www.kartynba.com.pl

Dzisiaj jest sob maja 26, 2018 8:38 pm

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Administrator
Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 4 (100%)
Rok temu powstało nasze forum.
Administratorzy i moderatorzy byli wybierani na rok czasu. Minął też termin, który miał określić czy potrzeba Nam moderatorów w niektórych działach.

Osobiście uważam, że nie trzeba robić zadnego głosowania na modów i admina, bo tylko mnie możecie z tej funkcji odsunać :)

Kto jest za głosowaniem i na kogo niech tu pisze :)

Moderator
Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 18 (100%)
Właściwie to o co chodzi z tym tematem?

Dwyane Wade - 411 kart:

Auto: 12 | Patch: 11 | Memorabilia: 87 | Base/Insert: 301 |

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 1 (100%)
Przecież nowi moderatorzy są dopiero od kilku tygodni z tego co pamiętam. WTF?

Zapraszam na : Ovation. Marketing & Advertising - Strony www, reklama, grafika, identyfikacja wizualna.

Obrazek

{ FB_FEEDBACK }: 5 (100%)
Ja bym chciał żeby Letejk został w końcu modem. Tylu ich jest, że jeden więcej nie zrobi żadnej różnicy. Letejk zna się na rzeczy, jest uczynny, w pewnych warunkach ma zapał i dobre pomysły no i co najważniejsze nie skąpi grosza na promocje, przez co może z pełną świadomością uważać się za 100% kolekcjonera.

Administrator
Awatar użytkownika

Rok temy były wybory na starych modów (chyba tylko Szczeny został) i admina. Jeżeli ktos chce cos powiedzieć odnosnie swojej kandydatury na jakies stanowisko to proszę bardzo.
Chodzi mi o to głownie, czy ktos chciałby kandydować na stanowisko admina.
Jeżeli byl ustalany rok czasu kadencji na poczatku forum to zrobmy jesczze raz głosowanie, o ile potrzebne.
Chciałbym być dalej adminem, ale jeżeli ktoś też ma takie aspiracje, to trzeba tej osobie dać szanse :)
O to mi tylko chodzi :)

Awatar użytkownika

jeśli chodzi o admina to osobiście nie widzę nikogo innego na tym stanowisku oprócz czesława , ale dla formalnosci mozesz stworzyc temat gdzie bedzie mozna zgłaszać kandydatów na admina .

FLOOR 307
FLOOR/JERSEY 68
FLOOR/AUTO 150
FLOOR/FILM 15
BALL 10

TOTAL 550

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 7 (100%)
Rezygnuję z funkcji moderatora.

W weekend Bobster zmieni mi rangę.

Awatar użytkownika

Letejk miałby być modem? :shock:
Świat się kończy :( :lol: :lol:

Hucze z ciebie dopóki nie napiszesz dlaczego jesteś przeciwko. Bo takie komentarze to nawet nie wczesna gimbaza.

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 24 (100%)
soulja pisze:
Letejk miałby być modem? :shock:
Świat się kończy :( :lol: :lol:

To nie niestety poniżej pewnego poziomu..jak masz konkrety to pisz a nie takie teksty wrzucasz!

Marcin Gortat-201(56 auto,30 patch/jersey,114 base/insert
Obrazek
UD Chronology Seriatim 2007/08-44/48
UD Exquisite Collection 2008/09-32/35
UD Super Scripts 2007/08-38/39
UD Duel Scripts 2007/08-17/19
Immaculate auto 2013/14 -48/49
UD Hardcourt dual 2004/05-16/19
Immaculate Sole of the game 2014/15-14/18
Immaculate Sole of the game 2015/16-23/26

Awatar użytkownika

Michał pisze:
Hucze z ciebie...

Wyjaśnij proszę co to oznacza.
Chmmm....i Ty wypominasz gimbazę :mrgreen: :lol: :lol:

Brzozka pisze:
To nie niestety poniżej pewnego poziomu..

Jakiego??
Pewien poziom na forum jest, a tego na pewno go nie przekroczyłem 8-)

Już wcześniej w temacie w którym był ogarniany temat przyszłych modów miałem okazję to wyjaśnić.
Pokrótce chodzi o styl wypowiedzi, składnię, nadużywanie znaków interpunkcyjnych, etc.

