www.kartynba.com.pl
http://kartynba.com.pl/

KAROL - IV edycja całosezonowego konkursu typerskiego 16/17
http://kartynba.com.pl/viewtopic.php?f=146&t=57820
Strona 1 z 2

Autor:  Karol [ czw wrz 15, 2016 1:59 pm ]
Tytuł:  KAROL - IV edycja całosezonowego konkursu typerskiego 16/17

Witam.
Panie i Panowie, do rozpoczęcia sezonu 40 dni, więc zaczynamy kolejną, czwartą już edycję konkursu związanego z typowaniem zdarzeń nadchodzącego sezonu NBA 2016/2017. Organizatorem tym razem jestem tylko ja, z tego co wiem Dawid wystartuje niedługo z innym konkursem - więc ustalaliśmy, że będzie najlepiej, jeśli ja to ogarnę. Dawid jednak typuje razem z nami, bo w poprzedniej edycji zajął 3 miejsce, premiowane bezpłatnym udziałem w obecnej edycji konkursu.
Za 1 miejsce w konkursie standardowo przyznany będzie dowolnie wybrany przez zwycięzcę (jeden!) box z kartami, zakupiony w ramach składkowego budżetu. Dwie kolejne osoby "na pudle" (czyli miejsca 2 - 3) wygrywają bezpłatny udział w kolejnej edycji konkursu.
Mam nadzieję, że zainteresowanie czwartą edycją konkursu będzie co najmniej takie samo jak wcześniej – choć liczę na większą frekwencję. Udział 25 osób to absolutne minimum aby zebrać jakąś "słuszną" kwotę na boxa. Im więcej chętnych, tym jednak większe emocje i lepsza zabawa. Tak, jak w poprzedniej edycji, jako organizator także jestem uczestnikiem tego konkursu i typuję razem z Wami. Przypominam, że w ubiegłej edycji mieliśmy do rozdysponowania kwotę 440 zł a można za to wybrać już naprawdę konkretnego boxa – liczę i tym razem na podobną kwotę. Ja opłacam wyższą składkę - w kwocie 50 zł.
Ze wstępnych ustaleń wiem, że ubiegłosezonowy zwycięzca, czyli Bequi na dniach powinien otrzymać wybranego boxa. Z pewnością wklei więc swoje zdobycze karciane i zachęci Was do uczestnictwa także i w tej edycji :)
Zasady konkursu nie zmieniły się w porównaniu do poprzedniej edycji. Mamy 160 pytań i zdarzeń do wytypowania oraz maksymalnie 227 pkt do zdobycia. Ten sam jest także sposób udzielania odpowiedzi konkursowych. Wysyłacie je na wskazanego przeze mnie maila. Pytania i odpowiedzi są publikowane przeze mnie na forum już po rozpoczęciu sezonu zasadniczego. Głównym założeniem nadal pozostaje to, abyście nie sugerowali się (poprzez forum) odpowiedziami innych uczestników, lecz abyście typowali bez sugestii, polegając przede wszystkim na sobie i własnej wiedzy oraz intuicji. Stąd właśnie formuła mailowa (Wasze odpowiedzi i tak zostaną upublicznione na forum lecz dopiero po rozpoczęciu sezonu, gdy upłynie termin typowania – przed rozpoczęciem sezonu zostaną upublicznione tylko moje typy - jako organizatora, tak abyście mieli świadomość, że dotrzymałem terminu swojego typowania).
Panie i Panowie – kilka uwag, które uczestnicy poprzednich edycji już znają, więc kieruję je głównie do typerów debiutantów ;) Pytań jest sporo, ale wyszedłem z założenia, że skoro nagroda jest atrakcyjna, to uczestnictwo w konkursie wymaga trochę poświęcenia z Waszej strony, zaangażowania, zastanowienia się nad odpowiedziami, dokonania analiz, porównań, poczytania blogów koszykarskich, statystyk, itp. Proszę o wyrozumiałość, jak też o dostosowanie się do wymagań konkursu i dotrzymywanie terminów związanych z zapisami, wpłatami i udzielaniem odpowiedzi. Oczywiście – możecie typować bez tracenia czasu na analizy i przeglądanie składów albo statystyk – ale miejcie wówczas świadomość, że Wasze szanse na zwycięstwo w konkursie znacznie w ten sposób zmaleją.
Część pytań jest dość „egzotyczna” i wiąże się z udzielaniem odpowiedzi „w ciemno” (np. pytania o Weekend Gwiazd, gdzie nie znamy jeszcze formuły konkursów, uczestników, składów, itp.). Jako organizator nie chcę jednak dopuścić do tego, aby odpowiedzi były udzielane w trakcie sezonu zasadniczego, gdyż istniałyby wtedy obawy, że ktoś nie zdążyłby udzielić odpowiedzi w (krótkim) wyznaczonym na odpowiednie zdarzenie czasie (traci się wtedy punkty i rywalizacja jest mniej emocjonująca). Tak więc chcę już teraz uzyskać od Was odpowiedzi dotyczące całego (!) sezonu (czyli sezonu zasadniczego, Weekendu Gwiazd, play – offów, finałów, nagród indywidualnych, klasyfikacji drużynowych, itp.). To świadomy zabieg z mojej strony i proszę o zrozumienie.
Ważna uwaga! Tradycyjnie już zastrzegam sobie prawo ostatecznej weryfikacji uczestników konkursu. Chcę uniknąć sytuacji, w której do konkursu zgłosiłyby się osoby – nazwijmy to – „przypadkowe”, niezainteresowane na co dzień karcianą aktywnością na forum, na HotSpocie lub na naszych zlotach i spotach regionalnych. Osoby nieznane organizatorom (lub szerokiemu gronu naszych kolekcjonerów) a także świadomie niezaangażowane w nasze hobby – na pewno nie zostaną dopuszczone do udziału w konkursie.
Zapraszam do szczegółowego zapoznania się z poniższymi informacjami odnośnie przebiegu konkursu. Im szybciej wpiszecie się na listę i opłacicie składkę, tym szybciej zostaną Wam wysłane pytania konkursowe (oczywiście będziecie wtedy mieli więcej czasu na zastanowienie się nad typami). Pytań nie wysyłam więc wszystkim uczestnikom jednocześnie, lecz w zależności od tego jak szybko się zapiszecie i opłacicie niewielką składkę.
Zapraszam do zabawy i życzę powodzenia oraz … jak największych hitów w wygranym boxie.

