy Kuszę bardziej boli to jaką ja mam kolekcję i za ile niż to nad czym się tu skupiamy i od czego temat wyszedł czyli promocji forum. Wierzcie mi że ja naprawdę nie muszę pokazywać tych kart i jeśli tak bardzo was to boli przestanę, dla mnie to naprawdę nie jest problem! Kiedyś jeszcze na starym forum była gadka z Letejkiem i Grześkiem (Leszczu) że nic nie wrzucam, że po to jest forum żeby karty pokazywać więc zacząłem wrzucać, teraz wam się to nie podoba nosz kurwa mać nie chcecie nie wchodźcie w ten temat i będzie święty spokój. Zbieram je dla siebie koniec kropka. Przypominam wam też, że to nie ja piszę te wszystkie "ochy" i "achy" i nie głosuję na siebie tylko robią to inni forumowicze których nie zmuszam do tego żadną siłą. Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że między innymi to WY piszecie te super komentarze a później macie o to pretensje.

Co to zlotów to Martini wierz mi jesteś ostaną osobą która będzie decydować o tym po co jeżdżę na zloty, co na nich robię i z kim je spędzam. Zaraz może powiecie, że "Nie dałem na baner to niech nie jedzie na zlot, albo w ogóle niech ginie".

Nie można było całego tematu zakończyć tym akcentem
martini33 pisze:
Oczywiście że inicjatywa była dobrowolna i zrzuci się ten który chce.
Czemu ten temat nie może być zakończony na takim prostym zdaniu które sam napisałeś, tylko męczymy bułę i mamy do siebie jakieś żale?

OSTRZEŻENIE ZA PRZEKLINANIE, KAŻDE KOLEJNE 7DNIOWY BAN. RADZĘ SIE PILNOWAĆ

Legendary Legacies Blue /25 - 48/50 - 96%
Legendary Legacies Copper /10 - 21/50 - 42%

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 30 (100%)
Miałem dziś jeden z gorszych dni w pracy... wróciłem do domu, wszedłem na forum by się nieco odstresować a tu...

Dajmy już sobie może spokój z tymi wzajemnymi docinkami i zacznijmy działać. Pamiętam jak niedawno Ja zostałem przez większość obrzucony błotem, bo miałem czelność mieć inne zdanie niż wszyscy. Chodzi mi oczywiście o sytuację z Shaqiem. Z perspektywy czasu widzę, że może lepiej pewne sprawy załatwiać poza forum. Nie chcę tu przytaczać wszystkiego, ale co forumowicz to nagle inny punkt widzenia. Część osób widziała nas na ringu, inni dopatrywali się genezy moich pretensji w zazdrości o karty, nagrodę MVP w meczu kolekcjonerów... tu też chyba co niektórzy zbyt pochopnie wyciągają wnioski. Jak chłop nie chce w tym uczestniczyć, to niech nie uczestniczy. Nic na siłę. Wypowiedział się sensownie, przynajmniej w mojej skromnej ocenie.

KEVIN GARNETT cards: 2493
1of1: 6
Auto: 27 (3 Auto/Floor, 4 Auto/Jersey, 3 Auto/Patch)
Ball: 9 (1 Ball/Jersey)
Floor: 31 (2 Floor/Jersey)
Jersey: 529 (Shorts, Warm-ups)
Patch: 57 (8 Patch/Jersey)
Shoe: 1

Last update 17.07.2018

Awatar użytkownika

Witam zostałem przywołany do tablic, ale po tych wszystkich postach i kłótniach wynoszę tylko jedno: że "dobrowolna" oznacza przymus bo jak ktoś się nie dopisze to jest zły i w ogóle. Nie znam tutaj dużo ludzi: ale taki ktoś jak Shaq napisał swoje zdanie i jeszcze źle!!! To co JA mam napisać skoro tutaj mnie ludzie kojarzą raczej z transakcji niż z mojej skromnej osoby. Najbardziej znam "kolekcjonera".

Ja jestem często dostępny na forum ze względu, że lubię sobie sprawdzić co komuś wpadło w boxie zrobić jakiś szybki deal i na tym kończę.

A wracając do tematu.

Pierwszy raz temat zauważyłem jak został przypięty do akcji na streetball-u i myśle sobie nie będzie mnie tam to mnie najzwyklej na świecie temat nie interesuje. Wreszcie następny post jaki zobaczyłem w tym temacie to wypisane "czarne owce" przez pana Brzozkę. Zauważyłem siebie bo często przeglądam forum z opcją wyszukiwania słowa "Rondo". Zbierałem się w sobie ten cały czas co napisać. A teraz wiem jedno, że czasami mogę być wyobcowany co do dealu bo się nie złożył, ale akcje typu dlaczego nie chcesz zapłacić itp. przecież korzystasz to uważam za bardzo mało zachęcające. Wręcz wyznaję zasadę, że każdy ma swoją wolę chce to się złoży jeśli nie chce to nie i "kropka".

Wracając do mojej skromnej osoby lubię akcję promocyjne, ale to ma być dobrowolne a nie zmuszające. Uważam, że po tych kłótniach nikt się nie będzie chciał dopisać z tych co zostali wezwani do tablicy bo po co. Nawrócił się czy jak? Przynajmniej ja się nie dopisuje bo nie chce być odebrany jako zmieniający zdanie jak liść poruszający się na wietrze.

Nie dlatego, że nie mam nawet 50 PLN do wpłaty, ale tylko i wyłącznie dlatego że jak będę miał ochotę to zapłacę do składki na TV TRWAM, Kolekcje śrubek lub inne rzeczy. TYLKO JA MUSZĘ MIEĆ TAKĄ OCHOTĘ.

Zaobserwuje temat i jakoś się odniosę za jakiś czas jak się głowy ostudzą. Po prostu nie każdy ma czas czytać wszystko na forum i ja do takich osób należę.

Każdy wie w dzisiejszym świecie wpisać w google karty nba umie już dziecko. Uważam, że atakowanie się nawzajem na forum nie jest odbierane jako promocja naszego forum (hobby) u nowych osób pozytywnie. Bo ja jeśli widzę takie akcje dziejące się co miesiąc lub częściej to nawet boje się komentować kolekcje indywidualne i pisać coś innego bo zaraz się zdenerwuję, kogoś zdenerwuję i albo odpisze coś czego bym nie chciał, ponieważ w większości nie znam tu prawie nikogo, żeby wyrażać o kimś swoje zdanie albo ktoś o mnie.

Moja prośba nie róbcie z igły widły.

Mam nadzieję, że nikogo nie uraziłem bo nie miałem takiego zamiaru.

Pozdrawiam.

Moderator

Shaq34 pisze:
martini33 pisze:
Rozumiem, że ktoś ma prawo mieć inne zdanie, ale nie wszędzie odmienne zdanie to powód do dumy. W tym wypadku uważam że nie, a podejście takie "więc napływ nowych kolekcjonerów jest mi totalnie obojętny." jasno pokazuje stosunek niektórych do forum. Zastanawia mnie tylko brak spójności w postępowaniu - z jednej strony ktoś taki ma forum w głębokim poważaniu, a z drugiej strony nie przeszkadza mu to regularnie wrzucać kolekcji czy rywalizować o miano najlepszej kolekcji, o jeżdżeniu na zloty nie wspominając. Wychodzi więc, że wrzuca się karty dla fejmu i "ochów" i "achów" a jeździ na zloty by wyrwać się z domu na kilka dni (choć w niektórych przypadkach pomimo że jeździ się na zloty to z tymi zlotami mają już prawie nic wspólnego).

Martini powiedz mi tak szczerze masz Ty w tych swoich gaciach jakieś jaja? Pijesz ciągle do mnie a nie potrafisz jak prawdziwy facet napisać konkretnie „słuchaj SHAQ boli mnie to i tamto", albo podejść na zlocie i powiedziec w twarz co masz do mnie, ale nie Ty wolisz napisać „stosunek niektórych na forum”, „ktoś taki”, „nie przeszkadza mu”. No zagrywka z klas 1-3.