Poza tym, karmienie trolli jest takie urocze :lol:

soulja pisze:

A jak mam traktować osobę która na każde dwa słowa wstawia jedną buźkę bo najwyraźniej lepiej czuję się w piśmie obrazkowym niż w w układaniu zdań? Ale może racja i ta gimbaza nijak tu nie pasuje bo przecież tam więcej piszą niż malują. Dlatego za to niefortunne porównanie do Soulji bardzo przepraszam wszystkich gimnazjalistów.

I dalej z ciebie hucze i znaczy to dokładnie to co myślisz.

soulja pisze:
Już wcześniej w temacie w którym był ogarniany temat przyszłych modów miałem okazję to wyjaśnić.
Pokrótce chodzi o styl wypowiedzi, składnię, nadużywanie znaków interpunkcyjnych, etc.

O i to jest jakiś zarzut z którym ja się zgadzam, chociaż nie uważam żeby miało to duże znaczenie w kontekście moderowania.

Zresztą nie wiadomo czy sam Letejk miałby ochotę zostać modem, od tego trzeba zacząć bo może nie ma nawet tematu.

Awatar użytkownika

Krytykować łatwo ale w zamian trzeba coś zaproponować od siebie skoro nie pasuje jakaś osoba..ale znam już Twoje podejście do forum

Obrazek

Moderator
Awatar użytkownika

Dobra Panowie zanim znowu zacznie się jazda - powstał zajebiście niepotrzebny temat a z nim zajebiście niepotrzebna spinka. Tematy modów nowych i starych, ich funkcji itd był dawno omawiany. Jak ktoś chce zrezygnować tak jak zrobił to Szczeny - pisze do admina i wystarczy. Na adminów skarg nie ma i nie uważam że są potrzebne jakiekolwiek zmiany. Było głosowanie kto ma zostać modem - letejk czy martini, jak forumowicze wybrali widać po zielonych nickach. To że ktoś nie jest modem nie znaczy że nie może udzielać się na forum czy go usprawniać.

Temat do zamknięcia i przeniesienia do kosza.

Dwyane Wade - 411 kart:

Administrator
Awatar użytkownika

Temat wisi do konca tygodnia pracy, w piatek nikt nie wniesie żadnych uwag to temat ląduje w koszu.

Awatar użytkownika

T-White pisze:
Dobra Panowie zanim znowu zacznie się jazda - powstał zajebiście niepotrzebny temat a z nim zajebiście niepotrzebna spinka. Tematy modów nowych i starych, ich funkcji itd był dawno omawiany. Jak ktoś chce zrezygnować tak jak zrobił to Szczeny - pisze do admina i wystarczy. Na adminów skarg nie ma i nie uważam że są potrzebne jakiekolwiek zmiany. Było głosowanie kto ma zostać modem - letejk czy martini, jak forumowicze wybrali widać po zielonych nickach. To że ktoś nie jest modem nie znaczy że nie może udzielać się na forum czy go usprawniać.

Temat do zamknięcia i przeniesienia do kosza.

Hej hej-T-White!nie rozpędzaj sie! Cos za szybko decydujesz co do kosza a co nie!nikt sie nie kłóci tylko jest wymiana poglądów na temat forum !jestes młodym Adminem -ale nie oznacza ze byś ucinal temat. ..

Obrazek

Awatar użytkownika

Michał pisze:
soulja pisze:

A jak mam traktować osobę która na każde dwa słowa wstawia jedną buźkę bo najwyraźniej lepiej czuję się w piśmie obrazkowym niż w w układaniu zdań? Ale może racja i ta gimbaza nijak tu nie pasuje bo przecież tam więcej piszą niż malują. Dlatego za to niefortunne porównanie do Soulji bardzo przepraszam wszystkich gimnazjalistów.

I dalej z ciebie hucze i znaczy to dokładnie to co myślisz.

Elokwencją mnie powaliłeś!!

huczeć (Wilga) - 1. wydawać głośny, głuchy dźwięk o niskim tonie; grzmieć 2. wrzeszczeć na kogoś, besztać kogoś. Wypisałem definicję ze słownika języka polskiego - to tak żeby inne osoby wiedziały, jakbyś i na nich chciał pohuczeć.
I tak żeby utrzymać trend (tym razem na każde słowo po buźce) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Brzozka pisze:
Krytykować łatwo ale w zamian trzeba coś zaproponować od siebie skoro nie pasuje jakaś osoba

Zaproponowałem i głosowałem na martini.

Brzozka pisze:
..ale znam już Twoje podejście do forum

Baba Wnaga przy Tobie to mały pikuś....ups, Pan Pikuś.
Zadałem jakiś czas temu pytania odnośnie kierunku funkcjonowania forum i temat został bez odpowiedzi, więc sorry ale moje podejście kształtuje bezpośrednio to co się tu dzieje/lub nie.

Skoro udowodniłeś, że tak biegle posługujesz się słownikiem to sprawdź też co oznaczają np. dialekt czy żargon.

Moderator

{ FB_FEEDBACK }: 12 (100%)
soulja pisze:
Zadałem jakiś czas temu pytania odnośnie kierunku funkcjonowania forum i temat został bez odpowiedzi, więc sorry ale moje podejście kształtuje bezpośrednio to co się tu dzieje/lub nie.

Kierunek to może być dążenia forum do czegoś.
Więc albo kierunek dążenia forum albo funkcjonowanie forum, jeśli mamy być już drobiazgowi.

Chciałbym byś wskazał mi post i rozmowę gdzie tak bardzo przejąłeś się losem forum że poruszyłeś ten jakże ważny temat.
Natomiast odpowiadając na twoje pytanie - potrzeba ci strategii marketingowej, biznesplanu czy może jakiegoś innego dokumentu, żebyś skumał o co chodzi w działaniu forum??? Nie wiem czy jaja sobie robisz, czy jakieś bezsensowne ironiczne przypierdółki stosujesz bo nic innego sensownego nie potrafisz wymyślić. Sprawa funkcjonowania forum była już poruszana wielokrotnie, sama idea i temat stowarzyszenia to była jedna wielka dyskusja na temat tego jak forum ma funkcjonować i jakie są jego cele, tyle że najwidoczniej pominąłeś ten wątek skoro nadal zadajesz głupie pytania.

Naprawdę ciężko sobie uświadomić, że cel forum jest jeden, a mianowicie "promocja hobby jakim jest kolekcjonowanie kart NBA w Polsce"? Nie jesteśmy organizacją pożytku publicznego, firmą zarabiającą pieniądze czy formalnym stowarzyszeniem więc nie oczekuj naukowych laboratów.
I po raz kolejny proszę, nie usprawiedliwiaj swojego nicnierobienia dla forum tym, że ktoś ci nie wytłumaczył jaki jest nasz cel, bo to jest naprawdę słabe. Jeśliby każdy na forum potrafił wspomóc garstkę tu działających osób, to z pewnością bylibyśmy na innym etapie niż obecnie i może już dawno stworzylibyśmy sobie całkiem fajną markę w Polsce, bylibyśmy zapraszani na eventy sportowe czy byłoby o nas głośniej w mediach. A kłótnie i gorące dyskusje to normalna rzecz WSZĘDZIE i debilnym jest twierdzenie, że to odstrasza nowych i potencjalnych członków.
Ja akurat uważam, że takie dyskusje przynajmniej wyciągają problem na wierzch i pokazują, komu zależy a kto ma wyj#&$ne, a przede wszystkim to jakie trudności stoją przed forum i dzięki temu po burzliwych dyskusjach coś się zawsze urodzi.

http://s529.photobucket.com/user/lmarci ... FOR%20SALE
--------------------------------------------------------------
Grant Hill Collector

Stephen Curry Collector

Skylar Diggins Collector

Candace Parker Collector

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 23 (100%)
No widzisz Brzózka, spójrz sobie na dwa ostatnie posty Michała i Soulji a potem odpowiedz sobie na pytanie, dlaczego ten temat powinien być kontynuowany a nie wyrzucany do kosza. To właśnie nazywasz "wymianą poglądów"? :shock: Jeśli tak, to gratuluję. I czemu to ma służyć, rozwojowi forum? Myślę, że T - White miał rację chcąc usunąć ten temat a wiek (albo staż) moderatora nic tu raczej do rzeczy nie ma.
Znowu wraca stare ... czyli sto osiemdziesiąta siódma na forum burza w szklance wody :( Ja także wnioskuję, żeby ten temat umieścić w koszu.