PRZEBIEG KONKURSU

1. Do dnia 20 października 2016 r. włącznie – zgłoszenie chęci uczestnictwa w konkursie – poprzez wpisanie się na listę na forum (z jednoczesnym podaniem adresu e – mail, na który zostanie wysłany formularz z pytaniami konkursowymi). Po dniu 20 października 2016 r. nie będzie już możliwości zapisania się!
2. Wpłata kwoty 10 zł na wskazane konto organizatora (organizator uiszcza opłatę w wyższej kwocie - 50 zł).
3. Wysłanie przez organizatora (po sprawdzeniu wpłat!) pytań konkursowych na wskazane przez Was adresy mailowe.
4. Odesłanie przez uczestników konkursu (najpóźniej do dnia 24 października 2016 r. do godz. 23.55 polskiego czasu) odpowiedzi konkursowych na mail wskazany przez organizatora konkursu. Odpowiedzi udzielone po tym czasie nie będą brane pod uwagę w konkursie – organizator zastrzega, że w takim przypadku nie zwraca składki pieniężnej!
5. Upublicznienie przez organizatora – dzień przed rozpoczęciem sezonu zasadniczego – pytań konkursowych oraz jego typów na forum.
6. Podanie przez organizatora – w dniu rozpoczęcia sezonu zasadniczego – informacji odnośnie zebranej kwoty pieniężnej na boxa.
7. Do 1 miesiąca po rozpoczęciu sezonu – publikacja odpowiedzi uczestników w odpowiednim temacie na forum (w celu zachowania przejrzystości i jawności udzielonych odpowiedzi).
8. W trakcie trwania sezonu zasadniczego, play – offów i krótko po zakończeniu Finałów prowadzona jest na bieżąco weryfikacja trafności odpowiedzi uczestników konkursu.
9. Po zakończeniu Finałów 2017 – ogłoszenie wyników konkursu. W przypadku ewentualnego zwycięstwa organizatora konkursu – uzyskany wynik zostanie zweryfikowany (sprawdzony) przez ochotnika spośród reszty uczestników konkursu.
10. Uzyskanie od zwycięzcy konkursu informacji odnośnie wyboru boxa (trzy warunki stawiane przez organizatora: 1.) musi to być box związany z ligą NBA – nie ma możliwości zamówienia boxa uczelnianego, 2.) zamawiany jest box – nie ma możliwości przekazania zwycięzcy zebranej kwoty pieniężnej, 3) możliwy jest wybór tylko jednego boxa – nie ma możliwości dopłaty i zamówienia dwóch lub więcej boxów przez zwycięzcę.
11. Zamówienie boxa i przekazanie go zwycięzcy konkursu (istnieje możliwość przekazania go i otwarcia na zlocie, o ile zwycięzca wyrazi na to zgodę).

WAŻNE INFORMACJE!

Wpłacamy 10 zł na poniższe konto:
KAROL KLIŃSKI - UL. WYCZÓŁKOWSKIEGO 6/31, 82 - 300 ELBLĄG
KONTO: 32 1160 2202 0000 0002 7930 5811

(w tytule przelewu proszę podać nick z Forum oraz wpisać "Konkurs 2016-2017")

Wysyłamy odpowiedzi konkursowe (poprzez uzupełnienie przesłanego przeze mnie pliku WORD) na maila: carlos507@wp.pl

W razie jakichkolwiek pytań podaję nr telefonu: KAROL (512 516 351).

A oto lista na zapisy (nie potrafię powiązać z pamięci wszystkich imion oraz nazwisk hotspotowych z nickami na forum, więc zapisujemy się podając: imię i nazwisko (z Hot Spota), nick (z forum), adres mailowy oraz - po wpłatach - zapisujemy "ZAPŁACONE").

1. Karol Kliński (KAROL), mail: carlos507@wp.pl - ZAPŁACONE
2. Dawid Dawidowski (NABOGATO), mail: dawiddawidowski@gmail.com - UCZESTNICTWO BEZPŁATNE
3. ...

Autor:  Wyrwa [ czw wrz 15, 2016 4:25 pm ]
Tytuł:  Re: KAROL - IV edycja całosezonowego konkursu typerskiego 16

Przemek Wyrwicki (Wyrwa),mail: przemyslaw.wyrwicki@gmail.com, ZAPŁACONE

Autor:  bullmac [ czw wrz 15, 2016 5:14 pm ]
Tytuł:  Re: KAROL - IV edycja całosezonowego konkursu typerskiego 16

1. Karol Kliński (KAROL), mail: carlos507@wp.pl - ZAPŁACONE
2. Dawid Dawidowski (NABOGATO), mail: dawiddawidowski@gmail.com - UCZESTNICTWO BEZPŁATNE
3. Przemek Wyrwicki (Wyrwa),mail: przemyslaw.wyrwicki@gmail.com, ZAPŁACONE
4. Maciej Gałka (Bullmac), mail: bullmac@gazeta.pl, ZAPŁACONE

Autor:  payton [ czw wrz 15, 2016 6:52 pm ]
Tytuł:  Re: KAROL - IV edycja całosezonowego konkursu typerskiego 16

1. Karol Kliński (KAROL), mail: carlos507@wp.pl - ZAPŁACONE
2. Dawid Dawidowski (NABOGATO), mail: dawiddawidowski@gmail.com - UCZESTNICTWO BEZPŁATNE
3. Przemek Wyrwicki (Wyrwa),mail: przemyslaw.wyrwicki@gmail.com, ZAPŁACONE
4. Maciej Gałka (Bullmac), mail: bullmac@gazeta.pl, ZAPŁACONE
5. Piotr Sitek (Payton), mail: p.sitekk@wp.pl ZAPLACONE

Autor:  edie76 [ czw wrz 15, 2016 9:03 pm ]
Tytuł:  Re: KAROL - IV edycja całosezonowego konkursu typerskiego 16

1. Karol Kliński (KAROL), mail: carlos507@wp.pl - ZAPŁACONE
2. Dawid Dawidowski (NABOGATO), mail: dawiddawidowski@gmail.com - UCZESTNICTWO BEZPŁATNE
3. Przemek Wyrwicki (Wyrwa),mail: przemyslaw.wyrwicki@gmail.com, ZAPŁACONE
4. Maciej Gałka (Bullmac), mail: bullmac@gazeta.pl, ZAPŁACONE
5. Piotr Sitek (Payton), mail: p.sitekk@wp.pl ZAPLACONE
6. Michał Piórowski (Edie76), mail: mpiorowski@gmail.com, ZAPŁACONE

Autor:  haku [ ndz wrz 18, 2016 4:45 pm ]
Tytuł:  Re: KAROL - IV edycja całosezonowego konkursu typerskiego 16

1. Karol Kliński (KAROL), mail: carlos507@wp.pl - ZAPŁACONE
2. Dawid Dawidowski (NABOGATO), mail: dawiddawidowski@gmail.com - UCZESTNICTWO BEZPŁATNE
3. Przemek Wyrwicki (Wyrwa),mail: przemyslaw.wyrwicki@gmail.com, ZAPŁACONE
4. Maciej Gałka (Bullmac), mail: bullmac@gazeta.pl, ZAPŁACONE
5. Piotr Sitek (Payton), mail: p.sitekk@wp.pl ZAPLACONE
6. Michał Piórowski (Edie76), mail: mpiorowski@gmail.com, ZAPŁACONE
7. Rafał Haczyk (haku) mail : haku4@vp.pl - ZAPŁACONE

Autor:  maniek1227 [ pn wrz 19, 2016 6:46 pm ]
Tytuł:  Re: KAROL - IV edycja całosezonowego konkursu typerskiego 16

1. Karol Kliński (KAROL), mail: carlos507@wp.pl - ZAPŁACONE
2. Dawid Dawidowski (NABOGATO), mail: dawiddawidowski@gmail.com - UCZESTNICTWO BEZPŁATNE
3. Przemek Wyrwicki (Wyrwa),mail: przemyslaw.wyrwicki@gmail.com, ZAPŁACONE
4. Maciej Gałka (Bullmac), mail: bullmac@gazeta.pl, ZAPŁACONE
5. Piotr Sitek (Payton), mail: p.sitekk@wp.pl ZAPLACONE
6. Michał Piórowski (Edie76), mail: mpiorowski@gmail.com, ZAPŁACONE
7. Rafał Haczyk (haku) mail : haku4@vp.pl - ZAPŁACONE
8. Mariusz Kowalewski ,(maniek1227): mariusz_kowal@wp.pl - ZAPŁACONE

Autor:  dziuba [ czw wrz 22, 2016 5:33 pm ]
Tytuł:  Re: KAROL - IV edycja całosezonowego konkursu typerskiego 16

1. Karol Kliński (KAROL), mail: carlos507@wp.pl - ZAPŁACONE
2. Dawid Dawidowski (NABOGATO), mail: dawiddawidowski@gmail.com - UCZESTNICTWO BEZPŁATNE
3. Przemek Wyrwicki (Wyrwa),mail: przemyslaw.wyrwicki@gmail.com, ZAPŁACONE
4. Maciej Gałka (Bullmac), mail: bullmac@gazeta.pl, ZAPŁACONE
5. Piotr Sitek (Payton), mail: p.sitekk@wp.pl ZAPLACONE
6. Michał Piórowski (Edie76), mail: mpiorowski@gmail.com, ZAPŁACONE
7. Rafał Haczyk (haku) mail : haku4@vp.pl - ZAPŁACONE
8. Mariusz Kowalewski ,(maniek1227): mariusz_kowal@wp.pl - ZAPŁACONE
9. Maciej Dziubański (dziuba), maciek.dziuba@gmail.com - ZAPŁACONE

Autor:  Meloa [ pt wrz 23, 2016 7:56 am ]
Tytuł:  Re: KAROL - IV edycja całosezonowego konkursu typerskiego 16

1. Karol Kliński (KAROL), mail: carlos507@wp.pl - ZAPŁACONE
2. Dawid Dawidowski (NABOGATO), mail: dawiddawidowski@gmail.com - UCZESTNICTWO BEZPŁATNE
3. Przemek Wyrwicki (Wyrwa),mail: przemyslaw.wyrwicki@gmail.com, ZAPŁACONE
4. Maciej Gałka (Bullmac), mail: bullmac@gazeta.pl, ZAPŁACONE
5. Piotr Sitek (Payton), mail: p.sitekk@wp.pl ZAPLACONE
6. Michał Piórowski (Edie76), mail: mpiorowski@gmail.com, ZAPŁACONE
7. Rafał Haczyk (haku) mail : haku4@vp.pl - ZAPŁACONE
8. Mariusz Kowalewski ,(maniek1227): mariusz_kowal@wp.pl - ZAPŁACONE
9. Maciej Dziubański (dziuba), maciek.dziuba@gmail.com - ZAPŁACONE
10. Tomasz Pełka (Meloa), mail: tompel@gazeta.pl - ZAPŁACONE

Autor:  Czesław [ pt wrz 23, 2016 11:54 am ]
Tytuł:  Re: KAROL - IV edycja całosezonowego konkursu typerskiego 16

1. Karol Kliński (KAROL), mail: carlos507@wp.pl - ZAPŁACONE
2. Dawid Dawidowski (NABOGATO), mail: dawiddawidowski@gmail.com - UCZESTNICTWO BEZPŁATNE
3. Przemek Wyrwicki (Wyrwa),mail: przemyslaw.wyrwicki@gmail.com, ZAPŁACONE
4. Maciej Gałka (Bullmac), mail: bullmac@gazeta.pl, ZAPŁACONE
5. Piotr Sitek (Payton), mail: p.sitekk@wp.pl ZAPLACONE
6. Michał Piórowski (Edie76), mail: mpiorowski@gmail.com, ZAPŁACONE
7. Rafał Haczyk (haku) mail : haku4@vp.pl - ZAPŁACONE
8. Mariusz Kowalewski ,(maniek1227): mariusz_kowal@wp.pl - ZAPŁACONE
9. Maciej Dziubański (dziuba), maciek.dziuba@gmail.com - ZAPŁACONE
10. Tomasz Pełka (Meloa), mail: tompel@gazeta.pl - ZAPŁACONE
11. Kajetan Matuszewki (Czesław), mail: kmatuszewski93@gmail.com

Autor:  Michał29 [ pt wrz 23, 2016 2:34 pm ]
Tytuł:  Re: KAROL - IV edycja całosezonowego konkursu typerskiego 16

1. Karol Kliński (KAROL), mail: carlos507@wp.pl - ZAPŁACONE
2. Dawid Dawidowski (NABOGATO), mail: dawiddawidowski@gmail.com - UCZESTNICTWO BEZPŁATNE
3. Przemek Wyrwicki (Wyrwa),mail: przemyslaw.wyrwicki@gmail.com, ZAPŁACONE
4. Maciej Gałka (Bullmac), mail: bullmac@gazeta.pl, ZAPŁACONE
5. Piotr Sitek (Payton), mail: p.sitekk@wp.pl ZAPLACONE
6. Michał Piórowski (Edie76), mail: mpiorowski@gmail.com, ZAPŁACONE
7. Rafał Haczyk (haku) mail : haku4@vp.pl - ZAPŁACONE
8. Mariusz Kowalewski ,(maniek1227): mariusz_kowal@wp.pl - ZAPŁACONE
9. Maciej Dziubański (dziuba), maciek.dziuba@gmail.com - ZAPŁACONE
10. Tomasz Pełka (Meloa), mail: tompel@gazeta.pl - ZAPŁACONE
11. Kajetan Matuszewki (Czesław), mail: kmatuszewski93@gmail.com
12. Michał Kamiński (Michał29), mail: koala29@interia.eu - ZAPŁACONE

Autor:  bequi [ pt wrz 23, 2016 2:43 pm ]
Tytuł:  Re: KAROL - IV edycja całosezonowego konkursu typerskiego 16

1. Karol Kliński (KAROL), mail: carlos507@wp.pl - ZAPŁACONE
2. Dawid Dawidowski (NABOGATO), mail: dawiddawidowski@gmail.com - UCZESTNICTWO BEZPŁATNE
3. Przemek Wyrwicki (Wyrwa),mail: przemyslaw.wyrwicki@gmail.com, ZAPŁACONE
4. Maciej Gałka (Bullmac), mail: bullmac@gazeta.pl, ZAPŁACONE
5. Piotr Sitek (Payton), mail: p.sitekk@wp.pl ZAPLACONE
6. Michał Piórowski (Edie76), mail: mpiorowski@gmail.com, ZAPŁACONE
7. Rafał Haczyk (haku) mail : haku4@vp.pl - ZAPŁACONE
8. Mariusz Kowalewski ,(maniek1227): mariusz_kowal@wp.pl - ZAPŁACONE
9. Maciej Dziubański (dziuba), maciek.dziuba@gmail.com - ZAPŁACONE
10. Tomasz Pełka (Meloa), mail: tompel@gazeta.pl - ZAPŁACONE
11. Kajetan Matuszewki (Czesław), mail: kmatuszewski93@gmail.com
12. Michał Kamiński (Michał29), mail: koala29@interia.eu - ZAPŁACONE
13. Paweł Betkier (bequi), mail: pawelbet@o2.pl - ZAPŁACONE

Autor:  Leszczu [ czw wrz 29, 2016 8:00 am ]
Tytuł:  Re: KAROL - IV edycja całosezonowego konkursu typerskiego 16

1. Karol Kliński (KAROL), mail: carlos507@wp.pl - ZAPŁACONE
2. Dawid Dawidowski (NABOGATO), mail: dawiddawidowski@gmail.com - UCZESTNICTWO BEZPŁATNE
3. Przemek Wyrwicki (Wyrwa),mail: przemyslaw.wyrwicki@gmail.com, ZAPŁACONE
4. Maciej Gałka (Bullmac), mail: bullmac@gazeta.pl, ZAPŁACONE
5. Piotr Sitek (Payton), mail: p.sitekk@wp.pl ZAPLACONE
6. Michał Piórowski (Edie76), mail: mpiorowski@gmail.com, ZAPŁACONE
7. Rafał Haczyk (haku) mail : haku4@vp.pl - ZAPŁACONE
8. Mariusz Kowalewski ,(maniek1227): mariusz_kowal@wp.pl - ZAPŁACONE
9. Maciej Dziubański (dziuba), maciek.dziuba@gmail.com - ZAPŁACONE
10. Tomasz Pełka (Meloa), mail: tompel@gazeta.pl - ZAPŁACONE
11. Kajetan Matuszewki (Czesław), mail: kmatuszewski93@gmail.com
12. Michał Kamiński (Michał29), mail: koala29@interia.eu - ZAPŁACONE
13. Paweł Betkier (bequi), mail: pawelbet@o2.pl - ZAPŁACONE
14. Grzegorz Leszczyński (LESZCZU), mail: Leszczynski.grzegorz@gmail.com - ZAPŁACONE

