www.kartynba.com.pl

Dzisiaj jest ndz lip 22, 2018 9:31 am

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 7 (100%)
martini33 pisze:
Chciałbym byś wskazał mi post i rozmowę gdzie tak bardzo przejąłeś się losem forum że poruszyłeś ten jakże ważny

soulja pisze:
...Roztaczacie wizje promocji forum, przyciągnięcia większej ilości osób - ok, tylko PO CO? Jaki jest w tym cel? W jaki sposób będzie to wartość dodana dla forum?? Odpowiedzcie, bo może nie ogarniam jakiegoś genialnego planu. Już wcześniej ktoś zauważył, że jeżeli ktoś jest kolekcjonerem i będzie szukał kontaktu, to nie ma bata, znajdzie nas bez problemu i zostanie z nami na długo....

Pozwoliłem zostawić sobie tylko samo "mięsko" które jest w temacie.
Post był/jest w temacie bannerów i ulotek, ale dotyczył generalnie działalności forum - do dzisiaj post pozostaje bez odpowiedzi.

martini33 pisze:
Naprawdę ciężko sobie uświadomić, że cel forum jest jeden, a mianowicie "promocja hobby jakim jest kolekcjonowanie kart NBA w Polsce"? Nie jesteśmy organizacją pożytku publicznego, firmą zarabiającą pieniądze czy formalnym stowarzyszeniem więc nie oczekuj naukowych laboratów.

Ok, tylko po co? Chcemy mieć 100-200 aktywnych kolekcjonerów? Chcemy mieć stowarzyszenie, żeby ściągać składki i mieć budżet na jakieś (jakie?) działania?
Na chwilę obecną widzę dużo zapału i fajnych idealistycznych pomysłów - nie widać natomiast całości.

martini33 pisze:
I po raz kolejny proszę, nie usprawiedliwiaj swojego nicnierobienia dla forum tym, że ktoś ci nie wytłumaczył jaki jest nasz cel, bo to jest naprawdę słabe.

Jeżeli dla Ciebie robienie "coś" dla forum, to praca w blasku fleszy na świeczniku, to tak faktycznie możesz powiedzieć że nic nie robię. To tak samo jakbyś stwierdził, że p. Rysiu D. nic nie robi w temacie kolekcjonowania kart NBA bo nie udziela się na forum.

martini33 pisze:
....stworzylibyśmy sobie całkiem fajną markę w Polsce, bylibyśmy zapraszani na eventy sportowe czy byłoby o nas głośniej w mediach.

To się nazywa "parcie na szkło", ale ok, przynajmniej jest już jakiś konkretny cel (Twój czy ogólnie mówiąc wszystkich?).

Ogólnie wesoło się zrobiło w temacie - to chyba zalążek tematu o którym wspominał LukaszN ;)

Moderator

{ FB_FEEDBACK }: 12 (100%)
Trochę jednak twoje podejście się różni do podejścia Rysia. Ani zlotu żadnego nie zorganizowałeś (nie wspominam już nawet o obecności) ani nie działasz w ogóle na rynku lokalnym by pokazać innym, co to jest za hobby i jak ono wygląda. A Rysiu z tego co wiem to wspólnie z chłopakami z Gorzowa działają mocno na swoim terenie by innym to pokazać, są zapraszani do wystawiania ekspozycji z kartami czy innymi pamiątkami sportowymi.
Nazywanie tego "parciem na szkło" tylko pokazuje jak mikre masz pojęcie o tym co mówisz. Tak samo nazwij kombatantów wojennych, gdy jeżdżą na zaproszenia szkół by bezinteresownie opowiedzieć co mają ciekawego do powiedzenia o sobie i tym co przeżyli.
Promocja hobby (a w tym również i forum) nie musi mieć żadnego wyższego celu, o którym tak usilnie próbujesz się dowiedzieć. Promocja kart NBA w Polsce dla samej fajnej idei krzewienia czegoś pozytywnego i pokazania że są tacy pozytywnie zakręceni ludzie, a przy okazji zaszczepić to w młodszym pokoleniu to jak dla mnie w zupełności wystarczający powód. Ale ok, jak wolisz to zadawaj w kółko swoje pytania "po co?", "po co?".

http://s529.photobucket.com/user/lmarci ... FOR%20SALE
--------------------------------------------------------------
Grant Hill Collector