Tim Duncan - 849 kart
David Robinson - 671 kart
Tony Parker - 469 kart
Manu Ginobili - 325 kart
Sean Elliott - 186 kart
Avery Johnson - 134 karty
Kawhi Leonard - 116 kart
George Gervin - 97 kart
Dennis Rodman - 64 karty

Moderator

{ FB_FEEDBACK }: 12 (100%)
Karol, myślę, że Czesiek miał zamysł dobry ale postawił złe wnioski :) Rozmowy są potrzebne bo jest to forum prowadzone wspólnie i demokratycznie. Nie możesz liczyć, że na forum wiecznie będzie panować miłość i braterstwo, bo tak nie ma nigdzie. Natomiast jeśli dyskutujemy to dyskutujmy używając argumentów, a jeśli czyjś post nic nie wnosi oprócz prowokacji i szydery to niech sobie daruje.

Ja bym raczej temat pozostawił ale jednocześnie stawiając inne pytania:
1. Czy jest potrzeba by zrobić nowych modów/adminów.
2. Jeśli tak, to czy jest ktoś chętny by objąć taką funkcję.
3. Ewentualnie kto z obecnych modów/adminów waszym zdaniem nie wywiązuje się ze swojej roli i ewentualnie poddać pod dyskusję zmianę.
4. Czy są jakieś inne uwagi, propozycje itp. odnośnie funkcjonowania forum i pracy modów/adminów.

http://s529.photobucket.com/user/lmarci ... FOR%20SALE
--------------------------------------------------------------
Grant Hill Collector

Stephen Curry Collector

Skylar Diggins Collector

Candace Parker Collector

Karol pisze:
I czemu to ma służyć, rozwojowi forum?

A to każdy temat musi czemuś służyć? Wszędzie jakieś wyższe racje? Idziemy w patos?

Cały czas czytam o jakimś rozwoju forum, szkoda, że przy okazji nie idzie to w parze z teraźniejszymi działaniami. W jakim kierunku idzie forum kiedy wszystkie tematy stricte karciane leżą, (oprócz "Nowych serii kart" ale to tylko dlatego, że temat nakręca samo Panini) a na kolekcję roku przez 4 tygodnie zagłosowało 29 osób. Do tego każda dyskusja gdzie ścierają się różne opinie, traktowana jest jak spina i po dwóch, trzech postach zawsze znajdzie się jakaś osoba która najchętniej ucięłaby taką rozmowę uzurpując sobie prawo do decydowania o czym mogę a o czym nie mogę pisać.

Administrator
Awatar użytkownika

Miśki wymiana zdań jest konieczna.
To jest forum a nie Kindergarten gdzie wszystko jest cukierkowe, kolorowe i słodkie. Wymiana zdań jest bardzo produktywna, jeśli chodzi o wiele spraw, m.in. promocja forum.
Nie jest też przecież tak, że wszyscy muszą mieć to samo zdanie :)
Come on MAN !

Moderator
Awatar użytkownika

Dobra, jasne że wymiana zdań jest konieczna. I oczywiście ZAWSZE przy takich "spinkach" musi pojawić się zdanie że to jest forum i nie musimy być wszyscy ciągle mili itd. I ok - był temat o nowych modach, o ich pracy, o funkcjonowaniu forum, była przy nim kłótnia, ale wynikło to, że są nowi moderatorzy, wybrani przez wszystkich. Był temat promocji forum, przy którym też nie zabrakło wymiany zdań, ale dzięki temu dowiedzieliśmy się kto ma jaki stosunek do forum. Ale ten temat, który nie dość że zupełnie nie jest potrzebny, nie wniósł nic poza bzdurnymi przepychankami i chwytaniem za słówka. Więc ja nie chciałem ucinać tematu, tylko uciąć bezsensowną, w ogóle nie na temat konwersację. I nawet jeżeli nie byłbym modem, napisałbym o wyrzuceniu tematu.

Dwyane Wade - 411 kart:

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 1 (100%)
Podpisuję się obiema rękami pod tym co napisał T-White :!:

Jak ktoś chce się pokłócić, ponapinać, to może zrobimy osobny temat, gdzie będzie można powrzucać sobie komuś na jakiś temat 8-)

Zapraszam na : Ovation. Marketing & Advertising - Strony www, reklama, grafika, identyfikacja wizualna.

Obrazek

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.