Autor:  Dżordżu [ pt wrz 30, 2016 7:48 am ]
Tytuł:  Re: KAROL - IV edycja całosezonowego konkursu typerskiego 16

1. Karol Kliński (KAROL), mail: carlos507@wp.pl - ZAPŁACONE
2. Dawid Dawidowski (NABOGATO), mail: dawiddawidowski@gmail.com - UCZESTNICTWO BEZPŁATNE
3. Przemek Wyrwicki (Wyrwa),mail: przemyslaw.wyrwicki@gmail.com, ZAPŁACONE
4. Maciej Gałka (Bullmac), mail: bullmac@gazeta.pl, ZAPŁACONE
5. Piotr Sitek (Payton), mail: p.sitekk@wp.pl ZAPLACONE
6. Michał Piórowski (Edie76), mail: mpiorowski@gmail.com, ZAPŁACONE
7. Rafał Haczyk (haku) mail : haku4@vp.pl - ZAPŁACONE
8. Mariusz Kowalewski ,(maniek1227): mariusz_kowal@wp.pl - ZAPŁACONE
9. Maciej Dziubański (dziuba), maciek.dziuba@gmail.com - ZAPŁACONE
10. Tomasz Pełka (Meloa), mail: tompel@gazeta.pl - ZAPŁACONE
11. Kajetan Matuszewki (Czesław), mail: kmatuszewski93@gmail.com
12. Michał Kamiński (Michał29), mail: koala29@interia.eu - ZAPŁACONE
13. Paweł Betkier (bequi), mail: pawelbet@o2.pl - ZAPŁACONE
14. Grzegorz Leszczyński (LESZCZU), mail: Leszczynski.grzegorz@gmail.com - ZAPŁACONE
15. Grzegorz Masłowski (Dżordżu), mail: maslowski.grzegorz@gmail.com - ZAPŁACONE

Autor:  Karol [ pt wrz 30, 2016 4:51 pm ]
Tytuł:  Re: KAROL - IV edycja całosezonowego konkursu typerskiego 16

1. Karol Kliński (KAROL), mail: carlos507@wp.pl - ZAPŁACONE
2. Dawid Dawidowski (NABOGATO), mail: dawiddawidowski@gmail.com - UCZESTNICTWO BEZPŁATNE
3. Przemek Wyrwicki (Wyrwa),mail: przemyslaw.wyrwicki@gmail.com, ZAPŁACONE
4. Maciej Gałka (Bullmac), mail: bullmac@gazeta.pl, ZAPŁACONE
5. Piotr Sitek (Payton), mail: p.sitekk@wp.pl ZAPLACONE
6. Michał Piórowski (Edie76), mail: mpiorowski@gmail.com, ZAPŁACONE
7. Rafał Haczyk (haku) mail : haku4@vp.pl - ZAPŁACONE
8. Mariusz Kowalewski ,(maniek1227): mariusz_kowal@wp.pl - ZAPŁACONE
9. Maciej Dziubański (dziuba), maciek.dziuba@gmail.com - ZAPŁACONE
10. Tomasz Pełka (Meloa), mail: tompel@gazeta.pl - ZAPŁACONE
11. Kajetan Matuszewki (Czesław), mail: kmatuszewski93@gmail.com
12. Michał Kamiński (Michał29), mail: koala29@interia.eu - ZAPŁACONE
13. Paweł Betkier (bequi), mail: pawelbet@o2.pl - ZAPŁACONE
14. Grzegorz Leszczyński (LESZCZU), mail: Leszczynski.grzegorz@gmail.com - ZAPŁACONE
15. Grzegorz Masłowski (Dżordżu), mail: maslowski.grzegorz@gmail.com - ZAPŁACONE
16. Łukasz Łysikowski (Łysy), mail: lukasz.lysikowski@gmail.com - ZAPŁACONE

Autor:  Karol [ ndz paź 02, 2016 8:41 am ]
Tytuł:  Re: KAROL - IV edycja całosezonowego konkursu typerskiego 16

1. Karol Kliński (KAROL), mail: carlos507@wp.pl - ZAPŁACONE
2. Dawid Dawidowski (NABOGATO), mail: dawiddawidowski@gmail.com - UCZESTNICTWO BEZPŁATNE
3. Przemek Wyrwicki (Wyrwa),mail: przemyslaw.wyrwicki@gmail.com, ZAPŁACONE
4. Maciej Gałka (Bullmac), mail: bullmac@gazeta.pl, ZAPŁACONE
5. Piotr Sitek (Payton), mail: p.sitekk@wp.pl ZAPLACONE
6. Michał Piórowski (Edie76), mail: mpiorowski@gmail.com, ZAPŁACONE
7. Rafał Haczyk (haku) mail : haku4@vp.pl - ZAPŁACONE
8. Mariusz Kowalewski ,(maniek1227): mariusz_kowal@wp.pl - ZAPŁACONE
9. Maciej Dziubański (dziuba), maciek.dziuba@gmail.com - ZAPŁACONE
10. Tomasz Pełka (Meloa), mail: tompel@gazeta.pl - ZAPŁACONE
11. Kajetan Matuszewki (Czesław), mail: kmatuszewski93@gmail.com
12. Michał Kamiński (Michał29), mail: koala29@interia.eu - ZAPŁACONE
13. Paweł Betkier (bequi), mail: pawelbet@o2.pl - ZAPŁACONE
14. Grzegorz Leszczyński (LESZCZU), mail: Leszczynski.grzegorz@gmail.com - ZAPŁACONE
15. Grzegorz Masłowski (Dżordżu), mail: maslowski.grzegorz@gmail.com - ZAPŁACONE
16. Łukasz Łysikowski (Łysy), mail: lukasz.lysikowski@gmail.com - ZAPŁACONE
17. Jakub Rzymski (Youngtrece), mail: Kubarzymski113@gmail.com - ZAPŁACONE

Autor:  Sieka [ czw paź 06, 2016 5:12 pm ]
Tytuł:  Re: KAROL - IV edycja całosezonowego konkursu typerskiego 16

1. Karol Kliński (KAROL), mail: carlos507@wp.pl - ZAPŁACONE
2. Dawid Dawidowski (NABOGATO), mail: dawiddawidowski@gmail.com - UCZESTNICTWO BEZPŁATNE
3. Przemek Wyrwicki (Wyrwa),mail: przemyslaw.wyrwicki@gmail.com, ZAPŁACONE
4. Maciej Gałka (Bullmac), mail: bullmac@gazeta.pl, ZAPŁACONE
5. Piotr Sitek (Payton), mail: p.sitekk@wp.pl ZAPLACONE
6. Michał Piórowski (Edie76), mail: mpiorowski@gmail.com, ZAPŁACONE
7. Rafał Haczyk (haku) mail : haku4@vp.pl - ZAPŁACONE
8. Mariusz Kowalewski ,(maniek1227): mariusz_kowal@wp.pl - ZAPŁACONE
9. Maciej Dziubański (dziuba), maciek.dziuba@gmail.com - ZAPŁACONE
10. Tomasz Pełka (Meloa), mail: tompel@gazeta.pl - ZAPŁACONE
11. Kajetan Matuszewki (Czesław), mail: kmatuszewski93@gmail.com
12. Michał Kamiński (Michał29), mail: koala29@interia.eu - ZAPŁACONE
13. Paweł Betkier (bequi), mail: pawelbet@o2.pl - ZAPŁACONE
14. Grzegorz Leszczyński (LESZCZU), mail: Leszczynski.grzegorz@gmail.com - ZAPŁACONE
15. Grzegorz Masłowski (Dżordżu), mail: maslowski.grzegorz@gmail.com - ZAPŁACONE
16. Łukasz Łysikowski (Łysy), mail: lukasz.lysikowski@gmail.com - ZAPŁACONE
17. Jakub Rzymski (Youngtrece), mail: Kubarzymski113@gmail.com - ZAPŁACONE
18. Damian Pasieka (Sieka), mail: siekamilan@interia.pl - ZAPŁACONE

Autor:  przemekj [ pt paź 07, 2016 8:25 pm ]
Tytuł:  Re: KAROL - IV edycja całosezonowego konkursu typerskiego 16

1. Karol Kliński (KAROL), mail: carlos507@wp.pl - ZAPŁACONE
2. Dawid Dawidowski (NABOGATO), mail: dawiddawidowski@gmail.com - UCZESTNICTWO BEZPŁATNE
3. Przemek Wyrwicki (Wyrwa),mail: przemyslaw.wyrwicki@gmail.com, ZAPŁACONE
4. Maciej Gałka (Bullmac), mail: bullmac@gazeta.pl, ZAPŁACONE
5. Piotr Sitek (Payton), mail: p.sitekk@wp.pl ZAPLACONE
6. Michał Piórowski (Edie76), mail: mpiorowski@gmail.com, ZAPŁACONE
7. Rafał Haczyk (haku) mail : haku4@vp.pl - ZAPŁACONE
8. Mariusz Kowalewski ,(maniek1227): mariusz_kowal@wp.pl - ZAPŁACONE
9. Maciej Dziubański (dziuba), maciek.dziuba@gmail.com - ZAPŁACONE
10. Tomasz Pełka (Meloa), mail: tompel@gazeta.pl - ZAPŁACONE
11. Kajetan Matuszewki (Czesław), mail: kmatuszewski93@gmail.com
12. Michał Kamiński (Michał29), mail: koala29@interia.eu - ZAPŁACONE
13. Paweł Betkier (bequi), mail: pawelbet@o2.pl - ZAPŁACONE
14. Grzegorz Leszczyński (LESZCZU), mail: Leszczynski.grzegorz@gmail.com - ZAPŁACONE
15. Grzegorz Masłowski (Dżordżu), mail: maslowski.grzegorz@gmail.com - ZAPŁACONE
16. Łukasz Łysikowski (Łysy), mail: lukasz.lysikowski@gmail.com - ZAPŁACONE
17. Jakub Rzymski (Youngtrece), mail: Kubarzymski113@gmail.com - ZAPŁACONE
18. Damian Pasieka (Sieka), mail: siekamilan@interia.pl - ZAPŁACONE
19. Przemysław Juracki (przemekj), mail : przemekj@o2.pl - ZAPŁACONE

Autor:  Clutch [ czw paź 13, 2016 7:37 am ]
Tytuł:  Re: KAROL - IV edycja całosezonowego konkursu typerskiego 16

1. Karol Kliński (KAROL), mail: carlos507@wp.pl - ZAPŁACONE
2. Dawid Dawidowski (NABOGATO), mail: dawiddawidowski@gmail.com - UCZESTNICTWO BEZPŁATNE
3. Przemek Wyrwicki (Wyrwa),mail: przemyslaw.wyrwicki@gmail.com, ZAPŁACONE
4. Maciej Gałka (Bullmac), mail: bullmac@gazeta.pl, ZAPŁACONE
5. Piotr Sitek (Payton), mail: p.sitekk@wp.pl ZAPLACONE
6. Michał Piórowski (Edie76), mail: mpiorowski@gmail.com, ZAPŁACONE
7. Rafał Haczyk (haku) mail : haku4@vp.pl - ZAPŁACONE
8. Mariusz Kowalewski ,(maniek1227): mariusz_kowal@wp.pl - ZAPŁACONE
9. Maciej Dziubański (dziuba), maciek.dziuba@gmail.com - ZAPŁACONE
10. Tomasz Pełka (Meloa), mail: tompel@gazeta.pl - ZAPŁACONE
11. Kajetan Matuszewki (Czesław), mail: kmatuszewski93@gmail.com
12. Michał Kamiński (Michał29), mail: koala29@interia.eu - ZAPŁACONE
13. Paweł Betkier (bequi), mail: pawelbet@o2.pl - ZAPŁACONE
14. Grzegorz Leszczyński (LESZCZU), mail: Leszczynski.grzegorz@gmail.com - ZAPŁACONE
15. Grzegorz Masłowski (Dżordżu), mail: maslowski.grzegorz@gmail.com - ZAPŁACONE
16. Łukasz Łysikowski (Łysy), mail: lukasz.lysikowski@gmail.com - ZAPŁACONE
17. Jakub Rzymski (Youngtrece), mail: Kubarzymski113@gmail.com - ZAPŁACONE
18. Damian Pasieka (Sieka), mail: siekamilan@interia.pl - ZAPŁACONE
19. Przemysław Juracki (przemekj), mail : przemekj@o2.pl - ZAPŁACONE
20. Paweł Sobczak (Clutch), mail : p.sobczak@gmail.com - ZAPŁACONE

Autor:  Karol [ śr paź 26, 2016 4:05 pm ]
Tytuł:  Re: KAROL - IV edycja całosezonowego konkursu typerskiego 16

Panowie, ruszyła NBA a wraz z ligą ruszył nasz konkurs, więc pora na małe podsumowanie pierwszej jego części :)

Typuje 19 osób. Lista uczestników przedstawia się więc następująco:

1. Karol
2. Meloa
3. Czesław
4. Bullmac
5. Dżordżu
6. Przemekj
7. Bequi
8. Leszczu
9. Sieka
10. Clutch
11. Łysy
12. Edie
13. Youngtrece
14. Haku
15. Dziuba
16. Payton
17. Wyrwa
18. Michał_29
19. Maniek
Kwota zebrana na boxa to 230 zł od 19 osób, które uiściły opłatę. Powinno wystarczyć na boxa z jakiegoś grupowego zamówienia :)

Zgodnie z regulaminem, w dniu dzisiejszym publikuję pytania konkursowe. Oczywiście każdy z uczestników je zna, jednak posłużą one Wam przy weryfikacji wyników konkursu. Oto te pytania:

1) 2 listopada 2016 r. NEW YORK – zwycięzca meczu Knicks vs Rockets
2) 22 listopada 2016 r. ATLANTA – zwycięzca meczu Hawks vs Pelicans
3) 26 listopada 2016 r. MIAMI – zwycięzca meczu Heat vs Grizzlies
4) 9 grudnia 2016 r. MINNEAPOLIS – zwycięzca meczu Timberwolves vs Pistons
5) 23 grudnia 2016 r. PHOENIX – zwycięzca meczu Suns vs Sixers
6) 25 grudnia 2016 r. CLEVELAND – zwycięzca meczu Cavaliers vs Warriors
7) 8 stycznia 2017 r. LOS ANGELES – zwycięzca meczu Lakers vs Magic
8) 21 stycznia 2017 r. SALT LAKE CITY – zwycięzca meczu Jazz vs Pacers
9) 24 stycznia 2017 r. TORONTO – zwycięzca meczu Raptors vs Spurs
10) 1 lutego 2017 r. OKLAHOMA CITY – zwycięzca meczu Thunder vs Bulls
11) 5 lutego 2017 r. BOSTON – zwycięzca meczu Celtics vs Clippers
12) 1 marca 2017 r. SACRAMENTO – zwycięzca meczu Kings vs Nets
13) 11 marca 2017 r. PORTLAND – zwycięzca meczu Blazers vs Wizards
14) 31 marca 2017 r. CHARLOTTE – zwycięzca meczu Hornets vs Nuggets
15) 2 kwietnia 2017 r. MILWAUKEE – zwycięzca meczu Bucks vs Mavericks
16) 1 miejsce w Konferencji Wschodniej na koniec sezonu zasadniczego
17) 2 miejsce w Konferencji Wschodniej na koniec sezonu zasadniczego
18) 3 miejsce w Konferencji Wschodniej na koniec sezonu zasadniczego
19) 4 miejsce w Konferencji Wschodniej na koniec sezonu zasadniczego
20) 5 miejsce w Konferencji Wschodniej na koniec sezonu zasadniczego
21) 6 miejsce w Konferencji Wschodniej na koniec sezonu zasadniczego
22) 7 miejsce w Konferencji Wschodniej na koniec sezonu zasadniczego
23) 8 miejsce w Konferencji Wschodniej na koniec sezonu zasadniczego
24) 9 miejsce w Konferencji Wschodniej na koniec sezonu zasadniczego
25) 10 miejsce w Konferencji Wschodniej na koniec sezonu zasadniczego
26) 11 miejsce w Konferencji Wschodniej na koniec sezonu zasadniczego
27) 12 miejsce w Konferencji Wschodniej na koniec sezonu zasadniczego
28) 13 miejsce w Konferencji Wschodniej na koniec sezonu zasadniczego
29) 14 miejsce w Konferencji Wschodniej na koniec sezonu zasadniczego
30) 15 miejsce w Konferencji Wschodniej na koniec sezonu zasadniczego
31) 1 miejsce w Konferencji Zachodniej na koniec sezonu zasadniczego
32) 2 miejsce w Konferencji Zachodniej na koniec sezonu zasadniczego
33) 3 miejsce w Konferencji Zachodniej na koniec sezonu zasadniczego
34) 4 miejsce w Konferencji Zachodniej na koniec sezonu zasadniczego
35) 5 miejsce w Konferencji Zachodniej na koniec sezonu zasadniczego
36) 6 miejsce w Konferencji Zachodniej na koniec sezonu zasadniczego
37) 7 miejsce w Konferencji Zachodniej na koniec sezonu zasadniczego
38) 8 miejsce w Konferencji Zachodniej na koniec sezonu zasadniczego
39) 9 miejsce w Konferencji Zachodniej na koniec sezonu zasadniczego
40) 10 miejsce w Konferencji Zachodniej na koniec sezonu zasadniczego
41) 11 miejsce w Konferencji Zachodniej na koniec sezonu zasadniczego
42) 12 miejsce w Konferencji Zachodniej na koniec sezonu zasadniczego
43) 13 miejsce w Konferencji Zachodniej na koniec sezonu zasadniczego
44) 14 miejsce w Konferencji Zachodniej na koniec sezonu zasadniczego
45) 15 miejsce w Konferencji Zachodniej na koniec sezonu zasadniczego
46) Najlepszy strzelec sezonu zasadniczego
47) 4 gracze z miejsc 2 – 5 w klasyfikacji najlepszych strzelców sezonu zasadniczego
48) Najlepszy zbierający sezonu zasadniczego
49) 4 gracze którzy zajmą miejsca 2 – 5 w klasyfikacji najlepiej zbierających sezonu zasadniczego
50) Najlepszy podający sezonu zasadniczego
51) 4 gracze którzy zajmą miejsca 2 – 5 w klasyfikacji najlepiej podających sezonu zasadniczego
52) Najlepszy blokujący sezonu zasadniczego
53) 4 graczy którzy zajmą miejsca 2 – 5 w klasyfikacji najlepiej blokujących sezonu zasadniczego
54) Najlepszy przechwytujący sezonu zasadniczego
55) 4 graczy którzy zajmą miejsca 2 – 5 w klasyfikacji najlepiej przechwytujących sezonu zasadniczego
56) Najlepszy wykonawca rzutów wolnych w sezonie zasadniczym
57) 4 graczy którzy zajmą miejsca 2 – 5 w klasyfikacji najlepszych wykonawców rzutów wolnych sezonu zasadniczego
58) Najlepszy strzelec za 3 punkty w sezonie zasadniczym
59) 4 graczy którzy zajmą miejsca 2 – 5 w klasyfikacji najlepszych strzelców za 3 pkt sezonu zasadniczego
60) Zawodnik najlepiej rzucający z gry w sezonie zasadniczym
61) 4 graczy którzy zajmą miejsca 2 – 5 w klasyfikacji najlepiej rzucających z gry sezonu zasadniczego
62) Gracz z największą ilością „double – double” w sezonie zasadniczym
63) Gracz z największą ilością „triple – double” w sezonie zasadniczym
64) Ben Simmons (Sixers) – suma średniej punktów, średniej zbiórek i średniej asyst: MNIEJ/WIĘCEJ NIŻ 22,5
65) Brandon Ingram (Lakers) – suma średniej punktów, średniej zbiórek i średniej asyst: MNIEJ/WIĘCEJ NIŻ 18,5
66) Jaylen Brown (Celtics) – suma średniej punktów, średniej zbiórek i średniej asyst: MNIEJ/WIĘCEJ NIŻ 14,5
67) Kris Dunn (Timberwolves) – suma średniej punktów, średniej zbiórek i średniej asyst: MNIEJ/WIĘCEJ NIŻ 16,5
68) Buddy Hield (Pelicans) – suma średniej punktów, średniej zbiórek i średniej asyst: MNIEJ/WIĘCEJ NIŻ 19,5
69) D’Angelo Russell (Lakers) – suma średniej punktów, średniej zbiórek i średniej asyst: MNIEJ/WIĘCEJ NIŻ 24,5
70) Kristaps Porzingis (Knicks) – suma średniej punktów, średniej zbiórek i średniej asyst: MNIEJ/WIĘCEJ NIŻ 26,5
71) Stanley Johnson (Pistons) – suma średniej punktów, średniej zbiórek i średniej asyst: MNIEJ/WIĘCEJ NIŻ 15,5
72) Justise Winslow (Heat) – suma średniej punktów, średniej zbiórek i średniej asyst: MNIEJ/WIĘCEJ NIŻ 18,5
73) Devin Booker (Suns) – suma średniej punktów, średniej zbiórek i średniej asyst: MNIEJ/WIĘCEJ NIŻ 20,5
74) Kto lepszy w sezonie zasadniczym: Warriors/Cavaliers
75) Kto lepszy w sezonie zasadniczym: Spurs/Celtics
76) Kto lepszy w sezonie zasadniczym: Raptors/Clippers
77) Kto lepszy w sezonie zasadniczym: Bulls/Thunder
78) Kto lepszy w sezonie zasadniczym: Timberwolves/Pacers
79) Kto lepszy w sezonie zasadniczym: Heat/Rockets
80) Kto lepszy w sezonie zasadniczym: Grizzlies/Hawks
81) Kto lepszy w sezonie zasadniczym: Knicks/Pelicans
82) Kto lepszy w sezonie zasadniczym: Lakers/Bucks
83) Kto lepszy w sezonie zasadniczym: Pistons/Blazers
84) Kto lepszy w sezonie zasadniczym: Mavericks/Magic
85) Kto lepszy w sezonie zasadniczym: Jazz/Wizards
86) Kto lepszy w sezonie zasadniczym: Nuggets/Hornets
87) Kto lepszy w sezonie zasadniczym: Kings/Sixers
88) Kto lepszy w sezonie zasadniczym: Nets/Suns
89) Lepszy strzelec w sezonie zasadniczym: D. Cousins (Kings) vs D. Lillard (Blazers)
90) Lepszy strzelec w sezonie zasadniczym: K. Leonard (Spurs) vs A. Wiggins (Wolves)
91) Lepszy strzelec w sezonie zasadniczym: H. Whiteside (Heat) vs J. Parker (Bucks)
92) Lepszy zbierający w sezonie zasadniczym: D. Howard (Hawks) vs R. Gobert (Jazz)
93) Lepszy zbierający w sezonie zasadniczym: A. Davis (Pelicans) vs J. Randle (Lakers)
94) Lepszy zbierający w sezonie zasadniczym: K. Durant (Warriors) vs B. Lopez (Nets)
95) Lepszy podający w sezonie zasadniczym: R. Westbrook (Thunder) vs J. Wall (Wizards)
96) Lepszy podający w sezonie zasadniczym: E. Payton (Magic) vs L. James (Cavaliers)
97) Lepszy podający w sezonie zasadniczym: J. Butler (Bulls) vs K. Walker (Hornets)
98) Lepszy blokujący w sezonie zasadniczym: D. Jordan (Clippers) vs S. Ibaka (Magic)
99) Lepszy blokujący w sezonie zasadniczym: M. Turner (Pacers) vs J. Valanciunas (Raptors)
100) Lepszy blokujący w sezonie zasadniczym: A. Bogut (Mavericks) vs M. Gasol (Grizzlies)
101) Lepszy przechwytujący w sezonie zasadniczym: V. Oladipo (Thunder) vs J. Harden (Rockets)
102) Lepszy przechwytujący w sezonie zasadniczym: S. Curry (Warriors) vs C. Paul (Clippers)
103) Lepszy przechwytujący w sezonie zasadniczym: P. George (Pacers) vs R. Rondo (Bulls)
104) Lepszy wykonawca rzutów wolnych w sezonie zasadniczym: D. Gallinari (Nuggets) vs I. Thomas (Celtics)
105) Lepszy wykonawca rzutów wolnych w sezonie zasadniczym: M. Conley (Grizzlies) vs G. Hayward (Jazz)
106) Lepszy wykonawca rzutów wolnych w sezonie zasadniczym: K. Irving (Cavaliers) vs K. Thompson (Warriors)
107) Lepszy strzelec za 3 punkty w sezonie zasadniczym: J. Teague (Pacers) vs C.J. McCollum (Blazers)
108) Lepszy strzelec za 3 punkty w sezonie zasadniczym: D. Green (Spurs) vs C. Anthony (Knicks)
109) Lepszy strzelec za 3 punkty w sezonie zasadniczym: H. Barnes (Mavericks) vs K. Lowry (Raptors)
110) Lepszy rzucający z gry w sezonie zasadniczym: A. Drummond (Pistons) vs D. Favors (Jazz)
111) Lepszy rzucający z gry w sezonie zasadniczym: K. Faried (Nuggets) vs G. Monroe (Bucks)
112) Lepszy rzucający z gry w sezonie zasadniczym: J. Okafor (Sixers) vs P. Millsap (Hawks)
113) Najlepszy zespół ofensywny w sezonie zasadniczym (średnia zdobywanych punktów)
114) Najgorszy zespół ofensywny w sezonie zasadniczym (średnia zdobywanych punktów)
115) Najlepszy zespół defensywny w sezonie zasadniczym (średnia traconych punktów)
116) Najgorszy zespół defensywny w sezonie zasadniczym (średnia traconych punktów)
117) Drużyna z największą liczbą zwycięstw u siebie
118) Drużyna z największą liczbą zwycięstw na wyjeździe
119) 5 zawodników, którzy zmienią klub w trakcie sezonu zasadniczego
120) 3 zawodników, którzy rozegrają wszystkie 82 mecze w sezonie zasadniczym
121) 3 zawodników, którzy przynajmniej raz otrzymają nagrodę dla Gracza Miesiąca w sezonie zasadniczym
122) MVP sezonu zasadniczego
123) Gracz, który poczynił największy postęp w sezonie (MIP)
124) Najlepszy obrońca sezonu zasadniczego
125) Najlepszy rezerwowy sezonu zasadniczego
126) Najlepszy debiutant sezonu zasadniczego
127) Najlepszy trener sezonu zasadniczego
128) Najlepsza piątka NBA sezonu zasadniczego
129) Najlepsza piątka debiutantów sezonu zasadniczego
130) 3 trenerów, którzy stracą pracę w sezonie 2016/2017
131) 2 trenerów, którzy przynajmniej raz otrzymają nagrodę dla Trenera Miesiąca w sezonie zasadniczym
132) Średnia punktów w meczu Marcina Gortata w sezonie zasadniczym
133) Średnia zbiórek w meczu Marcina Gortata w sezonie zasadniczym
134) Czy Marcin Gortat rozegra przynajmniej 70 spotkań w sezonie zasadniczym: TAK/NIE
135) Czy najlepszy debiutant sezonu zasadniczego 2016/2017 osiągnie średnią punktową powyżej 16 pkt na mecz: TAK/NIE
136) Zespół, który wygra Loterię i w 2017 r. będzie wybierał zawodnika z nr 1 Draftu
137) Pierwsza piątka drużyny Wschodu w Meczu Gwiazd 2017
138) Pięciu graczy rezerwowych drużyny Wschodu w Meczu Gwiazd 2017
139) Pierwsza piątka drużyny Zachodu w Meczu Gwiazd 2017
140) Pięciu graczy rezerwowych drużyny Zachodu w Meczu Gwiazd 2017
141) Zawodnik wybrany do Meczu Gwiazd 2017 największą ilością głosów kibiców
142) Trener drużyny Wschodu w Meczu Gwiazd 2017
143) Trener drużyny Zachodu w Meczu Gwiazd 2017
144) Zawodnik, który zadebiutuje w Meczu Gwiazd 2017
145) Zwycięzca Meczu Gwiazd 2017: Wschód/Zachód
146) MVP Meczu Gwiazd 2017
147) Zwycięzca Konkursu Wsadów podczas Weekendu Gwiazd 2017
148) Zwycięzca Konkursu rzutów za 3 pkt podczas Weekendu Gwiazd 2017
149) 4 drużyny, które odpadną w I rundzie play-off Konferencji Wschodniej
150) 4 drużyny, które odpadną w I rundzie play-off Konferencji Zachodniej
151) 2 drużyny, które odpadną w II rundzie play-off Konferencji Wschodniej
152) 2 drużyny, które odpadną w II rundzie play-off Konferencji Zachodniej
153) Drużyna pokonana w finale Konferencji Wschodniej
154) Drużyna pokonana w finale Konferencji Zachodniej
155) Przewaga parkietu w Finale NBA: mistrzowie Wschodu/mistrzowie Zachodu
156) Liczba spotkań w Finale NBA
157) Liczba spotkań w Finale NBA zakończonych dogrywkami
158) Wicemistrzowie NBA sezonu 2016/2017
159) Mistrzowie NBA sezonu 2016/2017
160) MVP Finałów NBA 2017

Zgodnie z założeniami konkursu, w dniu dzisiejszym przedstawiam swoje typy. Odpowiedzi pozostałych uczestników konkursu będą publikowane w dalszej kolejności (do końca listopada na pewno z tym zdążę).

KAROL: 1) Knicks, 2) Hawks, 3) Heat, 4) Wolves, 5) Suns, 6) Warriors, 7) Lakers, 8) Pacers, 9) Spurs, 10) Bulls, 11) Clippers, 12) Kings, 13) Wizards, 14) Hornets, 15) Bucks, 16) Cavaliers, 17) Raptors, 18) Celtics, 19) Pacers, 20) Pistons, 21) Hawks, 22) Wizards, 23) Knicks, 24) Bulls, 25) Heat, 26) Bucks, 27) Hornets, 28) Magic, 29) Nets, 30) Sixers, 31) Warriors, 32) Spurs, 33) Clippers, 34) Grizzlies, 35) Mavericks, 36) Thunder, 37) Jazz, 38) Rockets, 39) Wolves, 40) Blazers, 41) Pelicans, 42) Nuggets, 43) Lakers, 44) Suns, 45) Kings, 46) R. Westbrook, 47) J. Harden – S. Curry – K. Durant – D. Lillard, 48) A. Drummond, 49) A. Davis – D. Jordan – H. Whiteside – D. Cousins, 50) R. Rondo, 51) J. Wall – C. Paul – D. Lillard – R. Westbrook, 52) H. Whiteside, 53) K. Towns – A. Davis – D. Jordan – R. Gobert, 54) S. Curry, 55) J. Wall – R. Westbrook – K. Leonard – C. Paul, 56) K. Durant, 57) C. Paul – K. Thompson – D. Lillard – S. Curry, 58) S. Curry, 59) K. Leonard – C.J. McCollum – K. Thompson – J.J. Redick, 60) D. Jordan, 61) H. Whiteside – M. Gortat – A. Drummond – K. Towns, 62) A. Drummond, 63) R. Westbrook, 64) mniej, 65) mniej, 66) mniej, 67) więcej, 68) więcej, 69) więcej, 70) więcej, 71) więcej, 72) mniej, 73) więcej, 74) Warriors, 75) Spurs, 76) Clippers, 77) Thunder, 78) Pacers, 79) Rockets, 80) Hawks, 81) Knicks, 82) Bucks, 83) Pistons, 84) Mavericks, 85) Wizards, 86) Hornets, 87) Kings, 88) Suns, 89) D. Lillard, 90) K. Leonard, 91) J. Parker, 92) D. Howard, 93) A. Davis, 94) K. Durant, 95) J. Wall, 96) E. Payton, 97) K. Walker, 98) D. Jordan, 99) M. Turner, 100) M. Gasol, 101) J. Harden, 102) S. Curry, 103) P. George, 104) I. Thomas, 105) M. Conley, 106) K. Thompson, 107) C.J. McCollum, 108) D. Green, 109) K. Lowry, 110) A. Drummond, 111) K. Faried, 112) P. Millsap, 113) Warriors, 114) Nets, 115) Spurs, 116) Sixers, 117) Warriors, 118) Warriors, 119) B. McLemore – T. Hardaway Jr – T. Splitter – J. Okafor – G. Monroe, 120) A. Drummond – I. Thomas – K. Towns, 121) L. James – R. Westbrook – S. Curry, 122) K. Durant, 123) D. Booker, 124) K. Leonard, 125) A. Jefferson, 126) J. Embiid, 127) G. Popovich, 128) J. Harden – S. Curry – L. James – R. Westbrook – K. Durant, 129) B. Ingram – K. Dunn – J. Embiid – J. Brown – B. Hield, 130) E. Watson – F. Hoiberg – M. D’Antoni, 131) T. Lue – S. Kerr, 132) 11, 133) 8, 134) tak, 135) nie, 136) Nets, 137) L. James – A. Drummond – P. George – C. Anthony – K. Irving, 138) J. Wall – D. Howard – D. Wade – I. Thomas – J. Butler, 139) K. Durant – R. Westbrook – S. Curry – J. Harden – D. Cousins, 140) C. Paul – A. Davis – K. Leonard – L. Aldridge – K. Thompson, 141) S. Curry, 142) T. Lue, 143) S. Kerr, 144) K. Towns, 145) Zachód, 146) B. Griffin, 147) Z. LaVine, 148) K. Thompson, 149) Knicks – Hawks – Bulls – Wizards, 150) Grizzlies – Mavericks – Rockets – Jazz, 151) Celtics – Pacers, 152) Thunder – Clippers, 153) Raptors, 154) Spurs, 155) Mistrzowie Zachodu, 156) 6, 157) 1, 158) Cavaliers, 159) Warriors, 160) S. Curry.

Panowie - podliczanie punktów będzie się odbywało na bieżąco (jak w ubiegłej edycji), tak aby wyniki zostały ogłoszone w jak najkrótszym terminie po zakończeniu Finałów 2016. W miarę wolnego czasu i możliwości będę starał się co jakiś czas dokonywać w tym temacie podsumowań, aktualnej klasyfikacji, itp. Mam nadzieję, że temat będzie żył i Wy (jako uczestnicy) będziecie mi w tym pomagali. Pamiętajcie - jeśli śledzicie transfery, zwolnienia trenerów, przyznanie nagród i inne bieżące zdarzenia w lidze to i Wy możecie mnie o tym informować (i jednocześnie pilnować swojej punktacji).

Powodzenia dla wszystkich i niech wygra najlepszy ;)

Autor:  przemekj [ pt paź 28, 2016 7:49 pm ]
Tytuł:  Re: KAROL - IV edycja całosezonowego konkursu typerskiego 16

Dzięki Karol i powodzenia wszystkim !

Autor:  Leszczu [ sob lis 12, 2016 6:45 pm ]
Tytuł:  Re: KAROL - IV edycja całosezonowego konkursu typerskiego 16

Pierwszy mecz konkursowy już za nami, ale i pierwsze roszady w składach. Nie sądzę by ktoś wskazał Jerami Granta, ale Ersana Ilyasovę być może ktoś miał wśród swoich typów.

Autor:  Karol [ ndz lis 13, 2016 10:28 am ]
Tytuł:  Re: KAROL - IV edycja całosezonowego konkursu typerskiego 16

Nie, wszystko sprawdzone. Nikt na razie nie punktował za transfery.

Autor:  Karol [ pn gru 26, 2016 11:30 am ]
Tytuł:  Re: KAROL - IV edycja całosezonowego konkursu typerskiego 16

Witam Panowie :) Skoro emocje pomeczowe już opadły, to przedstawiam aktualną klasyfikację konkursową. Większość z Was typowała Warriors, za dzisiejszy mecz punktuje raptem tylko kilka osób spośród 19 uczestników konkursu :)

1. Youngtrece (7 pkt)
2. Bequi (6 pkt)
2. Wyrwa (6 pkt)
2. Dziuba (6 pkt)
2. Leszczu (6 pkt)
2. Haku (6 pkt)
3. Bullmac (5 pkt)
3. Clutch (5 pkt)
3. Czesław (5 pkt)
3. Dżordżu (5 pkt)
3. Karol (5 pkt)
3. Payton (5 pkt)
3. PrzemekJ (5 pkt)
4. Łysy (4 pkt)
4. Maniek (4 pkt)
4. Meloa (4 pkt)
4. Michał (4 pkt)
5. Edie (3 pkt)
5. Sieka (3 pkt)

Do następnego! ;)

Autor:  Leszczu [ pn lut 20, 2017 9:25 am ]
Tytuł:  Re: KAROL - IV edycja całosezonowego konkursu typerskiego 16

Karol zapisuj punkty za: Casspi, Cousins, Evans, Hield, Galloway

Strona 1 z 2 Strefa czasowa UTC+1godz.
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/