Stephen Curry Collector

Skylar Diggins Collector

Candace Parker Collector

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 24 (100%)
Karol pisze:
No widzisz Brzózka, spójrz sobie na dwa ostatnie posty Michała i Soulji a potem odpowiedz sobie na pytanie, dlaczego ten temat powinien być kontynuowany a nie wyrzucany do kosza. To właśnie nazywasz "wymianą poglądów"? :shock: Jeśli tak, to gratuluję. I czemu to ma służyć, rozwojowi forum? Myślę, że T - White miał rację chcąc usunąć ten temat a wiek (albo staż) moderatora nic tu raczej do rzeczy nie ma.
Znowu wraca stare ... czyli sto osiemdziesiąta siódma na forum burza w szklance wody :( Ja także wnioskuję, żeby ten temat umieścić w koszu.

Karol czy Ty pracujesz w jakieś firmie miłosnej lub jesteś wolontariuszem sekty miłosierdzia? Dla ciebie każda wymiana zdań to kłótnia,spina i byś wszystko do kosza wrzucał i zamiatał pod dywan żeby nie daj boże ktoś przeczytał.. ano patrzę sobie na posty ostatnie i czytam wymianę zdań-przynajmniej stworzyła się dyskusja mocna..
Podpisuje się obiema rękami co pisał Martini bo to są fakty i słuszne wnioski.Tylko przy tzw,,burzy,, gdzie spieramy się można dojść do jakiś twórczych wniosków-przynajmniej dla tych co coś próbują zrobić i polepszyć.I zamiast uciszać coś ciekawego w temacie napisz a nie puste słowa które tylko kierują na stwierdzenie o jakiejś ostrej kłótni i aferze.
Powstał temat i ci co chcą się wypowiadają i po to jest forum.Tylko karty pokazywać i listę na zlot byś chciał na forum?Są na forum osoby ,którym wisi wszystko, minimaliści dla których forum służy do przejrzenia co ogólnie słychać raz na jakiś czas lub kto co mam w kartach -a jak coś ma się zmienić to już -gwałtu raty-po co zmieniać skoro po staremu jest dobrze albo czekać z boku i włączyć się na koniec sprawdzając ,która grupa mocniejsza i parę pustych słów napisać.W której kto chce być to każdego wybór ale nie uciszajmy się i nie zniechęcajmy do działań i dobrych wniosków parę osób na forum ,którzy po za swoim kartami widzą coś jeszcze. Bo zniechęcić osoby ,którym nie zależy już się nie da więcej i chyba nie warto..Każdemu warto dać szanse ,jeżeli sa mocne argumenty za lub przeciw-proszę twarde argumenty i przykłady bądź swoją kandydaturę aby pokazać że ma się lepszą ofertę zaangażowania na forum ..argumenty Martiniego są droga pokazania korzyści wypływających dla forum i każdego, który odwiedza to miejsce-głupio doszukiwać sie w tym blasku fleszy lub jakiegoś parcia-takie osądy są dopiero demotywujące i chyba nie sprawiedliwe..albo do kosza -bo tak najłatwiej

Marcin Gortat-201(56 auto,30 patch/jersey,114 base/insert
Obrazek
UD Chronology Seriatim 2007/08-44/48
UD Exquisite Collection 2008/09-32/35
UD Super Scripts 2007/08-38/39
UD Duel Scripts 2007/08-17/19
Immaculate auto 2013/14 -48/49
UD Hardcourt dual 2004/05-16/19
Immaculate Sole of the game 2014/15-14/18
Immaculate Sole of the game 2015/16-23/26

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 23 (100%)
Skończyłem temat i więcej się nie wypowiadam, bo niektórzy i tak nie zrozumieją o co mi chodziło. Tyle.

Tim Duncan - 851 kart
David Robinson - 672 karty
Tony Parker - 470 kart
Manu Ginobili - 325 kart
Sean Elliott - 188 kart
Avery Johnson - 134 karty
Kawhi Leonard - 117 kart
George Gervin - 97 kart
Dennis Rodman - 64 karty

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 7 (100%)
martini33 pisze:
Trochę jednak twoje podejście się różni do podejścia Rysia. Ani zlotu żadnego nie zorganizowałeś (nie wspominam już nawet o obecności) ani nie działasz w ogóle na rynku lokalnym by pokazać innym, co to jest za hobby i jak ono wygląda.