Widzę też, że zarówno Ciebie jak i Brzozkę czy Kuszę bardziej boli to jaką ja mam kolekcję i za ile niż to nad czym się tu skupiamy i od czego temat wyszedł czyli promocji forum. Wierzcie mi że ja naprawdę nie muszę pokazywać tych kart i jeśli tak bardzo was to boli przestanę, dla mnie to naprawdę nie jest problem! Kiedyś jeszcze na starym forum była gadka z Letejkiem i Grześkiem (Leszczu) że nic nie wrzucam, że po to jest forum żeby karty pokazywać więc zacząłem wrzucać, teraz wam się to nie podoba nosz kurwa mać nie chcecie nie wchodźcie w ten temat i będzie święty spokój. Zbieram je dla siebie koniec kropka. Przypominam wam też, że to nie ja piszę te wszystkie "ochy" i "achy" i nie głosuję na siebie tylko robią to inni forumowicze których nie zmuszam do tego żadną siłą. Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że między innymi to WY piszecie te super komentarze a później macie o to pretensje.

Co to zlotów to Martini wierz mi jesteś ostaną osobą która będzie decydować o tym po co jeżdżę na zloty, co na nich robię i z kim je spędzam. Zaraz może powiecie, że "Nie dałem na baner to niech nie jedzie na zlot, albo w ogóle niech ginie".

Nie można było całego tematu zakończyć tym akcentem
martini33 pisze:
Oczywiście że inicjatywa była dobrowolna i zrzuci się ten który chce.
Czemu ten temat nie może być zakończony na takim prostym zdaniu które sam napisałeś, tylko męczymy bułę i mamy do siebie jakieś żale?

Gacie mam z pewnością mniejsze niż ty, ale wielkość gaci o rozmiarze jaj na szczęście nie decyduje :)
Spróbuję ci wypunktować moje zastrzeżenia tak aby mój przekaz był zrozumiały jak tylko się da:
1. Częściowo piszę moje zarzuty w twoim kierunku, ale tak samo mam zastrzeżenia do postawy Michała, Muttiego a także Czesława, który chce stać po obu stronach sporu, czy innych osób które ze względu na poprawność polityczną nie chcą urazić nikogo i zasłaniają się banalnym "każdy ma prawo do własnego zdania" oraz przepraszają za każdym razem jak zabiorą głos. Dlatego też piszę ogólnikowo, ale jeśli prześledzisz moje wypowiedzi to jest tam też nie jeden odnośnik bezpośrednio do ciebie.
2. Dlaczego nie było nigdy rozmowy w 4 oczy na zlocie? Ano dlatego, że dotychczas nie wiedziałem że masz taki stosunek do forum jaki poznałem tutaj w temacie. Dopiero teraz widzę, że masz na to wy....walone - co jak zauważyłeś skrytykowałem i czego za cholerę nie rozumiem. Zrozumiałbym gdybyś nie chciał organizować zlotów, udzielać się w co drugim temacie itp. Nie chcesz działać lub nie masz czasu - ok, nikt na siłę cię nie wciągnie w to. Ale na litość, zostałeś poproszony o zrzutę głupich kilku złotych by wspomóc forum w coraz lepszym funkcjonowaniu. Część osób odwala tu kawał dobrej roboty i robi wszystko za ciebie byś mógł wpaść na zlot czy pokazać kolekcję. Ty tylko powinieneś wesprzeć innych kilkoma złotymi, czyli tyle ile kosztuje jedno głupie piwo w jednym głupim pubie podczas przyszłego zlotu we Wrocławiu.
Nie po to tworzyliśmy nowe, lepsze forum, nie po to ludzie się udzielają, poświęcają czas by coś stworzyć, aby miał to wszystko trafić szlag.
3. Tak szczerze - to mam gdzieś twoją kolekcję. Ani ci jej zazdroszczę, ani nie robię och i ach na jej widok. Mam swoją z której jestem mega dumny (bo zbudowałem ją w taki sposób w jaki chciałem) i nie potrzebuję do tego zapewnień innych. Wspomniałem o tych ochach i achach tylko dlatego, że w twoim zachowaniu widzę dużą nieścisłość - z jednej strony totalna olewka i tumiwisizm, a z drugiej strony w swoim temacie czy konkursach jesteś bardzo aktywny (czyli de facto do czegoś ci się te forum przydaje). I idąc dalej ciągiem logicznym - skoro ci się do czegoś przydaje i w czymś jest ci pomocne - to czemu masz takie negatywne nastawienie do promocji tego forum? Za nic nie jestem w stanie tego zrozumieć i o to mi chodziło w największej mierze.
4. Jeździsz na zloty - nic mi do tego. W jakim celu jeździsz na zloty - nic mi do tego. I bynajmniej jestem ostatnią osobą która chciałaby decydować o tym czy masz przyjeżdżać czy nie. Ale analogicznie jak w punkcie 3 - skoro jeździsz i chętnie uczestniczysz to czemu nie dorzucisz się do pieprzonego banera by wspomóc swoich kumpli którym zależy na tym by forum fajnie funkcjonowało. Albo jeśli to też masz w dupie - to dla świętego spokoju by uniknąć zadymy i niepotrzebnych pretensji. Rozumiem, że jakieś zasady można mieć, rozumiem że można mieć swoje zdanie. Ale tak jak napisał Brzózka - możemy mieć inne zdanie w kwestii kart czy w kwestii banera ale nie możemy mieć innego zdania w kwestii tego czy popieramy rozwój forum czy jego destrukcję.
5. Nie wiem czy tyczy się to ciebie, czy innych ale jak dla mnie takie podejście jest moralnie nie w porządku wobec innych. Każdy w jakimś stopniu korzysta z forum/zlotów itp co jest całkowicie bezpłatne, poza tym 90% osób nie kosztuje to nawet grama wysiłku. Niestety jak widać na wielu przykładach - to takie typowo polskie podejście żeby korzystać ze wszystkiego za darmo, a kiedy trzeba zrzucić po kilka złotych (KILKA ZŁOTYCH a nie 50zł jak pisze powyżej Rondo!!!) to nagle wielki dramat bo ktoś miał czelność poprosić. Dajecie na WOŚP, przekazujecie 1%, dajecie żebrakowi na mieście - więc nie bądźcie totalnymi ignorantami i dorzućcie się na ten cholerny baner, bo pośrednio ale również z niego będziecie korzystać. Śmieszy mnie podejście, że musicie tego chcieć żeby dorzucić.

Mam nadzieję, że sens mojej wypowiedzi nie umknie i zrozumiesz o co dokładnie chodzi. Bo nie chodzi tu o jakieś żale, wzajemne pretensje czy spiny pomiędzy forumowiczami. Chodzi o forum, które nam służy i które wszystkim powinno zależeć by wspierać.

Grant Hill Collector

Stephen Curry Collector

Skylar Diggins Collector

Candace Parker Collector

Administrator
Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 10 (100%)
Popieram w10000 % i jest mi bardzo przykro ze tyle typa ma w...ane na to zeby sie zlozyc te kilka zlotych !! Dlatego zamykam te liste i ten temat. Każdy ma swoje zdane i dobra wole , zeby wplacic te kilka zlotych. Ponad tydzien czasu lista sie nie zmienila i koniec tematu.

Nie chcecie wspierac forum o te kilka zlotych to wasza sprawa !! Martini w ostatnim poscie wszytsko opisal. Ja dodam tylko tyle ze gdyby nie nowi forumowicze jak T-white , nabogato itp.. mozna by sporo wypisac nicków, to te forum by raz dwa padlo. Wiec trzeba przyciagac nowych maniakow !! Wiadomo ze na 10 trafi sie jakis debil , 3 odpadnie ale zawsze ktos zostanie !

Wiec koniec kłótni i przekomarzania się , bo nic nie osiągniemy. Każdy ma swoje sumienie i jak ma wy...ne na forum to ma "super szacunek" do innych którzy starają się cos zrobic dla naszego grona.

p.s Macie swoje zdanie, więc możecie działąć jak chcecie !!! Tylko niech taka osoba zada sobie pytanie : czy to ma jakies znaczenie i jakies plusy z tego bedą...??

Pozdrawiam

SPRAWDZ MOJE KARTY NA SPRZEDAZ:

viewtopic.php?f=118&t=54441
http://www.bobstercardsworld.pl/
http://s1257.photobucket.com/user/rumak ... t=3&page=1

Awatar użytkownika

ok.temat zamknięty -przechodzimy do zbiórki. Przyjąłem że bierzemy 1 roll i 1 baner-tak pisał JJ( podeślij mi linka do ogłoszenia ) przy sumie za sztukę 120 zł mamy 240 do zebrania.Przy 33 osobach wychodzi 7,27 zł.Proszę tylko osoby z listy o przelew na konto:w temacie proszę wpisywać nick z forum
44 1140 2017 0000 4402 1124 9044
Marcin Brzeziński

Po wykonaniu projektu kontaktuje się z wykonawca i czekamy na odbiór-wysyłka po wcześniejszym uzgodnieniu gdzie.

Obrazek

martini33 pisze:

3. Tak szczerze - to mam gdzieś twoją kolekcję.

Czyje kolekcje masz jeszcze gdzieś? Możesz zrobić listę, wpiszesz się w panującą obecnie modę. Dobrze by było dla ciebie jakbyś się tak postarał o kilka nicków, bo jak napiszesz, że tylko Shaqa to słabo to będzie wyglądać i różnie ludzie mogą o tym myśleć. Wiesz, że może jesteś złośliwy, zazdrosny i inne takie mało przyjemne określenia. Tym bardziej, że tak się zaangażowałeś w promocję forum a jednocześnie masz gdzieś kolekcje roku 2013 według innych użytkowników. Aż się boję pomyśleć gdzie możesz mieć inne słabsze kolekcje.

I ty mi tu piszesz o jakimś szacunku.

Moderator

Michał pisze:
martini33 pisze:

Czyje kolekcje masz jeszcze gdzieś? Możesz zrobić listę, wpiszesz się w panującą obecnie modę. Dobrze by było dla ciebie jakbyś się tak postarał o kilka nicków, bo jak napiszesz, że tylko Shaqa to słabo to będzie wyglądać i różnie ludzie mogą o tym myśleć. Wiesz, że może jesteś złośliwy, zazdrosny i inne takie mało przyjemne określenia. Tym bardziej, że tak się zaangażowałeś w promocję forum a jednocześnie masz gdzieś kolekcje roku 2013 według innych użytkowników. Aż się boję pomyśleć gdzie możesz mieć inne słabsze kolekcje.

Nie traktuj Michał tych słów tak bardzo dosłownie oraz nie wyciągaj jednego zdania z kontekstu. Jesteś kumatym gościem więc powinieneś skumać o co mi chodzi. Nie cierpię gdy ktoś mi insynuuje, że mogę mu zazdrościć jego kolekcji lub wylewam jakieś żale że on ma takie karty a ja nie. Dlatego dosadnie dałem do zrozumienia, że ani mnie ona grzeje ani ziębi. W tym sensie jest mi ona obojętna.
Poza tym, co ma piernik do wiatraka. Szacunek do gościa nie musi iść w parze z wielbieniem jego kolekcji, która dla mnie może znaczyć tyle co ubiegłoroczny śnieg, a chyba bardziej liczy się szacunek do typa a nie do jego kolekcji.
PS. Czemuż to mam gdzieś kolekcję roku 2013 według ciebie?

Grant Hill Collector

Stephen Curry Collector

Skylar Diggins Collector

Candace Parker Collector

Awatar użytkownika

Michał pisze:
martini33 pisze:

Michał -zamknęliśmy temat-nie ma co dalej drążyć.Moda z listą była tylko moja i jak coś napisz mi na pw.Wypowiedziałeś się czemu nie i to wystarczy-Juz skupiamy się tutaj tylko nad realizacją projektu.Chyba że w tym temacie to i owszem pisz.

Obrazek

martini33 pisze:
PS. Czemuż to mam gdzieś kolekcję roku 2013 według ciebie?

Nie piszę o samym konkursie, tylko o kolekcji Shaqa czyli o kolekcji roku 2013 według innych użytkowników, a przynajmniej według tych którzy łaskaw byli oddać swoje głosy. Bo chyba nie masz wątpliwości, że pierwsze miejsce jest rozstrzygnięte.

Wszystkie kolekcje tutaj są sercem tego forum. Istotą kolekcjonerstwa jest zbieranie czegoś. W naszym przypadku kart. Bez nich i bez naszych kolekcji nie byłoby forum. Od kart się wszystko zaczęło i na kartach się kończy. Każda nowa osoba trafia tutaj bo w jakiś sposób zainteresowały ją karty, które to planuje sama zbierać. Wszystkie inne rzeczy które się dzieją są pochodną tego, że kupujemy karty do naszych kolekcji, bo ja nie znam osoby która jest na forum a nie zbierała, nie zbiera lub nie zamierza zbierać kart.

Dlatego niedobrze brzmią słowa, że ma się gdzieś czyjąś kolekcje czy teraz już delikatniej że cię ta kolekcja nie obchodzi i to niezależnie w jakim kontekście się je wypowie.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 153 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.