martini mało wiesz Chłopie...
26-05-2007 II Ogólnopolski Zlot Kolekcjonerów Kart w Warszawie (raczkowaliśmy wtedy jeżeli chodzi o zloty) - brałem udział w organizacji i uczestniczyłem. W kolejnych latach zorganizowałem też kilka spotów w mniejszym gronie na terenie Warszawy. Dodatkowo też wielu osobom pomogłem w kupnie kart z US, bądź kupowałem za nich, doradzałem, pomagałem (wszystko to bez żadnych korzyści finansowych dla mnie).
Nigdy się takim czymś nie chwaliłem, bo i po co - po prostu robiłem swoje.
Po prostu uwielbiam dyletantów 8-)

martini33 pisze:
Tak samo nazwij kombatantów wojennych, gdy jeżdżą na zaproszenia szkół by bezinteresownie opowiedzieć co mają ciekawego do powiedzenia o sobie i tym co przeżyli.

Sorry, ale przykład słaby bo kombatanci nie organizują promocji swoich organizacji. Sam fakt, że przeżyli wojnę wystawia im tak zacne świadectwo, że to zaszczyt zaprosić ich i posłuchać co mają do powiedzenia.

martini33 pisze:
Promocja hobby (a w tym również i forum) nie musi mieć żadnego wyższego celu, o którym tak usilnie próbujesz się dowiedzieć. Promocja kart NBA w Polsce dla samej fajnej idei krzewienia czegoś pozytywnego i pokazania że są tacy pozytywnie zakręceni ludzie, a przy okazji zaszczepić to w młodszym pokoleniu to jak dla mnie w zupełności wystarczający powód.

I to jest dla mnie odpowiedź na moje pytanie ;)
Choć wcześniej wspominałeś też o zaistnieniu w mediach i zaproszeniach na eventy.....i coś zaczyna tu nie grać... Sztuka dla sztuki, czy sztuka dla rozgłosu??

Moderator

{ FB_FEEDBACK }: 12 (100%)
soulja pisze:
I to jest dla mnie odpowiedź na moje pytanie ;)
Choć wcześniej wspominałeś też o zaistnieniu w mediach i zaproszeniach na eventy.....i coś zaczyna tu nie grać... Sztuka dla sztuki, czy sztuka dla rozgłosu??

Co tu zaczyna ci nie grać? To, że zaprosili Haka na turniej streetballowy w Szczecinie żeby wraz z grupką zapaleńców wystawił karty? Czy fakt, że na Gorzowski zlot wpadła telewizja i dzięki temu kilka osób mogło się dowiedzieć, że takie coś jak karty NBA w ogóle istnieje. We Wrocławiu również był Szczepan Radzki z Wyborczej i zrobił fajny artykuł, który też zapewne kilku osobom uświadomił czym jest to co my robimy. Dzięki takim akcjom jakaś część ludzi nie będzie patrzeć jak na kosmitów tylko dowie się co to jest. Jeśli uważasz, że to wszystko dla rozgłosu, sławy i fejmu to naprawdę nie wiem jak jeszcze to tobie przetłumaczyć.

http://s529.photobucket.com/user/lmarci ... FOR%20SALE
--------------------------------------------------------------
Grant Hill Collector

Stephen Curry Collector

Skylar Diggins Collector

Candace Parker Collector

Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 24 (100%)
czytam,czytam i cały czas nie rozumiem Soulja o co ci chodzi??co chcesz osiągnąć,udowodnic i co chcesz podważyć?

Marcin Gortat-201(56 auto,30 patch/jersey,114 base/insert
Obrazek
UD Chronology Seriatim 2007/08-44/48
UD Exquisite Collection 2008/09-32/35
UD Super Scripts 2007/08-38/39
UD Duel Scripts 2007/08-17/19
Immaculate auto 2013/14 -48/49
UD Hardcourt dual 2004/05-16/19
Immaculate Sole of the game 2014/15-14/18
Immaculate Sole of the game 2015/16-23/26

Administrator
Awatar użytkownika

{ FB_FEEDBACK }: 10 (100%)
Widze ominela mnie ciekawa dyskusja :) Temat wisi juz troche czasu. Nikt się nie zgłosił , więc temat do kosza.

SPRAWDZ MOJE KARTY NA SPRZEDAZ:

viewtopic.php?f=118&t=54441
http://www.bobstercardsworld.pl/
http://s1257.photobucket.com/user/rumak ... t=3&page=1

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz.